Povinné ručení

0
před 7 měsíci Jirka

Zdravím, prosím jak je to u povinného ručení, chtěl jsem ho změnit, a paní mi říkala, že jsem propásnul dobu, od toho co mi přišel dopis, jsem z toho docela rozpačitý, kdo to má pořád hlídat....

0
před 7 měsíci Marek

Tak to znám, také už jsem přišel do pojišťovny něco řešit s křížkem po funuse.....

0
před 7 měsíci Kuba

Tak to jsem také zažil, mám několik pojištění, tak jsem se zaregistroval u https://www.mujdok.cz/, kde mám nahrané všechny pojistky, když se tam přihlásím, tak vidím kolik kde platím, v případě, že se například u povinného ručení blíží datum splatnosti, a je možnost auto pojistit jinde výhodněji, tak mne na to upozorní, je dobré, že všechno je to zdarma.

0
před 4 měsíci donlabuznik

Ahoj, příště si dej určitě pozor a včas začni změnu pojištovny u povinného ručení řešit. Myslím si totiž, že se to opravdu vyplatí. Já jsem ho 3 roky neměnil a potom co jsem si jej nově sjednal přes https://www.top-pojisteni.cz/povinne-ruceni ho mám téměř o 20 procent levnější, což je rozhodně slušná úspora.

0
před 4 měsíci Lebron

Ahoj, taky mi zezačátku nebylo moc jasné jak povinné ručení zrušit. Našel jsem si totiž lepší nabídku, takže pro mě ta stará už nedávala smysl. Na https://kralmotoru.cz/media/zruseni-povinneho-ruceni-jak-jej-ukoncit jsem se dočetl, že od smlouvy jde odstoupit do dvou měsíců od podepsání. Takže, ikdyž jsi propásl konec pojistného období, můžeš od smlouvy odstoupit.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 7 - 7


Přidat příspěvek