Povinné ručení

0
před 2 roky Tom

Kde najdu nejlevnější povinné ručení na auto?

0
0
před 2 roky Tom

A když si tam vyberu, tak si to pak musím zařídit sám?

0
před 2 roky Erik

Ne oni vše za vás zařídí, je to velice jednoduché a bezstarostné, stačí se jim ozvat

0
před 9 měsíci donlabuznik

Ahoj, já jsem si povinné ručení hledal přes https://www.insiacare.cz/nejlevnejsi-povinne-ruceni-nejkvalitnejsi/ a naprostá spokojenost, výběr mezi pojíšťovnami je opravdu široký, a tak bylo opravdu z čeho vybírat.

0
před 6 měsíci Kuba

Stíháte prosím někdo sledovat změny v pojištění? mě se osobně vždy podaří propásnout výročí smlouvy, a s tím také možnost výhodného přepojištění.

0
před 6 měsíci Erik

Pokud si to nechcete hlídat sám, tak je tu možnost, si všechny pojistné smlouvy nahrát na portál www.mujdok.cz, kde Vám to budou hlídat, a případně Vás upozorní, na možnost přepojištění.

0
před 6 měsíci Kuba

To by bylo docela fajn, vypadá i ten online přístup dost dobře, kolik za to prosím platíte? to nějak přepojišťují za Vás?

0
před 6 měsíci Erik

Neplatím za to vůbec nic, je to celé zdarma, takže není důvod, tam smlouvy nemít, můžete tím opravdu jen získat. Když se namane výhodnější pojištění, tak Vás upozorní, nikde za Vás nic nepřepojišťují.

0
před 4 měsíci donaaald

Cena pojištění závisí hned na několika faktorech jako je hodnota auta, objem motoru a podobně. Určitě tedy zkus tvůj automobil srovnat přes https://www.top-pojisteni.cz/povinne-ruceni a uvidíš, která pojistka pro tebe bude ta nejvýhodnější.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 1 + 5


Přidat příspěvek