Povinné ručení

0
před 2 roky Erik

U koho je nejvýhodnější povinné ručení?

0
před 2 roky Tom

Podívejte se na kalkulačku povinného ručení, záleží jaké máte auto https://www.usetreno.cz/kalkulator-povinneho-ruceni/?

0
před 2 roky Jarek

Já jsem na ušetřeno řešil plyn a platímě teď mnohem míň, navíc je super, že přechod zařídí

0
před 2 roky Erik

Tak už se mi to řeší, měl bych to mít o 30% levněji, tak si myslím, že se to vyplatí, proč platit víc než musím

0
před 2 roky Karel

Dobrý den, byl bych moc rád, kdybyste někdo poradili povinné pojištění konkrétně na tento model od Renaultu: https://www.rpz.cz/renault/nove-vozy/osobni-vozy/koleos/novy-koleos/ Na kolik by mě to tak mohlo ročně vyjít? Za měsíc si budeme tohle auto pořizovat a zatím jsem moc na internetu nehledal, tak pokud by měl někdo zkušenosti, byl bych vděčný za radu ;-)

0
před 2 roky Klára

Nejvýhodnější je podívat se sem a porovnat si u koho je to aktuálně výhodnější, protože se to často mění.

0
před 12 měsíci Lebron

Ahoj, ono taky dost záleží jaký jsi řidič, kolik ti je let a co máš taky za auto. Zkus si tvoje údaje zadat do nějakého srovnávače, a uvidíš, která pojíšťovna pro tebe bude mít tu nejlevnější nabídku povinného ručení. Já k tomu použil https://www.insiacare.cz/nejlevnejsi-povinne-ruceni-nejkvalitnejsi/ a na moji Felicii to pak vycházelo za opravdu super cenu.

0
před 9 měsíci Pavel

Já teda musím souhlasit s Klárou. Při výběru povinného ručení je podle mě nejlepší prvně mrknout na nějaký porovnávač. Dnes už jich je na internetu celkem dost. Když jsem si já vybíral novou pojišťovnu u které si sjednat povinné ručení, tak jsem vybíral podle tohoto porovnávače: https://www.porovnej24.cz/povinne-ruceni

0
před 7 měsíci Roman

Taky se musím přimluvit za ty srovnávače. Mně se díky nim podařilo ušetřit už celkem dost peněz. A to jak na povinném ručení, tak třeba i na havarijním pojištění. Osobně mám zatím asi nejlepší zkušenost s tímto: https://www.hyperfinance.cz/pojisteni/

0
před 5 měsíci donaaald

Ahoj, to záleží na celkem dost faktorech jako je třeba tvůj věk nebo zda jsi už někdy boural. Doporučuji použít nějaký srovnávač. Já jsem si povinné ručení sjednal přes https://www.top-pojisteni.cz/povinne-ruceni a naprostá spokojenost, tak zkus třeba ten.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 - 2


Přidat příspěvek