Potřebujeme přívěs na stavbu - kde koupit?

0
před 2 roky Verča

Na jaře chceme začít stavět a hodně věcí si na domečku budeme dělat svépomocí, takže potřebujume koupit nějaký přívěs na odvoz materiálu a tak. Poraďte značku a případně i prodejce :).

0
před 2 roky Jan

Pokud myslíš přívěsný vozík za auto, tak je velmi dobrá značka Agados.

0
před 2 roky Verča

Na Agados jsme taky s manželem slyšeli chválu :). A kde jste ho koupil Honzo?

0
před 2 roky Tomek

Na stavbu se vám bude přívěs určitě hodit. Já jsem loni kupoval v Tonicar v Praze. Dobře mi poradili a vybral jsem nakonec taky Agados do 750 kg. Na stavbu by to ale nemuselo stačit, možná bych volil větší nosnost.

0
před 2 roky Verča

Určitě, chceme něco spíše v kategorii 750-3500 kg. Jsme měšťáci a stěhujem se na venkov, tak moc nemáme nikoho, kdo by nám poradil :). Do Prahy máme cestu brzy, tak bychom ten Tonicar taky mohli navštívit :) Jinak jsme se dívali na přívěsy v OBI, ale tak nám moc neuměli poradit :(.

0
před 2 roky Tomek

v OBI a podobných hobby marketech vám moc neporadí... Zajeďte si fakt někam, kde se na přívěsy přímo specializují. Toni car jsou profíci a mají moc dobré reference.

0
před 2 roky Verča

Díky, proberu to dnes s manželem :) Dívala jsem se na jejich webovky a vypadá to, že se fakt vyznají :)

0
před 2 roky Andrej

Tonicar muzu taky doporucit. Jezdim tam na servis s privesem a pred 3 lety jsem tam koupil u nich v bazaru vozejk a spokojenost.

0
před 2 roky Tomek

Jinak jsou dobré jak Agadosy, tak Vezeko. V Tonicar mají obojí, tak si určo vyberete.

0
před 4 měsíci Karel

Ahoj. Já z vlastní zkušenosti určitě doporučuju mrknout na https://www.truck1-cz.com/privesy Kupoval jsem si přes ně přívěs na převážení dřeva na topení a super. Většina jich je teda ze zahraničí, ale zase ten výběr je opravdu velký. :-)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 7 + 9


Přidat příspěvek