Potravinový inspektor

0
před 5 lety

Kdo má odznak potravinový inspektor nova napište mi sem

0
před 5 lety

ODZNAK

0
před 5 lety Jana

A co to je? Na tv se nedívám, můžete mě zasvětit?

0
před 5 lety

Jana: můžete si o to napsat na adresu potravinovyinspektor@nova.cz
tn.cz / Potravinový inspektor aktualizováno 21:26 19.3.2013
CHCETE NÁM POMOCI?
POTRAVINOVÝ INSPEKTOR má novou placku! Napište si o ni!

Novou placku můžete dostat zdarma.Foto: TV Nova
SdíletPřidat názor
Televize Nova a web TN.cz zahájili rozsáhlou celorepublikovou akci, aby naučili obchodníky prodávat jen kvalitní a v případě potravin hlavně čerstvé zboží.
Potravinový inspektor každý den vyráží do supermarketů, aby odhalil a zabránil prodeji nevhodných potravin, kterých je bohužel požehnaně.Chcete potravinovému inspektorovi pomoct? Pak tu pro vás máme originální placku Potravinový inspektor. O „placku“ potravinového inspektora můžete psát na adresu potravinovyinspektor@nova.cz a ukažte jejím nošením, že ani vám není přístup prodejců lhostejný!


Nejúspěšnější inspektor Ladislav HruškaFoto: TV Nova

Každý den reportéři TV Nova rozdávají placky v obchodech po celé republice. Co vypátrali se dozvíte od 19.30 hodin v Televizních novinách!

Podívejte se na úterní díl potravinového inspektora:


0
před 5 lety Jana

Moc děkuji za vysvětlení.

0
před 5 lety Dana

Dobrý den chtělo by to se také podívat do Kauflandu,Tesca a Penny marketu ve Dvoře Králové,zelenina a ovoce nic moc,musíte přebírat například v pátek 17.5. měli ředkvičky a okurky sice ve slevě,ale nevybrala jsem si.

0
před 5 lety Jana

dobrý den chtělo by se také podívat do Kauflandu,u Chebu kde pobíhají myši,a také do maloobchodu Jiip,v Aši kde mají shnilé ovoce a zeleninu,a krajené sýry a uzeniny staršího data,které prodávají.

0
Obrázek uživatele 6sense
před 5 lety 6sense

K potravinovému inspektoru se vyjadřovat nebudu, tv nemam, spíš mi to přijde jako šaškárna a trochu infantilní... Kaufland mi přijde týdnově sezónní :D, středa a neděle mají občas horší zboží, "čerstvěji" se tam nakupuje pondělky, čtvrtky, pátky a soboty. - Tedy aspoň moje vysledování. + K večeru nějaké zboží zlevní a doprodávají. Takže kdo pozdě chodí, sám sobě v možnosti výběru škodí. A jak koukám na data zápisu předchozích dvou příspěvků, tak neděle a středa se mi potvrdila :D.

0
před 5 lety Věra Anna

Dobrý večer, tady je Pavlíková z Brna. Ráda bych pana Ladislava Hrušku pozvala do Brna na kontrolu do Teska a Intersparu. Mám odznak potravinového inspektora a řekla bych že to tady máme v pořádku. Děkuji.

0
před 5 lety Jarka

Dobrý den,pane Hruška.Ne jenom, že jste na obrazovce sympatický hlasatel ,ale také Vánm fandím do čeho jste se pustil.Ráda bych Vás pozvala k nám do města Louny.Z větší části zde mají kamené obchody větnamská komunita,ale žádná kontrola bych řekla přes ně nejde.Zastavte se někdy ve městě, přesně naproti obchodu Rossmen a zůstanete koukat co nám nabízí.Jakmile to přebíráte jsou na Vás zlý a začnou mezi sebou mluvit svoji řečí, takže doví co si povídají až je to nepříjemné.Toto třeba už kontrolujete,ale bylo by dobré se také zamněřit když ve velkoobchodech jsou nějaké slevy ,jak nakupují a za kolik to pak prodávají.Myslím si ,že vůči nám je to nespravedlivé,nebot si vystojíme frontu než se otevře a oni tam vpadnou jak divočaci a než se tam dostanete,již nic není a oni odjíždí s plnýma autama na venkov ,kde si mastí kapsy.

0
Obrázek uživatele Lucka
před 5 lety Lucka

Já si teda nejsem jistá, ale pochybuju, že tohle si sem pan Hruška chodí číst... :D
Pokud chcete napsat přímo jemu, asi je nejlepší zvolit e-mail na něj nebo jiný kontakt, ale mám za to, že tohle je jen diskuze o jeho "fenomenálních" odznacích...
Zakladatel téhle diskuze s největší pravděpodobností nemá s p. Hruškou absolutně nic společného.

0
před 5 lety verca

dobry den dnes jsem si byla nakoupit v chebu v Kauflandu a opet zelenina shnila i ovoce a dokonce je zacaly michat mezi cerstve aby nebylo poznat to shnile ovoce i zelenina,jako treba rajcata,a jablka balena,prosim abyste se podivaly i tam,dekuji,,

0
před 5 lety Jitka

Verca: Napište to třeba na facebook, tady to nemá význam.

0
před 5 lety ondra

dobry den muzete se zastavyt v v alberte Vyškov dekuji.

0
před 5 lety miki

potravinovému inspektorovi bych doporučila pennymarket v Úvalech. Najde se lehko, protože je tam jenom jeden.

0
před 5 lety Miki

chtěla bych potravinovému inspektorovi moc poděkovat, že se stará o naše "zdraví" a prostě o to nejlepší pro nás (v obchodech).

0
před 5 lety Miloš

Dobrý den pane Hruško.S oblibou sleduji Vaše kontroly v obchodech, kdy odhalujete to, co nám nabízejí ti vykutálenkové ke koupi. Jen tak na ně, na zmetky. Myslím si, že by nebylo od věci natočit také následující. Bydlím v Mladé Boleslavi a chodím, dá se říci pravidelně nakupovat do Kauflandu v ulici u Stadionu. V dny, kdy Kaufland dává do prodeje zboží s velkou slevou, sem najíždějí, jak na nálet tzv. obchodníci z Vietnamu a toto zboží doslova skupují po krabicích, či kartonech, že jim přetékají nákupní vozíky. To pak odvážejí do svých obchůdků v okolí města Mladá Boleslav a zde je pak prodávají za cenu svoji a to ještě s vyšší marží, než byla původní cena v Kauflandu. Samozřejmě, že výdělek nepřiznají a jde jim do jejich vlastních kapes, neboť platí cash. Chudáci zákazníci, myslím tím převážně staré občany, kteří u nich musí nakupovat, jsou vyloženě odíráni o peníze. Patří sem i skupina zákazníků z řad maminek na mateřské a podobně. A to neopominu ty, kteří jsou ráno v práci a odpoledne se na ně již nedostane v Kauflandu nic ke koupi, neboť zboží zlevněné je prodané. Pokud jsem si chtěl koupit zboží, jako tito pseudoobchodníci v počtu kusů jako oni, bylo mi zabaveno se slovy, že na zákazníka je omezený počet. Psal jsem již i na Českou obchodní inspekci, ale odpověď byla taková neúplná, neuspokojivá. Jsem přesvědčen, že si nesmíme nechat vše líbit a hlavně pokud se jedná o asijskou menšinu, která se snaží obejít vše, co se týče zákonů naší země. Všiml jsem si, že nakupují též v prodejně Penny v ulici Jiráskova u kina Forum v Mladé Boleslavi, v Penny v Mnichově Hradišti, atd. Děkuji Vám za pochopení a jsem s pozdravem. Držím Vám palce. Trávníček Miloslav, Řepov 133, 293 01 Mladá Boleslav

0
před 5 lety Jana Tarabová

Dobrý den pane Hruško,prosím jestli Vám to čas dovolí,zajeďte urychleně do Alberta v Jihlavě ulice Romana Havelky odd. ovoce a zelenina,hrůza,přijde nám to jako výsměch nám zákázníkům,schnilé skoro v tekutém stavu,zvadlé,černé,plesnivé,o hodně horší po Vaší poslední návštěvě.Moc Vám fandíme.Jana Tarabová Dušejov 13 Jihlava

0
Obrázek uživatele Lucka
před 5 lety Lucka

Pro všechny nečtoucí...! Tato diskuze nemá s panem Hruškou nic společného!! Možná o ní ani neví :D Jestli mu chcete něco napsat, tak na jeho e-mail (facebook), ale né sem! :D

1
Obrázek uživatele Ivanqa
před 5 lety Ivanqa

Lucka: Ale snažíte se hezky :) očividně si tato diskuze žije svým životem. Ostatní příspěvky svědčí o inteligenci českého národa ;) jsem zvědavá, kdo další a jaký market doporučí. Myslím, že to dlouho trvat nebude :)

0
před 5 lety Jirka

Pozitivní na tom je, že se lidé snaží informovat a být alespoň trochu akční i když na špatné stránce.

0
před 5 lety Stanislav

Dobrý den,dne 13.6. jsem zakoupil v prodejně BILA v Praze 6 Řěpích v akci vepřovou krkovici upravenou pro grilování. Datum spotřeby do 16.6. Na obalu bylo vše správné, ale obsah byl hrozný. Na prví pohled vábně vypadající maso po otevření dne 15.6. tak silně zapáchalo, že jsme ho museli vyhodit. Tyto výrobky pro Bilu dodává firma Vocílka a nejsou zrovna levné. Domnívám se, že takto skrytá vada masa může být pro spotřebitele stejně nebezpečná, jako jedovatý alkohol. Stačí mít rýmu a následky budou hrozné. Vedením prodejny mi bylo nabídnuto vrácení peněz, ale já myslím, že je nutné zabránit podobným případům. Předem děkuji za odpověď.

0
před 5 lety Romana Ševčíková

Dobrý den ráda bych se zeptala jaký rozdíl je mezi rannými a pozdními bramborami.Já mám poslední dobou pocit,že ty ranné brambory jsou strarší jak ty pozdní.Děkuji za odpověď Ševčíková

0
Obrázek uživatele Lucka
před 5 lety Lucka

Ivanqa: snaha marná, nezbývá, než se tomu začít smát :D
Nenapadá mě, jak víc lidem říct, že tohle fakt není žádná soukromá stránka Novy ani p. Hrušky :D
Ale vystihla jste to přesně - jsme přeci národ Čechů - tak nemohu čekat nějaké pochopení... :D (že, pane Stanislave...:D)

0
Obrázek uživatele Ivanqa
před 5 lety Ivanqa

:D ale na zasmání po ránu je to fajn...

0
Obrázek uživatele Stana
před 5 lety Stana

:D No asi si to nečtou od začátku.

1
před 5 lety zdenek

Každý blb může dělat rádoby inspektora, ale málokterý můž dělat v supermarketu a mít ve svém oddělení čisto! Rád bych viděl toho tajtrlíka co dělá inspektora v práci,kde není čas na takové věci jako je přejímka zboží,natož kontrolovat každou kuličku hroznu nebo i jiné zboží aby nebylo nahnilé. Pan inspektor by si měl zkusit tuhle práci,aby zbytečně nekafral a nedělal paniku mezi lidmi.Nakonec,každý si může vybrat kde bude kupovat,ale český národ bude kupovat vždy jen tam kde je nejlevněji. Tak co se pořád divíte vy loutky:-)))

0
Obrázek uživatele Lucka
před 5 lety Lucka

Ivanqa: to každopádně, co pobaví víc, než lidská hloupost... :D (Nic ve zlém! ;))

Stana: tak ono by to ani od začátku číst nemusli, stačilo by kouknout na první slovo "DISKUZE" - tak by jim mělo (mohlo) dojít, že tohle kolem Hrušky ani neprojde :D

0
před 5 lety Vlasta

Osobně vítám, když sem někdo do diskuze napíše, kde co našel za špatnosti, pak to mohu využít při nákupu. Že se informace k pánům inspektorům nedostanou je věc jiná.

0
před 5 lety pepa

bješte do kaufandu v trutnov

0
Obrázek uživatele karča
před 5 lety karča

:-))) já už fakt nemůžu:-))))

0
Obrázek uživatele karča
před 5 lety karča

a pane Hruška, pote k nam do Hrušky! :-)

0
Obrázek uživatele Lucka
před 5 lety Lucka

Skoro by tato diskuze mohla konkurovat diskuzi "vtipy", člověk se tu zasměje víc :D :D

-1
před 5 lety Jana

Po každém příspěvku zde budete psát jak se smějete? Není už toto také k smíchu?

0
před 5 lety Martin

Co napsala paní Ševčíková o bramborech mě taky trklo, sháněl jsem před pár dny v Penny Marketu v Pelhřimově nové ranné brambory a ty, co byly označeny jako pozdní, vypadaly lépe, než ty ranné, neboť ty měly zahnilé rýhy a dokonce jsem objevil ulomený klíček... Když jsem se na to ptal prodavačky, tak mi jenom s rozpaky odpověděla, že takto jim to dodávají a prezentují to jako nové brambory a že oni to tak musejí prodávat. Takže jsem měl pocit, že ani ona tomu nevěří !

0
před 5 lety kamil

zajímalo by mě kdo se zastane prodavaček ,který za nic nemohou a vedoucí jim nadává do krav a neschopných debilu jako se stalo v albertu na Barrandově v sobotu 22.6.2013 jedné pokladní

1
Obrázek uživatele Dita
před 5 lety Dita

V bývalé práci na mě nikdy šéf nekřičel, je to o lidech, lze to říci i lidsky. Chápu, že to mají prodavačky těžké, kolikrát si ani na záchod nemůžou dojít, ani nevím kdy jedí, proto je dobré nechodit do super, ale podporovat malé obchůdky (masna, pekárna, zelenina).

0
Obrázek uživatele jiripelechova@
před 5 lety jiripelechova@

Vedoucí s takovým chováním tam nemá co dělat.Všechno se dá říct mezi čtyřma očima a taktně.

0
před 5 lety Radek

Potravinovýho inspektora bych poslala do Penny market v Ostrově u Karlových Varů,prodávají tam schnilé ovoce a schnilé brambory a nechají to ještě vystavené,to co jsem viděl naposled no hrůza

0
před 5 lety Lada

Dobrý den,to samé maso jak jste ukazovali ve zprávách hovězí,tak je v Albertu v Brně.Upozornila jsem prodavačku a maso odnesla.

0
před 5 lety Pavel

Dobrý den pane Hruško,nevím přesně, zda potravinový inspektor kontroluje pouze stav zboží
na prodejnách, tedy čerstvost u zeleniny, ovoce či masa, záruční dobu u konzervovaných potravin.
Koupil jsem si totiž Hovězí konzervu, abych ušetřil čas během dne, když pracuji na zahradě,
tedy rychlá svačina; - měla by být.
Dnes jsem tedy chtěl tuto konzervu zkusit ochutnat, ale zůstalo jen u otevření a odklopení
víčka !!! Už jen to, co jsem uviděl uvnitř mě nabádalo, abych s tím praštil do popelnice.
Nicméně jsem našel odvahu k té hmotě uvnitř přičichnout a následně ochutnat. Obojí pokus o snahu konzumovat mohu označit jako velkou hrůzu,
ošklivost a nebojím se použít slovo HNUS.
Záruční doba na víčku je do 28.2.2017.
Uvnitř je nějaká hmota narůžovělé či světle červené barvy, ošklivě páchne a i to množství
na špičku nože jsem vyplivl, protože se mi začalo chtít zvracet.
Konzervovaná hotová jídla si kupuji dost často,
někdy to třeba není akorát, ale zatím se mi to vždy podařilo upravit ke konzumaci.
Ale tato hovězí konzerva je neopravitelný unikát.
Výrobce na obalu je uvedena společnost:
Hamé s.r.o., Na Drahách 814, 686 04 Kunovice.
Chtěl jsem dát tímto námět, že by nebylo od věci,
podívat se třeba i na podobné konzervy-i když
v záruce a přesvědčit se, co se pod tím plechovým
obalem skrývá. Nebo snad zkusit přímo alchymistickou kuchyni výrobce?!
Toto zboží jsem zakoupil v Penny Marketu
v Ledči nad Sázavou před cca 2-3 týdny.

0
Obrázek uživatele Lucka
před 5 lety Lucka

Pan Hruška určitě dorazí... :D

1
Obrázek uživatele jiripelechova@
před 5 lety jiripelechova@

Myslím , že pan Hruška tady není od toho , aby dělal práci , kterou dělají jiné orgány.Konzervu jste měl vzít a odnést tam , kde jste ji koupil.Pokud byste s reklamací nebyl spokojený , napsat výrobci .Pokud je výrobce solidní , ještě byste na tom vydělal. Vím z okolí i z práce , že se to lidem vyplatilo .Např. zákaznice neměla v koblihách džem , reklamovala to přes prodejnu a pekárna ji jako odškodné poslala spoustu koblih . Druhá ,reklamovala čaj ( potrhané sáčky ) a výrobce poslal igelitku čajů.

0
Obrázek uživatele Fola
před 5 lety Fola

Potravinový inspektor opomíjí některé řetězce, vytkla rada Nově:zdroj Novinky.cz
Asi má důvody!

1
před 5 lety Jana

Já prostě nechápu proč si lidi věčně na něco ztěžují, pokud je někde špatná zelenina proč tam vůbec ještě chodíte. A co chcete po konzervě, která stojí pár kaček, že tam bude jako maso? Je to stejné jako lidi nádavaj na politiky a v nových volbách si je tam zase znovu navolí.

0
Obrázek uživatele Lucka
před 5 lety Lucka

Jana: Konečně solidní slovo ;-)

0
před 5 lety Jirkova

Vážení,
divíte se, že je maso zkažené ? Měli byste se zaměřit na ceny, co s nimi markety provádí, není měsíc, aby se nezdražovalo a to téměř všechno, nejen maso. Zvednou ceny a další měsíc trochu zlevní a dávají jako akci. Dělají z lidí vyloženě
víte co.

1
před 5 lety Matěj

Zdravím obavám se že do penny marketu pan Hruška nedorazí neboť by přišel o část své výplaty ale to jen na okraj. Nevím na co si pořád všichni stěžují všichni si mate možnost své zboží vybrat nikdo vám ho nenutí a pokud se vám ve vašem hypermarketu nelíbí tak tak tam nechoďte není nic jednoduššího. Z vlastní zkušenosti vím že objektivita pana Hrušky taky není křišťálově čista. A pokud se týče zboží mate vždy možnost ho reklamovat a než něco udáte Hruškovy tak si radši spočítejte co byste všechno dostaly od výrobce. A nakonec proč by pan Hruška nebyl vděční za udavače vždyť mu dělají výplatu.

0
Obrázek uživatele Fola
před 5 lety Fola

Matěji Matěji

0
před 5 lety pavel 54

polotučné mléko Pragolaktos v petláhvy.Do té láhve se nevejde 1l

0
před 5 lety Marek

Tesco na sídlišti v Mělníku!!!! Chlív v čisté podobě. Že tam ovoce a zelenina vypadá jak ze zeleninového hromadného hrobu, jsem si zvykl-kupuji je jinde. Odpověď vedoucí je, že nemůže prohlížet každou dodávku zboží!!! Včera rovnala prodavačka zboží do chadícího boxu( mléčné výrobky) a NOHOU!!!, respektive BOTOU!!! strčenou do boxu si přidržovala dvířka. Na dotah k vedoucímu, jestli mu to připadá normální se mnou odmítl komunikovat. Jak říkám-chlív

0
před 5 lety Hilda

Marek tak proč chodíš do chlívu, tam nechoď. A stejně tam budeš chodit i kdyby tam prodávali prošlé maso a zeleninu 5 jakosti. Tak proč by sakra s tím něco dělali, když tam lidi pořád chodí nakupovat. Asi to nikomu zase tak moc nevadí.

0
před 5 lety Křížová Zdeňka

DOBRÝ DEN. Sleduji ji V8s pravidelně a už mi dochází trpělivou v TESCU v Horním Slavkově u Sokolova.Zelenina je buď drahá nebo špatná a nebo vůbec.Chleba kolkrát neseženete ani v 5 hodin odpoledne kdy chodíme z práce.
V tom Tescu je i masna ZEMAN a ta je hrozná. Smradlavé maso hlavně mleté, hovězí a kuřecí. Vše je olezlé a hnusné. Vždy si mleté ochutnám a přesto přijdu domů a smrdí. Nějak to míchají. Nejhorší jsou soboty. Už jsem to přestala počítat ale již jsem vrátila maso minimálně 18x a to mě stojí další náklady .5 km tam a 5km zpátky. V té masně je mladší řezník a totálně arogantní.
Zásobování je hrozné. Věčně něco chybí. Prosím podívejte se tam. Děkuji

0
před 5 lety Křížová Zdeňka

PROSÍM POD9VEJTE SE DO TESCA V HORNÍM SLAKOVĚ U SOKOLOVA:PODÍVEJTE SE HLAVNĚ NA MASO A ZELENINU.
nedá se to ztrávit. Nejhorší je, je to nejbližší obchod a přesto musím dojíždět 5 km.
Už je to neúnosné. Pokud chci čerstvé potraviny tak je musím nakoupit v Sokolově a vše tahat autobusem domů.prosím zkuste to. Děkuji

0
před 5 lety Lenka

Dobrý den chci poprosit jestli byste se mohly podívat také do Kladna,hlavně Penny market v Kladně-Rozdělov a Tesco.Výběr zeleniny je tu docela katastrofický.Předem děkuji

0
před 5 lety Jana

Před pár dny jsem náhodně navštívila penny v Mostě, u vydrholce, kdo tam bydlí ví,chtěla jsem vnučce koupit ovoce a nestačila jsem se divit.Broskve ve vaničkách bylo na dně nahnilé a plesnivé,nenápadně jsem broskev zmáčkla a palec mi zůstal uvnitř,kiwi,ani nemluvím a banány hnědé.Prosí o kontrolu v této prodejně.Děkuji a jsem ráda,že tyto reportáže vznikli.

0
před 5 lety Jana B.

Před pár dny jsem náhodně navštívila penny v Mostě, u vydrholce, kdo tam bydlí ví,chtěla jsem vnučce koupit ovoce a nestačila jsem se divit.Broskve ve vaničkách bylo na dně nahnilé a plesnivé,nenápadně jsem broskev zmáčkla a palec mi zůstal uvnitř,kiwi,ani nemluvím a banány hnědé.Prosí o kontrolu v této prodejně.Děkuji a jsem ráda,že tyto reportáže vznikli.

0
Obrázek uživatele Dita
před 5 lety Dita

Tahle diskuze je opravdu vtipná.
Jana B. odkud ty broskvičky byly? ze Španělska? Víte kolik km musely urazit, kolikrát se za tu cestu natřásly, no chemici se ještě budou muset více snažit, aby vyšlechtili tvrdé mičudy. Já si počkám na ty naše z Moravy, budou každou chvíli u nás v zelenině, mňam.

1
Obrázek uživatele jiripelechova@
před 5 lety jiripelechova@

Vedoucí je tam od toho , aby zboží , které přebírá , bylo v pořádku tak , aby se dalo prodávat.A pokud to není v pořádku , nemusí to přijmout. To je náplň její práce . A jinak napište ČOI. A nahnilá zelenina a ovoce ? Musí se to víckrát denně procházet a probírat. V dnešní době kdo nemá práci , jde dělat do krámu .K práci v obchodě nemá vztah , nemá základy , neumí to a ani se nesnaží , hlavně , že je výplata.Všechno je o lidech.Dělám v obchodě celý život ( a to už je nějakých let ), vím ,o čem píšu.

0
Obrázek uživatele alena.prchlikova@
před 5 lety alena.prchlikova@

Souhlasím, také dělám v obchodě dlouho, 26 let,ale není to jednoduché. Co se v posledních letech nabízí k prodeji, je často velice špatné. Problém je v tom, že již není více dodavatelů, je pouze jeden, všichni ostatní skončili, a podle toho to vypadá. Snažím se vybrat co nejlepší, a když se mi nelíbí, ten druh prostě neberu. Stejně by ho zákazníci nekoupili. Minulý týden se mi povedlo získat od dodavatele moravské meruňky a i český česnek, a to je zázrak. Myslím, že v marketech si přejímající zboží nemůže moc vybírat, musí odebrat zboží, které již nadřízený objednal, těžko prodavačka, která má na starosti úsek zeleniny bude rozhodovat o tom, co vzít a co ne. Jediná rada je, nekupovat, najít si nějaký stánek nebo popřípadě trhy. U nás je několik možností, možná, že i jinde, jen se porozhlédnout.

0
před 5 lety piruncikova miluse

zdravim.okouknete billu na proseku praha 9.hlavne maso,protoze ty zeleny jatra a maso co ten den prochazi...fakt hnus.

0
před 5 lety Ivana Jelínková

Vcera jsem byla nakupovat v Tescu Zličín. Měly tam palačinky hotové s platností 5.8.2013. Škoda,
že jsem nechala mobil doma. Všechny jsem prošla a platnost ta samá.

0
před 5 lety Jitka

Psát inspektorovi byste měli jinam, na tyto stránky zřejmě nechodí. Tuto diskuzi nezaložil potravinový inspektor.

před 4 roky jiri

Příspěvek byl schován správcem. Vysvětlení: Vulgární vyjadřování

0
před 3 roky Jaromír

Zaujímala by ma práca skutočného Potravinového Inšpektora kvality.Akú školu potrebujem? Vraj Bakalársku.Ale ako to nájdem na Internete ? Viete poradiť ? P.S. Jedno či v SR,alebo ČR.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 5 + 8


Přidat příspěvek