Pomoooc, pokažený telefon

0
před 8 měsíci Adam

Ahojte, mám půjčený od otce iPhone a stala se mi s ním nehoda. Spadl a praskl mi display. Myslíte, že to ještě nějak rychle půjde spravit? Hádám, že mě jinak zabije... Příští pátek ho musím vrátit.

0
před 8 měsíci Pepe

Opravit to určitě půjde, týden není tak šibeniční termín.

0
před 8 měsíci Keity

Mě se to stalo taky. Naštěstí je telefon můj. A mám ho teprve dva měsíce, takže mě to pořádně naštvalo. Nevím, odkud jsi, ale já s tím zašla v Bohumíně do Gigatechu, poradili si s tím hravě.

0
před 8 měsíci Adam

Sem z Ovy. Takže do Bohumína můžu klidně dojet.

0
před 8 měsíci Keity

Jasně, tak to máš kousíček. Nebo oběhni i nějaké servisy v Ostravě, za kolik ti to opraví a za jak dlouho. Já to taky tak udělala. A v Gigatechu mě překvapili cenou i rychlostí opravy.

0
před 8 měsíci Adam

Dobrý nápad :). Teď sem volal do jednoho servisu v Ově, co tu mám nejblíž a museli by to objednávat, takže prý tak ten týden cca by to trvalo. Ale budu klidnější, když to opraví dřív :). Jdu googlit ten Gigatech :)

0
před 8 měsíci Keity

Já to měla opravené dřív jak za týden :) A neboj, nic nepůjde poznat, že to je vyměněné :). Můj vypadá pořád jako nový, takže taťka si ničeho nevšimne ;-).

0
před 8 měsíci Adam

Jasan, díky za podporu, v Gigatechu to teda zmáknou, už sem s nima domluven :D Sedám na bus a jeduuu :D

0
před 8 měsíci Ada,

Keity, nevím, jestli se tu ještě podíváš, ale chci ti moc poděkovat za doporučení Gigatechu! Telefon je opravený, vrácený mému otci a nic nepoznal! Takže ti patří velký dík!!!! Kluci byli šikovní a rychlí :).

0
před 2 měsíci Jitka

Nevíte kde bych sehnala servis na Xiaomi?

0
před 2 měsíci Ondra

Xiaomi je otřes, už nikdy bych si to nekoupil, když se to pokazí nemátě to kde nechat opravit, pořídil jsem si Honor 6X a jsem spokojený servis na každém rohu, navíc je telefon mnohem výkonější za lepší cenu

0
před 5 týdny Karel

Já si koupil nový Honor 9 a to je bobma, měl jsem před tím Apple a to se nedá srovnat, Honor je mnohem lepší a hlavně stál třetinu

0
před 5 týdny Ondra

Díky za tip, jsem rád, že jsem na to narazil měl jsem v plánu kupovat Xiaomi, ale když jsem se díval na Honora 9, tak mě naprosto uchvátil, taková láska na první pohled

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 6 + 10


Přidat příspěvek