Pohankové výplně

0
Obrázek uživatele Lucka
před 7 lety Lucka

A nemáte prosím někdo zkušenosti s pohankovými polštáři? Dostala jsem právě polštář naplněný těmi pohankovými slupkami, ale nevím, k čemu je vlastně dobrý nebo v čem pomáhá?

0
před 7 lety Pavla

Ten se nahřeješ (pozor nenahřívat v mikrovlnce)a dáš si ho na záda a nebo je dobrý na vyhřátí postele. Nahřívá se na topení, sluníčku a nebo na kachlových kamnech i v troubě na plechu, ale s troubou nemám zkušenosti, tak nevím na kolik stupňů a jak dlouho. Můžeš na něm i spát přes noc, krásně se vytvaruje. Pohankový polštář mám doma v ložnici, nespím na něm každý den, jen když mě bolí záda, hlava, nebo jsem ten den hodně pracovala. Nahřívám si ho jen v zimě, někdy i k televizi.

0
Obrázek uživatele Lucka
před 7 lety Lucka

A pomohl vám například od těch bolestí se zády? Často kvůli celodennímu sezení na tvrdé dřevěné židli mívám právě bolesti, jinak už jsem si chtěla pískat, že ho snadno nahřeju v mikrovlnce a zase ne:-D Alespoň nějak bych jí využila:-D

0
Obrázek uživatele Alča
před 7 lety Alča

Já jsem kdysi takový polštář měla, ale moc ležet se na něm teda nedalo. Připadalo mi, jako bych měla otlačené ucho :-)

0
Obrázek uživatele Lucka
před 7 lety Lucka

A pomohl vám alespoň i přes to "otlačené ucho"?:)

0
Obrázek uživatele Alča
před 7 lety Alča

No asi jenom k tomu otlačenému uchu :-D ....já jsem neměla žádné problémy, jen mi to přišlo fajn, že je to přírodní.
Vyzkoušejte jak vám bude "sedět", pokud na něm i usnete a nebude vám to nijak vadit, využívejte ho tak...jinak na nahřívání musí být fajn (ale to jsem předtím nevěděla, že se to dá takto používat :-( )

0
Obrázek uživatele Lucka
před 7 lety Lucka

Dobře Alčo, dám na vás=) mě taky přišlo fajn, že je to jako z přírodního materiálu, ale moc jsem nevěděla k čemu přesně (krom otlačeného ucha) mi může pomoci:-)

0
před 7 lety Pavla

Po prvé jsem se moc nevyspala, jsem zvyklá na měkčí, oležené ucho u mě také bylo, krásně se mi sice vytvaroval, ale po půl hodině mě už tlačil. Nevím zda má účinky odpomoci od bolesti zad, ale je fakt že mě druhý den nebolely, jen jsem měla pocit přeležení. Možná by mě nebolely i kdybych spala na normálním polštáři, je to třeba vsugerování, že má pomáhat. Je mi však příjemný nahřátý na záda, kdy se opřu a čtu si knížku nebo při telce či pod peřinu.

0
Obrázek uživatele Lucka
před 7 lety Lucka

A jak vlastně dlouho vydrží asi teplý?:) Abych nechodila ohřívat co každých 5 minut:-)

0
Obrázek uživatele Lucka
před 7 lety Lucka

Tak mi nakonec ještě letos Ježíšek nadělý i tento BIO pohankovo-špaldový polštář. Už se moc těším až ho rozbalím a hned vyzkouším. Snad to záda ocení:-) Moc oceňuji kvalitu tohoto složení, resp. výplně polštáře.
http://www.amwa.cz/katalog/cz/zbozi/biotextil/polstare-a-prikryvky/bio-pohankovo-spaldove

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 + 8


Přidat příspěvek