Podložka na cvičení

0
před 5 měsíci Aneta

Dobrý den, koupila jsem si levnější podložku na cviení, ale strašně mi to na ní klouže, doporučíte mi někdo nějakou kvalitní?

0
před 5 měsíci Katka

Jo to je problém, některých podložek, je potřeba koupit kvalitní, já mám tuto https://www.fitness4u.cz/power-system-podlozka-na-jogu-yoga-mat-premium/ a ta neklouže

0
před 5 měsíci Aneta

Nemají náhodou někde i pobočky? abych nemusela platit poštovné?

0
před 5 měsíci Katka

Ané mají pobočky v Uherském Brodě, Uherském Hradišti, Zlíně a Hodoníně :-)

0
před 5 měsíci Tereza

Mám tuhle https://www.precisshop.cz/podlozka-na-jogu-yate-yoga-mat-dvouvrstva-tmave-fialova-ruzova.html nebyla ani drahá a má dobrý protismekavý povrch. Používám ji na jógu a tam jsem opřená o ruce dost často.

0
před 2 měsíci Mirka

Holky, nakupovala některá z vás leginy na cvičení na tomto shopu - https://www.nejleginy.cz/sportovni-leginy a pokud ano - jak jste byly spokojeny?

0
před 2 měsíci Amálka

Mirko, podle mě nejlepší shop s legiama, co znám! Krásný kousky, dokonce mají i leginy na zimu. Jinak jsou teda machři na sportovní leginy, to mají neskutečný výběr. Jako koupí tam rozhodně neuděláš chybu!

0
před 4 týdny Erika

A jak ty legíny od nich sedí? Odpovídají ty velikosti realitě? Já jsem si jednou objednala legíny a Ali a to teda jako...to byl omyl... tak se jen ptám, ať se zase nespálím...

0
před 4 týdny Radka

Eriko, sedí krásně... Jako s Ali to přeci vůbec nemůžeš srovnávat :D Jako pokud už ti vůbec něco z Ali dojde podle objednávky, tak to většinou stojí za nic... Ale na nejleginy jsou skvělé a kvalitní kousky!

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 + 8


Přidat příspěvek