Plavková sezona

0
před 2 roky Soňa

Pěkný den všem! Tak už tady máme jaro... Jenže, tím se blíží léto... :/Ale tím se blíží i plavková sezona :ú Jak efektivně zhubnout?

0
před 2 roky Milka

Soni, já jsem teď nedávou řešila to samé. Nakonec jsem si zvlila proteinovou dietu Prodietix - https://www.prodietix.cz/. Tak ji taky zkus. Zvolíš si tam program, který ti nejvíc bude vyhovovat! Jinak jídla jsou chutná, není se čeho bát.

0
před 2 roky Soňa

Milko a jaký program sis zvolila ty? Ten program si zvolím jen podle toho, kolik chci dát dolů? A jaký je rozdíl mezi programy Z a M?

0
před 2 roky Magda

Zdravím, já tancuji společenské tance a musím říct, že pro mě je to jediný způsob, jak shodit nějaké ty kila. Zkoušela jsem diety, no nepomohlo to. Běhání a posilovna mě vůbec nebaví :( Přihlásila jsem se do tanečních, bez partnera, protože můj přítel tomu moc neholduje :D a přidělili mi profi tanečníka - ten kurz se jmenuje ProAm https://praha.cooldance.cz/kurzy/pro-zeny/pro-am-tanec-s-profesionalnim-tanecnikem. Je to fakt skvělej způsob jak se příjemně odreagovat a sformovat postavu do plavek :-)

0
před 2 roky Irenka

holky, která barva plavek je letos in? kde kupujete plavky?

0
před 2 roky Madla

No, společenské tance... to není špatné, jasně že pohybem se hubne. Problém je ten, že já mám 180 cm a k tomu jsem absolutně pohybově nenadaná, takže u mě to nepřipadá v úvahu. Ovšem ten Prodietix zní lákavě. Koukala jsem na ty programy a ty ceny u nich uveené, to jsou ceny konečné neo se tam pak v průběhu eště něco dokupuje?

0
před 2 roky Jindra

nebo zkuste nějakéjednodílné plavky. V Hatích mají super výběr, tam je určitě koupiš

0
před 2 roky Kajka

Nn, ty programy, co jsou uvedené, se prodávají za ceny, které jsou dané. Pokud byste však chtěli něco dokupovat nebo snad měnit jídla, tak ano, to se potom platí. Ale program, který si koupíš, je na kompetní za uvedenou cenu.

0
před 2 roky Hanka

Tak to mně se sice povedlo zhubnout, ale tak se mi zhoršila celulitida, že je to fakt děs :/ takže mám do příštího léta na čem pracovat

0
před 2 roky Hana

A jak se ti podařilo zhubnout? Máš na to nějaký osvědčený recept?

0
před 12 měsíci Anča

To já to s hubnutím do plavek už vzdala. Je mi jasné, že svá přebytečná kila se mi letos už asi shodit nepodaří, takže to spíš vidím tak, že si letos koupím nějaké plavky, které to alespoň trochu dokáží zakrýt. Koukala jsem, že třeba tady https://www.plavkyproplnostihle.cz/ mají dost velký výběr.

0
před 6 měsíci Bobina

Erinn, jasně, že je šance! Však četla jsi info o té dietě - https://www.prodietix.cz/? Ta kila jdou dolů prakticky hned, do měsíce už budeš vidět krásný výsledek!

0
před 2 měsíci donaaa

To my jsme si na letošní sezónu objednali na zahradu bazén z https://www.albixon.cz/bazeny/ , takže nějaké hubnutí do plavek už vůbec řešit nemusím. Uvidíme mě totiž jenom moje rodina a před těmi se vážně za svoje faldíky stydět nemusím :P

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 + 12


Přidat příspěvek