Plastová okna, recenze na firmy

0
před 5 měsíci Kamil

Dobrý den, hledám spolehlivou, ověřenou firmu na plastová okna? V bytě máme plastová okna ještě po původním majiteli od nějaké noname firmy která už netěsní a když jsme zkoušeli volat na servis zjistili jsme že firma už asi ani neexistuje, takže si chceme pojistit že vybereme okna se kterými takový problém nenastane. Díky na vaše názory

0
před 5 měsíci David B.

To samé se mi stalo taky, akorát s truhlářem co nám dělal na míru věci do ložnice…a kolik chcete do oken investovat? My je máme od vekry kde je cena trochu jinde, ale podle mě je u nich taková malá záruka, že jen tak nezmizí, přece jenom je to dost velká firma.

0
před 4 měsíci Denisa

Ahoj, my máme okenní profily od Inouticu, německá firma, tam se vám spíš nestane to co píšete. ještě záleží jaké chcete, my třeba máme šedé profily a 6 komorové http://www.inoutic.cz/okenni-profily-eforte, ty staré hodně pouštěly do domu zvuk okolních aut, s těmi je úplné ticho

0
před 4 měsíci Marek

Já mám plastový okna od othermu za docela dobrou sumu, nevím teda jak jsou na trhu dlouho, ale okna jsou dobrý, a zatím co jsem volal kvůli servisu tak s nimi nebyl žádný problém.

0
před 4 měsíci Jiří U.

Dobrý den, pokud mohu poradit ohledně výběru plastových oken doporučil bych dát si pozor aby okna byla vyrobena z profilu třídy A, který je nejtlustší, a také dbejte na to aby okna byla vyrobena z prvoplastu, jelikož ten lépe drží ve svárech. Pokaždé chtějte znát původ oken, na trhu je mnoho překupníků kteří nemohou za kvalitu a původ ručit. Všechny tyto mnou zmíněné informace si nechte zapsat do kupní smlouvy, při případných nepříjemnostech budete v právu.

0
před 3 měsíci Pavel

Já mám docela dobrou zkušenost s tou firmou Otherm, já mám od nich okna asi 3 roky a otec je od nich má už podle mě i přes 10 let, a prozatím nemáme ani jeden žádnej problém, a pokud chcete trochu ušetřit tak doporučím dělat okna v zimě, co vím tak když jsme je kupovali mi tak měli nějaký slevy takže to pár korun ušetří.

0
před 3 měsíci Martin

Burýšek :)

0
před 2 měsíci majkl

My když jsme hledali firmu na okna tak mi pomohlo obvolat známý odkud maj svoje okna, ti vám totiž nebudou nic nakukávat a řeknou pravdu, takže potom co mi byli nějaké firmy doporučeny jsem volil podle ceny a vzal je i tý Vekry, kde to byl takový cenový kompromis, zase jsem nechtěl dát málo aby okna nebyli nějaký šunt, a dát víc se mi zase nechtělo, takže tak. S oknama jsem spokojený, taková podle mě zlatá klasika.

0
před 5 týdny Roman

Dobrý den, já při nákupu oken dost polemizoval spíše o tom které si nechám udělat než nad firmou od které je budu kupovat. U Vekry mi doporučili plastová okna s trojsklem, dost mi o tom rozšířili obzory, nechal jsem si proto udělat nabídku a po zvážení je koupil.

0
před 5 týdny Veronika

Ahoj, my máme od Inouticu http://www.inoutic.cz/okenni-profily (nevím jak se jmenují myslím že jsou to ty Prestig) ale už je máme rok a jsou super, přes zimu výborně těsnily

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 11


Přidat příspěvek