Plastová okna

0
před 11 měsíci Anička0258

Ahoj, stavíme si dům a teď vybíráme plastová okna a našli jsme si plastová okna brno, kde se nám nejvíce líbí firma https://www.pramos.cz/kontakty/brno/ a chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo s touto firmou nějaké zkušenosti?

0
před 7 měsíci donaaald

Ahoj, od této firmy jsme si okna nechali dělat asi tak před deseti lety a naprostá spokojenost. Jen jsme minulé léto měnily těsnění oken a dvěří, co jsme si koupili na https://www.tesnenitexim.cz/TESNENI-OKEN-A-DVERI-c1_0_1.htm , ale to bylo hlavně v rámci údržby.

0
před 6 měsíci žaneta

Zdravím, my jsme před rokem při stavbě našeho domu použili plastová okna z https://www.jis.cz/plastova-okna/ a zatím naprostá spokojenost. Okna se nijak nezasekávají, což jsme měli v paneláku skoro pořád. Navíc skvěle těsní, takže je doma pořád teplo a z ulice do domu nejde ani žádný hluk, takže za mě naprostá paráda.

0
před 3 měsíci Hanka

Prosímvás nemáte náhodou tip kde sehnat takové ty zatemňovací závěsy do oken? Koukala jsem třeba tady https://www.emako.cz/zavesy-do-oken/ ale tam mají jen ty klasické. Potřebovala bych je hlavně do ložnice, protože tam nemáme v oknech žaluzie a v noci nám do ložnice svítí moc světla z ulice.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 9 - 5


Přidat příspěvek