Plastický chirurg

0
před 2 roky Standa

Našla jsem si na internetu Mudr.Justana z Brna, byl u něj někdo?

0
před 2 roky Vanessa

Dobrý den...podstoupila jsem u něj plastiku prsou a jsem nanejvýýš spokojená

0
před 2 roky Gabriela

S panem Justanem mám také skvělou zkušenost.Velice ochotný, vše co jsem potřebovala mi před zákrokem vysvětlil a že jsem těch otázek měla:)

0
před 2 roky Standa

Jaké zákroky jste podstoupily u něj?.. plastika dopadla podle očekávání?  Já plastiku chci, ale je to pro mě trochu těžký se rozhoupat tak si musím zjistit pokud možno co nejvíc informací o plastikovi ke kterému bych případně šla...

0
před 2 roky Gabriela

U mě šlo o zmenšení prsou a musím říci že podle očekávání plastika dopadla, k jinému plastickému chirurgovi bych nešla, tento se mi osvědčil na jedničku

0
před 2 roky Standa

Tak to se k němu asi objednám na konzultaci a uvidím. Ale celkem mě ten plastik zaujal, dívala jsem se i na stránky a vypadá to že má opravdu dost zkušeností a že umí

0
před 2 roky Lola

Kde ten pan Justan zákroky dělá ?

0
před 2 roky Standa

Na stránkách má pan Justan dvě kliniky na kterých zákroky dělá. Effect Clinic a Surgal Clinic, obě v Brně

0
před 2 roky Zuza2

Sháním dobré doporučení na doktora v Praze, který aplikuje botoxové injekce.

0
před 2 roky VeronikaM

Zuza2: Já doporučuji paní doktorku Handlovou :) http://www.handlova.cz/kontakt/

0
před 2 roky Nikola M.

Dobré doporučení ti uričtitě mohu dát na šikovnou paní doktorku Páralovou, která má kliniku v Praze a na toto se specializuje.

0
0
před 12 měsíci Andrejka

Jaké jsou následní omezení po aplikaci botoxu injekcí?

0
před 12 měsíci Nika

Je to napsané určitě jak an stránkách, tak ti to všechno řekne i paní doktorka Páralová. Nejedná se o žádné velké omezení.

0
před 12 měsíci Simča

Ano, ty omzezení jsou minimální. A super je, že jdeš hnedka domů a nemusíš tam zůstávat.

0
před 10 měsíci Natalie

Holky kdyby jste chtěli kvalitní a cenově dostupnou operaci těla,břicha,obličeje, nebo prsou , na stránkách aesthevita.cz, jsou i příběhy žen před a po operaci. Já mám problémy s břichem a dost se za něj stydím (strie a pod. ) , proto to chci vyzkoušet. Držte mi palce. :)

0
před 10 měsíci Viktoria777

jee Naty tak to jsme na tom stejně , už si to vyzkoušela?

0
před 10 měsíci Natalie

Ahoj Viki, jsem objednaná příští týden tak snad to zvládnu. :)

0
před 10 měsíci Lili47

Zdravím ,má ještě někdo zkušenosti s tou klinikou aesthevita? Měla bych taky zájem:)

0
před 10 měsíci Sára

Ahoj ahoj, já byla na augmentaci v Medicom clinic u doktora Pulse a největší spokojenost, 260ml a bez problémů :) tohle léto jsem si užila konečně se zvětšenými prsy :)

0
před 10 měsíci Amanda55

Ahojte podívejte na skutečné příběh lidí který mají před a po operaci. :) https://www.aesthevita.cz/galerie

0
před 10 měsíci Lili47

Waau to vypada opravdu luxusne :O

0
před 9 měsíci Klára

Výborných plastických chirurgů bude jistě vícero,ale pokud jde o mě tak mi také sedl pan Justan. Je příjemný a především plastika u něj mi dopadla vždy podle mých očekávání .. a to já jsem hodně velký kritik:D

0
před 9 měsíci Líba

Kláro a co všechno za zákroky on dělá?

0
před 9 měsíci Petruska

Ahoj holky, rádá bych se zeptala, jestli byste mi nedoporučili nějakého šikovného plastického chirurga na zakulacení zadečku? :) Děkuji za odpovědi. :)

0
před 9 měsíci Pavlín.ka

Holky, jestli vás zajímá jak moc vám může plastická operace jako je třeba liposukce nebo zvětšení prsou pomoct tak se podívejte sem na fotky před a po - jsem tam i já a moje nové trojky :D :D https://www.medicomclinic.cz/foto-pred-po

0
0
před 9 měsíci Líba

Děkuji za odkaz, snad si tam najdu i to co potřebuji já za plastiku. Toho Justana si hodně ženskejch chválí z okolí co u něj byly

0
před 8 měsíci Tereza

Petruska: Mrkni se třeba na tu aesthevita.cz, vypadají seriózně a když si tam zavoláš a zjistíš co a jak, asi tím nic nezkazíš. :)

0
před 8 měsíci Zuzka

A není lepší pokusit se přírodními způsoby poradit si se svým tělem? :)

0
před 8 měsíci Aesth

Taky se můžete mrknout na www.aesthevita.cz/galerie a posoudit sama. :)

0
před 8 měsíci Fedorka

Je lepší jít na plastiku v Brně nebo v Praze?

0
před 8 měsíci Sofie333

Já myslím že určitě Praha ,je tam i lepší výběr klinik :)

0
před 8 měsíci Fedorka

Díky Sofi a mohla bys mi nějakou poradit? :)

0
před 8 měsíci Sofie333

Jasně! Zkus se podívat na stránku Aesthevita.cz , ta by měla být jedna z nejkvalitnějších :)

0
před 8 měsíci Sára

Fedorka já byla v Brně i v Praze a rozdíl jsem nezaznamenala, v obou případech jsem byla v www.medicomclinic.cz - jednou na zvětšení prsou a podruhé na zmenšení nosu :)

0
před 8 měsíci Šárka

Nejlepší je jít tam kde jsou dobré reference na plastika:D :)  Já mám zkušenost s Justanem v Brně a jinam bych po zkušenostech nešla

0
před 8 měsíci Heluš

Šárko souhlasím s vámi, taky bych šla jen za tím na koho jsou dobré reference. Můžu se zeptat na jakém zákroku jste u něj přesně byla?

0
před 8 měsíci Šárka

Chodím k panu Justanovi na liposukce, jinak mám za sebou i plastiku poprsí  :-)

0
před 7 měsíci Heluš

Aha, děkuji za odpověď.Já sem trochu pátrala a našla jsem si i to video jak byl v pořadu Sama doma:D  tam se mi fakt líbilo jak reagoval na dotazy a jak mluvil, udělal na mě dojem

0
Obrázek uživatele anca898
před 7 měsíci anca898

Ahoj všichni, žiju se svým manželem už čtrnáct roků, v říjnu to bude 15 :) Jsem spokojená ve všech směrech a on se zdá být spokojený taky, jenom v tom sexu to trošku pokulhává. Po porodu se už necítím tak pružná a ženská jako předtím a tak jsem uvažovala jak to trochu osvěžit a zlepšit ten sex... tak jsem uvažovala nad plastikou prsou. dívala jsem se hlavně na Medicom clinic https://www.medicomclinic.cz/plastika-prsou jsou tam i fotky před a po ale hlavně jsem se chtěla zeptat jestli se někomu už stalo že by se jim po plastice zlepšil sexuální život... :) díky!

0
před 7 měsíci Hilda

Ahojky, byla jste některá už na zvětšení prsou vlastním tukem?

0
před 7 měsíci Lenka

Osobně zkušenost nemám ale tady je k tomu dobrý článek

0
před 6 měsíci Hanáková

Dobrý den Hildo, tento zákrok jsem podstoupila kdysi v Brně u plastického chirurga Justana. Já jsem se zákrokem velmi spokojená

0
před 6 měsíci Hilda

A můžete mě nějak podrobněji popsat jak to probíhá ten zákrok, co následuje po něm a tak.. když stím máte už zkušenost?

0
0
před 6 měsíci Hilda

Veli pěkně napsané,děkuji za odkaz. Jinak na konzultaci asi taky pan doktor vše vysvětlí vidte?

0
Obrázek uživatele renata79
před 6 měsíci renata79

Holky neblázněte s plastickým chirurgem. Nelíbí se vám vaše postava? Upřímně, udělaly jste maximum pro to, abyste byly sami se sebou spokojené? Myslím tím životosprávu, pohyb atd? Jinak je to v hlavě. Čas nezastavíte. Spokojenost sama se sebou a zdravý životní styl dělají divy. Na pláži jsem viděla ženu v postarším věku (více než 65 let)  s umělými prsy a vypadala fakt ošklivě. Mladí kluci se smáli na celé kolo, další lidé byli spíš znechuceni. paní se nosila jako hvězda.  Aty zlaté plavky se k ní fakt hodily, měla ránu:-)

0
před 6 měsíci Táňa

Taky si myslím že by měla být plastika až jako poslední možnost. vždyť je to operace a to nikdy není dobré podceňovat... Jsem ale momentálně v podobné situaci jako většina žen tady a tak bych chtěla poradit jestli nějaká z vás nezná účinnou metodu jak zvětšit/zpevnit prsa bez plastiky?

0
před 6 měsíci Adriana

Kamarádka si strašně chválila nějaké hormonální masti, jenže taky za to v průběhu dala několik tisíc... Já vyzkoušela tabletky decolfeem beauty a ty byly taky super a vycházaly o dost lépe, balení vystačilo tuším na 3 měsíce :)

0
před 6 měsíci Jitka

Adri řekla bys že je to lepší než ty hormonální masti? myslím jako s efektem a rychlostí kdy to zabere :) nebo třeba používat obojí současně

0
před 6 měsíci Adriana

No jestli současně to nevím asi bych se poradila spíše s doktorkou, jinak nevím jestli to je vyloženě lepší než ty masti protože jsem je neměla :) Ale když jsme to probíraly s kamarádkou tak jsme měly dost podobné výsledky. Řekla bych to tak že pokud si můžeš ty masti dovolit tak je klidně zkus, jinak bych volila decol :)

0
před 6 měsíci Hanáková

Jo to pokud si dobře pamatuju tak mě tenkrát vysvětlil a odpověděl úplně na všechno co jsem se ptala byl moc ochotný :)

0
před 6 měsíci Jitka

Zkusím nejdříve ty tabletky decol než testovat předražené masti, zvlášť po vánocích se bude každá kačka hodit :-D Kde se to prosím dají koupit?

0
před 6 měsíci Dyly

Paní Hanáková mám s Justanem úplně stejnou zkušenost. Ochotný, vše vysvětlí a hlavně lidský přístup

0
před 6 měsíci Adriana

Já si to vždycky objednávám přes nějaký eshop :) posledně jsem to objednávala začátkem prosince a to už jsem vystihla nějakou vánoční slevu takže bych to objednávala co nejdřív ať to máte taky výhodně ;) Akorát si už nepamatuju název toho eshopu, ale když napíšete název těch tabletek tak to vyskočí tuším hned jako první odkaz :)

0
před 6 měsíci Jitka

Tak jsem si to dneska objednala, naštěstí tam ta sleva ještě byla :-) Jsem zvědavá jak rychle mi to pomůže.. už mi při pohledu do zrcadla občas tečou nervy

0
před 5 měsíci Pavlína

Doporučíte mi dobrého plastického chirurga případně kliniku? Zajedu si klidně i do Prahy nebo někam jinam je mi to celkem jedno.

0
před 5 měsíci Gregorová

Dobrá klinika je Aesthevita, byla jsem tam před pár měsíci na zákroku který dělal pan Pilka a zkušenost moc dobrá. Jednal semnou narovinu a byl moc milý, a zákrok dopadl taky výborně.

0
před 5 měsíci Zuzka

Můžu doporučit ne v Praze ale teda v Brně plastického chirurga Ivana Justana..Několikrát jsem u něj podstoupila liposukci a moc dobrá zkušenost

0
před 4 měsíci Pavlína

Kde přesně ta klinika v Praze je? A před zákrokem následovaly nějaké konzultace nebo něco?

0
před 4 měsíci Ema

Zuzko jak se ta liposukce dělá, jak to probíhá takový zákrok?

0
před 4 měsíci Gregorová

Dobrý den Pavlíno, kontakty na kliniky jsou tady https://www.aesthevita.cz/kontakt

0
před 4 měsíci Pavlína

jj děkuji mockrát, a co nějaké ty konzultace ty byly? ..To už se domlouváte přímo s platickým chirurgem nebo s kým?

0
před 4 měsíci Gregorová

Ano ano na konzultaci jsem byla, před operací se mi na konzultaci věnoval přímo pan Pilka

0
0
před 3 měsíci Dlapová

Za mě když plastika tak po zkušenostech už jedině sem https://www.aesthevita.cz/kontakt

0
před 3 měsíci Emílie

Veškeré zákroky které se an té klinice dělají paní Dlapová jsou na těch stránkách?

0
před 3 měsíci Věra

Zuzka: Ono je těch liposukcí více druhů?

0
před 3 měsíci Zuzka

Ano jistě, zkuste se podívat třeba sem https://www.aesthevita.cz/nase-sluzby/2081-telo   je to tam i popsaný když si to rozkliknete

0
před 3 měsíci Humpolíčková

Dobrý chirurg dobrá klinika někde v centru Brna?

0
před 2 měsíci Brigita

Podstoupila jsem zákrok na klinice Aesthevita nedávno a můžu jenom doporučit. Výborný přístup a velice šikovný plastik,za mě skvělá zkušenost

0
před 2 měsíci Kadeřávková

Paní Humpolíčková můžu doporučit Justana http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/

0
před 2 měsíci Barbora

Má aesthevita i facebookové stránky? já si vždy ráda projíždím i ty facebookové

0
před 2 měsíci Horáková

ano ano facebook mají https://www.facebook.com/Aesthevita/

0
před 2 měsíci Kristýna

Tak nevím kam na plastiku... zda Praha nebo Brno.. ráda bych někoho s trochu vřelejším a lidštějším přístupem, protože jsem celkem cíťa a všeho se dost bojím.. přesto bych si prsa zvětšit nechala ráda, sním o tom už pěkných pár let

0
před 5 týdny Alexandra

Kristýno asi bych volila podle toho co máte blíže... Já bydlím kousek za Prahou a kamarádka mi doporučila Aesthevita, tak jsem šla tam a spokojenost obrovská

0
před 4 týdny Leona

Alexandro nemohu souhlasit...  jako s tím že by měl jít člověk tam co to má blíž... já mám třeba zkušenost s Justanem z Brna a přitom žiji v Praze. Kamarádka mi ho doporučila a za tu cestu mi to stálo

0
před 4 týdny Himelová

Chci se objednat do Aesthevita... ta konzultace se dělá před jakýmkoliv zákrokem tam?

0
před 3 dny Mirka

Leono to je tak dobrý že jste za ním jela takovou dálku??? :-O  Nad plastikou také uvažuji a bydlím v Hradci nad Svitavou.. tak váhám zda Brno nebo Praha ... do nějakého menšího města moc nechci

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 + 9


Přidat příspěvek