Plánuju svatbu

0
před 7 měsíci Terry

Ahojky holky :) Ráda bych se vás zeptala... Jak a podle čeho jste plánovaly místo pro svatbu? Jako já bych věděla, jak svatbu naplánovat, ale á mám takový sen - svatbu v zahraničí a to jsem si stopro jistá, že to amanenaplánuju ani omylem… Je nějaká výborná agentura, která mi s organizací pomůže?

0
před 7 měsíci Petulka

My jsme se brali na Mauriciu. Neuvěřitelný zážitek! A co víc, měli jsme k tomu i svatební cestu. Neskutečná paráda, luxus, relax, žádné starosti… Doporučuju. Jinak pokud, tak oslovte yachtwedding.cz. My s nima spolupracovali a senzační!

0
před 4 měsíci Luisa

Petulko, na kolik tě ta svatba s yachtwedding vyšla? Budu ráda za jakýkoli info. Díky moc.

0
před 4 měsíci Rose

Já jsem se vdával na Mauriciu a co se týká ceny, tak oni mají senzační balíčky. Mrkni sem https://www.yachtwedding.cz/svatba-svatebni-cesta/mauricius/svatebni-balicek/svatba-v-la-pirogue/. Určitě si vybereš.

0
před 3 měsíci Lilien

Mně by se také líbila svatba u moře, ale to nebylo reálné. Chtěla jsem mít na svatbě rodinu a kamarády a ne každý by byl ochotný si cestu zaplatit a já nemám peníze na to, abych to všem platila. Svatbu jsme měli nakonec v Chlumci na zámku. Je od nás kousek a je to tam nádherné. Vše se nám podařilo naplánovat bez jediné chybičky a svatbu jsme si užili. Nejvíce vzpomínám na svatební šaty, které jsem měla půjčené z https://www.pujcovna-renata.cz/svatebni-saty/ a vypadaly přesně tak jak jsem si přála.

0
před 2 týdny Tonka

No, to jako chápu... proto je třeba ujasnit si priority... My jsme chtěli mít svatbu v zahraničí a chtěli jsme tam hlavně rodinu a svědky. A na to jsme měli. Nakonec to vyšlo líp, než někde tady v hotelu... Jinak nám s tím pomáhal https://www.yachtwedding.cz/ a jako mohu ho jedině doporučit.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 + 12


Přidat příspěvek