Pitná rašelina.

0
Obrázek uživatele karča
před 6 lety karča

Tak jsem se o ni díky těmto stránkám začala více zajímat a chtěla bych ji i vyzkoušet. V lékárně na mě hleděli a nechápali, že prý pozjišťují. Na netu jsem našla pouze jednoho výrobce, kdy 1l stojí 520Kč. V lékárně zjistili totéž. Mohu se zeptat těch, co mají zkušenost, kde a za kolik rašelinu objednávali? Nejde o nějakou novinku, že ji má pouze jeden výrobce a v lékárnách o PITNÉ rašelině nic nevědí???

0
před 6 lety Jitka

Já jí kupovala také na netu u Bohumila Jukla.Za registraci je nějaké procento sleva.Je třeba podstoupit aspoň 6-titýdenní kúru, což jsou 2 balení 2xdo roka.Jedno balení je zhruba na měsíc.Mně pomohla s trávením a pletí.Ale to spolu asi souvisí.

0
Obrázek uživatele Lucy
před 6 lety Lucy

zaujímavá otázka, tiež ma to zaujalo,ale prečo je len jeden výrobca ? Ako to chutí ? :)

0
před 6 lety Jitka

Výrobce je rakouská firma Sonnemoor,u nás jsou pouze prodejci. Dává se 2x denně 1 lžíce do vody nebo třeba džusu. Chuť to nemá žádnou.

0
Obrázek uživatele karča
před 6 lety karča

Zrovna toho jediného výrobce jsem našla a taky mě to překvapuje. Mrknu na toho p. Jukla a uvidím. Díky.

0
před 6 lety Jitka

Na Heureka.cz jsou i recenze. Zkuste mrknout i tam.

0
před 6 lety Petra

Četla jsem dost o huminech v té rašelině. Vědci o tom pějí ódy. Nejde to prý vyrobit synteticky. Taky si myslím, že je dost odvaha prodávat rašelinu. Dokud jsem si o tom něco nepřečetla, tak jsem si myslela, že to je jako ta rašelina na zahradu!
Přečtěte si na jukl.cz v sekci "Informace pro Vás" pdf "Léčebné využití rašeliny". Zajímavé informace jsou i u výrobku na:
http://www.jukl.cz/pitna-raselina-1000-ml/d-70682/

Pálila mne žáha a dlouhodobě trpím zácpou. Musím uznat, že je zácpa pryč a žáha skoro taky!
Jenom se nesmíte divit, že je po tom černý hovínko.

Co mně vadí je, že se asi po polovině užívání začne ucpávat dírka v hrdle. Musíte otvor trochu zvětšit a láhev před užitím pořádně protřepat.

0
před 6 lety Jitka

Někdy ani to nepomůže. Kolikrát jsem musela profouknout dírku a pak teprve něco teklo. Jinak pomáhá nejen na zácpu, ale i na průjem. Prostě srovnává trávení.

0
Obrázek uživatele karča
před 6 lety karča

Peta: a kterou tu rašelinu máte? od jaké firmy...?jak dlouho ji užíváte a po jaké době byl znát účinek?

0
před 6 lety Jitka

Petra uvedla web.Stejnou používám i já.

0
před 6 lety Zuzička

P. Jukl tuto rašelinu dodává,rašelina se bere odkudsi z afriky z čistých zdrojů a převáží se do rakouska, kde ji rakouská firma zpracovává. Je výborná. Doporučuji všem :-)

0
před 5 lety Slávka

Pila jsem jí na zácpu,ale nepomohlo.

0
před 5 lety Ivet

Mám ji od pana Jukla a další balení z jeho lékárny v Poličce (dá se koupit i přes internet).
Byla jsem téměř neustále unavena, ráno jsem vstala a bolela mě hlava. Ted ji beru 2.měsíc,zatím mě bolela hlava jen 2x a jen trochu,před tím se to nedalo vydržet. Obsahuje veškeré minerály, je  bez chemic.konzervace, vhodna pro děti i těhotné. Doporučuji,cítím se skvěle.

0
před 3 roky Ľuba

V lete som vybrala dávku a pol. Vôbec som neschudla. Po ukončení ma začali bolieť kĺby, myslím, že po detoxe rašelinou sa v kĺboch usadili nečistoty z tela. Bolo ich potrebné dostať z tela von, tak som išla na lymfo masáž a do troch dní bolesti úplne zmizli. Úplne sa mi vytratila chuť na sladké, nepotrebujem jesť v takých dávkach ako predtým. Začala som pomaličky chudnúť, mám plno energie, cítim sa super.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 12 - 2


Přidat příspěvek