PET lahve

0
před 8 měsíci Eliška

Dobrý den, měla bych dotaz... Co soudíte o případném zavedení záloh na PET lahve? Podle mě je to docela dobrý nápad. I proto se mi líbí i výkup víček. Je tu někdo, kdo dává víčka k výkupu?

0
před 8 měsíci Kika

Ahoj, jako za mě by to bylo senzační řešení, jak zabránit jejich odhazování. Nicméně, to je hudba budoucnosti... Ovšem - výkup víček z PET lahví? Jak to funguje a hlavně kde?

0
před 7 měsíci Radka

Dobrý den holky, za mě doporučím https://www.plastozrout.cz/. Zkuste se podívat. Nevím, odkud jste, ale tam víčka na výkup vozíme my a zatím jsme moc spokojeni.

0
před 7 měsíci Kitty

Jo, bylo by to super, ale… bohužel veliký ale… Já ani nevím, kde všude to je, ovšem… My jezdíme dávat víčka do  https://www.plastozrout.cz/. Tak to je alespoň můj tip.

0
před 5 měsíci Judita

Ahoj, já jsem na https://www.plastozrout.cz/ přišla náhodou a jsem za to ráda. S dětma třídíme, víčka odšroubováváme a pak je sbíráme, no. Dělali jsme to kvůli škole, kde měli nejrůznější sbírky. Ty ale už nejsou, tak jedeme sami dál a vozíme je na výkup.

0
před 5 měsíci Terry

Asi jo, asi máš pravdu… Ale nejde to proste plošně. Lidi jsou většinou ignoranti… :( Je to smutný, ale je to tak. Jinak my teda třídíme poctivě a teda i víčka. Ta dáváme na výkup do https://www.plastozrout.cz/.

0
před 4 měsíci Katie

Zrovna dneska jsem viděla souseda, jak dává k polenici koberec... No, nelikly byste ho holky? Jako ale co s tím... Svědomí každýho. My teda rozhodně třídíme + teda dáváme ta víčka do výkupu do https://www.plastozrout.cz/

0
před 4 měsíci Ilona

Ty to je hnus! To bych nemohla udělat. Ale lidi jsou otřesní! Měli by mít trochu svědomí.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 5 + 11


Přidat příspěvek