Parfémy

0
před 11 měsíci Erika

Cauky holky, ráda bych se zeptala, kde nejraději nakupujete parfémy? Vím, že můžu jít do parfumerky, ale ta jsou ty parfémy drahé, moc :( A navíc! Krom toho, že jsou drahé, tak mají docela dost omezený výběr velikostí těch parfémů... A jako na mateřské mi teda peněz moc nezbývá, že...Dá se jinde parfém sehnat levněji, ale stopro origo?

0
před 10 měsíci Verča

Neee, nebude :) na Notinu mají ty ceny skvělý. Jako kdyby sis ty voňavky měla koupit v parfumerce, tak to by teprve plakala... A nejen peněženka :D

0
před 9 měsíci Olga

Ahoj, já nevím, jak u ostatních e-shopů, ale pokud nakoupíš na https://www.notino.cz, tak tam máš jistotu, že se jedná o origo parfémy v origo kvalitě.

0
před 6 měsíci Pavla

Holky měla bych takový dotaz. Nemáte náhodou některá zkušenost s imitacemi parfémů které mají tady https://www.esensino.cz/ ? Koukala jsem, že toho tam mají na výběr docela dost a ty ceny nevypadají vůbec špatně. Co myslíte stojí to za to?

0
před 5 měsíci Katie

Holky, tak nějak by mě zajímalo. Jaké vůně mají oblíbený vaši chlapi. Já jsem si říkala, že bych nějakou vůni koupila tomu svýmu k narozeninám... Jako na tom Notinu mají neskutečný ceny prostě :)

0
před 4 měsíci Bobina

Tahle je pro mě na mým chlapovi top https://www.notino.cz/armani/emporio-stronger-with-you-emporio-stronger-with-you-darkova-sada-l-pro-muze/. I chlap ji miluje, takže tím se mi dárečky vybírají snadněji :)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 - 2


Přidat příspěvek