Parfém do práce

0
před 3 roky Evik

Ahojte, jaký parfém se hodí do práce, aby byl decentní a lehký...

0
před 2 roky Dajika

A jak to jako myslíš? Jako parfém na tebe nebo interierovy parfem?

0
před 2 roky Evik

No, já jsem myslela na mě. Abych neprovokovala... prostě aby to byla příjemná vůně.

0
před 2 roky Leona

No hodně záleží co se líbí tobě. Já ti sem můžu dát svého favorita https://www.notino.cz/chanel/coco-mademoiselle-parfemovana-voda-pro-zeny/.

0
před 2 roky Erika

Ty jo, to je asi pravda. Já třeba Chanel vůbec nemusím. Jako jasně, někomu vonět může, ale já ho nějak nesnesu :(

0
před 2 roky Triola

Hele, jako ono docela záleží, jaký Chanel. Třeba no 5 fakt nemůžu ani cítit, i když je to klasika. Ale určitě si svoje fandy najde. Ale je třeba chanel, co miluju, a to je tento https://www.notino.cz/chanel/chance-parfemovana-voda-pro-zeny/. Ten uplne miluju!

0
před 2 roky Wendy

Ahojky, je to tak, jak píše Triola. Taky třeba tu 5 nemůžu, ale ty ostatní vůně od Chanelu jsou moc hezké, jemné a decentní.

0
před 12 měsíci Rose

Rozhodně e-shop. Jako v parfumerii máš jistotu, že to fake není, ale je to opravdu hodně předražené. Nicméně, pokud nakoupíš na Notinu, tak si taky můžešbýt jistá, že se jedná o origo parfémy a k tomu za výbornou cenu.

0
před 11 měsíci Eliška

Já osobně třeba prakticky jinde, než na Notinu nenakupuju. Je to skvělý schop, s perfekním a hodně širokým výběrem voňavek a parfémů. Kupuju tam sem tam i kosmetiku. Doporučuju nákup zde.

0
před 10 měsíci Andula

Eliško, tak jaký parfémy sis vybrala a koupila? Já jsem zrovna před týdnem byla vyzvednout Sí a taky You. Nádherný vůně od Armaniho. Já ty jeho vůně úplně miluju. I pro chlapa.

0
před 9 měsíci Anka

Nádherná vůně. Já od Armaniho miluju všechny vůně. I Armani code https://www.notino.cz/armani/code-woman-parfemovana-voda-pro-zeny/.

0
před 8 měsíci Dajika

A jak to jako myslíš? Jako parfém na tebe nebo interierovy parfem?

0
před 7 měsíci Nella

Jo, tak to bych se pak podívala sem https://www.notino.cz/bytove-parfemy/. Tady ty bytové parfémy najdeš :)

0
před 6 měsíci Tonicka

Pokud chceš radu, tak senzační vůně je od Chloe Love story. Ta vůně je decentní, ale přitom velmi příjemná. Nikoho neurazí, naopak :) https://www.notino.cz/chloe/love-story-parfemovana-voda-pro-zeny/ Já ji nosím denně, tak nějak ke mně už patří :)

0
před 5 měsíci Aneta

Chloe už mi přijde, že je profláklá stejně tak jako Armani Si :/ myslím si, že jsou lepší voňavky. ALe zpátky k tématu, já se i do práce voním parfémem, se kterým se třeba navoním když jdu s mužem na večeři, prostě chci hezky vonět a kupovat si kvůli práci jiný levnější parfém mi přijde jako hloupost :) když už krásně vonět, tak i v práci.

0
před 5 měsíci Mia

No, jako ono jednoduše řečeno - všechny ty vůně od Armaniho jsou TOP! Jako já miluju i ty pánský vůně, třeba Aqua di Gio je skvělá!

0
před 5 měsíci Majka

No já mám třeba taky voňavky rozdělené do práce a na nějakou akci :) neviděla bych na tom nic špatného ... do práce se nechci vonět parfémem, který stojí pomalu dva tisíce :)

0
před 5 měsíci Aneta

Jakou máš na "akce" a jakou do práce jestli můžu být tak zvědavá ? :)

0
před 4 měsíci Pavlína

Teď jsem objevila vůni, která se hodí jak na akce, tak do práce :) Je to tahle vůně https://www.notino.cz/yves-saint-laurent/libre-libre-parfemovana-voda-pro-zeny/. Ovoň ji, budeš nadšená.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 + 8


Přidat příspěvek