Parfem

0
před 3 roky Kata

Ahoj, právě koukám na výprodeje a našla jsem tohle https://www.notino.cz/parfemy-akce/, jsou to oravdu tak dobré ceny?

0
před 3 roky Lena

Jj notino je celkově cenově nejdostupnější. A tyhle povánoční akce jsou nej doba pro nákup :)

0
před 3 roky Kata

Ok, objednáno. Je fakt, že je to levné. A výdejnu mám u domu, tak snad to tam zítra bude. :)

0
před 3 roky Lena

A jaky jsi nakonec vybrala? :)

0
0
před 3 roky Marta

Díky holky, ještě že jsem na tohle narazila. Teď na notino koukám a výprodeje už se blíží ke konci, tak jsem rychle nakoupila.

0
před 3 roky Lena

Co si vybrala? Taky jsem ještě přikupovala, než to skončí :D trochu jsem se plácla přes kapsu https://www.notino.cz/armani/acqua-di-gioia-parfemovana-voda-pro-zeny/ ale voní fantasticky

0
před 3 roky luci49

já jsem si nakoupila asi 5 věcí :D a objevila jsem super masky na plet :)!

0
před 3 roky Mila

masky na pleť? šup sem s nimi :) nějakou dobrou zrovna hledám

0
0
před 3 roky Mila

jee super, ty vypadají dobře, už se těším až je vyzkouším :)

0
před 2 roky Marianna

v tomhle mi zase vyhovuje freeport v Hatích u Znojma, kde zrovna ted mají 80% slevy. Parfemy a kosmetika + další skvělé věci se dají pořídit za par korun

0
před 2 roky Anička

já si pokaždé skvělé parfemy a kosmetiku nakoupím ve freeshopu v Hatích. Vyzkouším to tam a pokud se mi líbí hned si vezmu a ceny jsou opravdu super

0
před 2 roky Alena

Kato, já třeba parfémy nakupuju jen na notino. Vždycky tam najdu, co hledám a ta cena mě vždycky usadí. Je fakt super, že mají tak skvělý výběr za tak krásný ceny. Navíc tam mají i komsetiku, péči o zuby, zkrátka docela dost věcí, které bys taky mohla využít na vánoce :)

0
před 2 roky Natali

Já od nich objednávám několik let, ještě když to bylo parfums hlavně krémy a za tu cenu co to mají tady tak je to všude jinde nesehnatelné.

0
před 2 roky Milka

Jooo, to si pamatuju, taky jsem od nich nakupovala i tenrát. Jsem jim hodně věrná. Mají skvělou nabídku, to jednak. Ceny výborný, to za druhé a hlavně neustále rozšiřují nabídku a to je paráda.

0
před 2 roky Simča

No ještě že mají takový výběr a ceny, protože co jsem se dívala v parfumerkách, tak to je katastrofa jak to mají napálené.

0
před 2 roky Vikky

No, jistě. Úplně neúměrně. Jako byla jsem v několika parfumerkách po vánocích s tím, že tam budou mít slevy. Jako jo měli, ale Notino taky, takže opět nesrovnatelný rozdíl :D

0
před 2 roky Stela

A co jsi čekala? Že by slevy neměli? To jsem si ani nemyslela :D Nehledě na to, že oni mají akční nabídky přes celý rok. Mají na to přímo i záložku https://www.notino.cz/parfemy-akce/. Já už do parfumerky ani nechodím. A to ani přivonět, protože Ntino poílá vzorník vybraných vůní zdarma domů.

0
před 13 měsíci Olina

Jj,ten vzorník je výborná věc. Sama jsem díky němu už přivoněla k několika vůním. A třeba jsem byla překvapená, že mi voní to, co jsem si myslela, že nikdy nebude :)

0
před 11 měsíci Líza

Holky, jak to, že ty ceny na Notinu jsou tam skvělé?

0
před 11 měsíci Majda

Jj, to je skvělý řešení. Notinu nabízí to, že si můžeš vybrat až 5 vůní a oni ti zdarma domů pošlou vzorník. Tam se můžeš přesvědčit o kvalitě vůní.

0
před 10 měsíci Ella

Jj, ten vzorník je naprostá paráda. Díky tomu si můžu poměrně pravidlně dopřát novou voňavku a vůně tak střídat.

0
před 9 měsíci Ilona

To si myslím taky. Hlavně, co je na Notino je skvělý je to, že jejich v nabídce mají opravdu jen a jen originály a to je nejdůležitější.

0
před 7 měsíci Alena

Kato, já třeba parfémy nakupuju jen na notino. Vždycky tam najdu, co hledám a ta cena mě vždycky usadí. Je fakt super, že mají tak skvělý výběr za tak krásný ceny.

0
před 6 měsíci Simča

Oni tam krom těch senzační sen mají i akce. Teď maj takové https://www.notino.cz/vyprodej-parfemu/. Myslím, že je čas myslet na vánoce ;)

0
před 6 měsíci Suzzan

Já tam nakupuju celý rok :) Vánoce jsou samozřejmě top období, ale jako jinak tam nakupuju běžně drogerku a kosmetiku. Opravdu mi vyhovuje to, že v tom Notinu je vše na jednom místě.

0
před 5 měsíci Linda

Taky se chystám vlítnout na notino. Objednávám od nich každý rok dárky na poslední chvíli když nevím komu co pořádně nakoupit a zatím mi to teda vždycky vyšlo.

0
před 5 měsíci Zuzana

Můj chlap taky miluje tento parfém https://www.notino.cz/hugo-boss/hugo-voda-po-holeni-pro-muze/. A jsem za to ráda, protože mě osobně taky moc voní.

0
před 4 měsíci Nina

Můj chlap si zase oblíbil od Hugo Bosse tuhle vodu po holení https://www.notino.cz/hugo-boss/no6-bottled-voda-po-holeni-pro-muze/

0
před 4 měsíci Inuš

Neprodávají to i v sadách ?

0
před 4 měsíci Nina

Mají ho třeba v této sadě :) mají jich víc na výběr, to už se musíš podívat

0
před 4 měsíci Milka

Teď před vánoci mají v sadě opravdu snad každou vůni. Já je nakupuju na https://www.notino.cz a bvždycky si tam vyberu. Navíc ceny jsou senzační.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 10 - 9


Přidat příspěvek