Padání vlasů - co s tím?

0
před 4 týdny Mirka Konečná

Zdravím, nemáte prosím někdo tip na přípravek proti padání vlasů nebo nevíte, jak se toho zbavit? Trápí mě to už cca 4 měsíce, zkoušela jsem všemožné šampony proti padání, masky atp. ale vše zatím bohužel bez výsledku a opravdu nevím, co s tím dál... Předem díky za jakoukoli pomoc

0
před 4 týdny Raddy88

Pokud vám opravdu nepomohl žádný šampon, maska atp., tak už mě asi nenapadá nic jiného, než se zajít poradit s odborníkem - zjistit příčinu té toho padání a nějak to řešit… říká se tomu trichologie. Já to měla vcelku podobné jako vy a moc mi tam pomohli, kdyžtak tady je toho o vyšetření víc :-) https://www.clinicalhair.cz/cs/obsah/29-trichologicke-vysetreni Tak hodně štěstí :-)

0
před 3 týdny ValčaVallery

Dobrý den, souhlasím s tím, že může být klíčové zjistit příčinu... zkuste přemýšlet, čím by taková změna mohla být (např. stresem, nevhodnou stravou atp.) To je často dobrý start a jde se od téhle informace nějak odpíchnout a pracovat s ní,pokud ale sama nevíte - i to se může stát a pak tak to vyšetření,o kterém píše Raddy není vůbec špatný nápad, přeci jen tam ví, co dělat a rozhodně by vám mohli pomoct.

0
před 3 týdny Fanny

Nemůže to být třeba psychikou? Mně takhle jedno období vlasy padaly, když jsem měla náročnější období v práci a po čase to bylo zase normální. Nebo jedné mojí kamarádce padaly vlasy kvůli nesnášenlivos­ti lepku, tak je možné i něco takového, co myslíte?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 12 - 2


Přidat příspěvek