Online půjčka

0
před 3 roky Katka

Půjčujete si někdo online? je to bezpečné?

0
před 3 roky Karel

Já jsem si půjčoval už dvakrát online od společnosti, která si počítá 1% denně z vypůjčené částky do 5 tisíc a 0,8% u půjček od 5 do 10 tisíc, půjčoval jsem si od https://www.vataonline.cz/

0
před 3 roky Katka

A jaké jsou podmínky registrace? a za jak dlouho pak jsou peníze u mě?

0
před 3 roky Karel

Pošlete ze svého účtu 1 kč, na ověření účtu a dva doklady totožnosti :-)

0
0
před 2 roky donaaald

Ahoj, já jsem online půjčku použil už několikrát a zatím super zkušenosti. K vyhledání té nejoptimálnější půjčky používám https://www.bezvamoney.cz/srovnani-pujcek/ a musím říct, že jsem zatím na této formě půjčování nenašel jediné negativum. Je to totiž snadné, pohodlné a peníze máš většinou do pár dní k dispozici na účtu, což je prostě super.

0
před 12 měsíci Peggy

Ahoj, než si vzít půjčku u nějaké konkrétní firmy je asi lepší požádat o univerzální půjčku - funguje to tak, že se vyplní jedna žádost a ta se pak automaticky rozešle na více firem. Je to dobré hlavně když si člověk není jistý jestli půjčku dostane, třeba když potřebuje půjčku bez kontroly registru. Poradila mi to známá, co dělá u jedné nebankovní společnosti.

0
před 4 měsíci Eva

Musím souhlasit s donaaald... Dnešní trh s půjčkami je tak velký, že je docela těžké se v nich vyznat. Právě proto se hodí ještě před výběrem půjčky mrknout na nějaký srovnávač. Já mám například velmi dobré zkušenosti s tímto: https://www.hyperfinance.cz/

0
před 3 měsíci Lebron

To já jsem pří půčjkách obezřetný, takže bych šel jedině do bankovní půjčky, tu jsem si nedávno sjednávál přes https://www.duofinance.cz/bankovni-pujcky a jsem naprosto spokojený. Takže rozhodně doporučuji se takového pravidla držet. Je to jistota dobrých podmínek.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 8 - 8


Přidat příspěvek