Okna - firma na výměnu

0
před 3 měsíci Jana Malá

Dobrý den, prosím o doporučení firmy na výměnu oken... Chceme plastová, budeme je měnit v celém domě. Moc děkuji za každou radu!

0
před 3 měsíci Jitka

My jsme okna nechali měnit od firmy Svět oken. Naprosto bezproblémová spolupráce, mohu jen doporučit. Okna jsou česká, což je garantováno i smluvně.

0
před 3 měsíci Daniela

Dobrý den, my jsme si okna nechali měnit v celém domě. Zajímalo nás hlavně to, jakým jsou okna izolantem. Zda neprofouknou (minulá okna nám profukovala) a zda přes ně není slyšet hluk z ulice. Ale nakonec jsme si nechali poradit přímo od prodejce. Ten nám vysvětlil, co okna mají mít a podle něho jsme se rozhodli. Potom jsme taky hodně dbali na to, aby okna byla česká. Máme je od Světa oken, kde se jedná o český výrobek - http://www.svet-oken.cz/cz/ Doporučije je oslovit a oni vám vše vysvětlí.

0
před 2 měsíci Míša

My máme plastová okna a podle mě jsou dobrý, neměnila bych, akorát si nepamatuji od koho je máme, až přijde manžel domů zeptám se :)

0
před 5 týdny Šárka

Danielo, děkuji za příspěvek. O firmě http://www.svet-oken.cz/cz/ dost rálně uvažuji. Jen se ještě zeptám, ta okna jsou české výroby?

0
před 5 týdny Zoe

My jsme spokojeni se Světem oken. Měnili nám okna jak u nás v bytě, tak i na chalupě.

0
před 5 týdny Sylva

Ano, okna jsou česé výroby. A pkud byste snad měla pochybnosti (na netu se dají najít i informace opačné), tak je tato skutečnost zavedena přímo ve smluvě.

0
před 5 týdny Markéta

Předpokládám že okna budete měnit asi po zimě co? Tak bych být vámi vyčekovala nějaký slevy, podle mě začnou hned po vánocích třeba, my jsme to tak udělali před lety a plasťáky od vekry nás vyšli za dobrou cenu, ale taky záleží kolik máte oken žejo.

0
před 4 týdny Elika

K tomu Světu oken - Ano ano, okna sou české výroby. A tohle je také garantováno smluvně…

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 8 + 10


Přidat příspěvek