odšťavňovač

0
před 4 roky Haňule

Ahoj, narazila jsem na netu na odšťavňovač Sana Juicer EUJ-808. Máte s ním někdo zkušenosti?

0
před 4 roky Marie

Ahoj, my jsme před pár měsíci objednávali přesně ten stejný. Mrkni na https://www.eujuicers.cz/odstavnovac-sana-juicer-by-omega-euj-808-bila Mají tam krásně všechno popsaný včetně videa. Jsme zatím v testovací fázi, ale můžu říct, že za tu dobu, co ho máme maximální spokojenost. Dělá výborné šťávy jak z ovoce, tak i ze zeleniny. Maximální výtěžnost, snadná údržba, hlavně si během chvilky uděláš čerstvou šťávu. Je to vážně investice do kvalitního a hlavně českého výrobku.

0
před 4 roky Lucka

Ahoj, taky mám doma Sana 808. Funguje naprosto skvěle. Odšťavňuji na něm skoro všechno ovoce, co se nám urodí na zahrádce. Oceňuji snadnou manipulaci, čištění a maximální výtěžnost. Za mě super český výrobek.

0
před 4 roky Bazi

mě zaujal tento odšťavňovač, ale vypadá složitě, nemá někdo zkušenost? http://www.bydleni.cz/zprava/Zvyste-svou-imunitu a o co se při výběru zajímat hlavně?

0
před 2 roky Ferry

My máme tento odšťavňovař http://www.orava.eu/produkty/kuchynske-spotrebice/odstavovace/item/872-odstavovac-snekovy-os-149. My jsme obecně fandové zn. Orava, takže co jde, to máme doma od této značky. Jinak tento typ je výborný. Šťávu kompletně vycucne, dužina zůstává suchá. Takže za nás určitě doporučíme.

0
před 2 roky Soňa

Souhlasím s tebou, s výrobky jsme taky spokojeni a jako velký bonus beru jejich fajn ceny.

0
před 2 roky Lenka

Chceme si po Vánocích koupit odšťavnovač. Je teda lepší ten šnekový nebo odstředivý?

0
před 2 roky Ivona

Šnekový ti vymačká více šťávy. Mám od Oravy a vymačká do sucha veškeré ovoce i zeleninu.

0
0
před 2 roky Ivona

Třeba, tento vypadá dobře, klidně bych si ho koupila.

0
před 5 měsíci Terry

Holky, Oravu doma preferuju taky. Mám teda od ní věci máme i třeba co se týká osobní hygieny. Jinak pokud modu radit, pak u toho odšťavňovače doporučuji tento tip http://www.orava.eu/produkty/kuchynske-spotrebice/odstavovace/item/903-odstavovac-os-151a. Ten máme my a je to ten nejlepší, co jsme kdy měli.

0
před 5 měsíci Tonka

Taky můžu doporučit Oravu. Máme od nich víc spotřebičů a se všemi jsme velmi spokojení, protože šlapou jak mají. Mají je krásně designově zpracované a oceňuji snadnou manipulaci a ovládání.

0
před 4 měsíci Mia

Kde jsi tu Oravu kupovala? Někde na netu nebo v kamenné prodejně? Kde je mají?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 + 7


Přidat příspěvek