Odolná zapékací miska

0
Obrázek uživatele Dita
před 5 lety Dita

Chtěla bych si koupit zapékací keramickou formu na koláč. Už jsem jednu měla (podle etikety na formě byla vyrobena v Dánsku) ale po několikátém pečení v troubě mi popraskala. Myslím, že nevydržela, ani 20x v troubě při 200°C, na větší teplotu jsem v ní nepekla. Nechci zase koupit šit na půl roku. Prosím jakou máte vy. Do tescomy moc jít nechci, protože co jsem si od nich v posledních letech koupila, živnost zoufalá. 

0
Obrázek uživatele sharunka03
před 5 lety sharunka03

Dlouho jsem neměla žádnou zapékací misku a včera jsem to riskla a koupila si tu, co nabízeli v letáku v Lidlu, tak doufám,že to nedopadne, jako u vás. Zjistila jsem však doma, ale reklamace nemá cenu malinkou skulinku prasklou,ale vevnitř,tak to nebudu řešit, a počkám co to udělá časem,snad nic.

0
Obrázek uživatele Dita
před 5 lety Dita

Tak jsem se trochu porozhlédla po internetu a na tomto eshopu jsem včera večer strávila nejmíň hodinu, takových různých krásných forem na lasagne, suflé, koláče a další. Mají zde i různé keramické hrnce jak do trouby s pokličkou i bez, na plotýnku, do myčky. Vypadá vše kvalitně. Pokud ještě nemáte dárky pro blízké, inspiraci zde taky najdete na praktické dárky. Podle hodnocení eshopu i zboží vypadá, že je vše kvalitní. Nevadí mi si třeba 400,- připlatit, pokud vím, že mě zapékací miska "přežije". 
Sharunka dej prosím časem vědět, jak je tvoje miska na tom, snad i když je z Lidlu ti vydrží, docela mě to zajímá, její životnost. 

A tady je eshop

0
Obrázek uživatele sharunka03
před 5 lety sharunka03

Jo, dám ti vědět, zatím jsem na ní pekla dýni a zatím to přežila :-D

0
Obrázek uživatele luckaM22
před 5 lety luckaM22

Ahoj, já mám půl roku tuhle mísu: http://www.utc.cz/cs/miska-zapekaci-obdelnikova-objem-2-7-l-24-4-x-32-x-7-cm/335979p/

Zatím přežila všechna pečení. Není do myčky nádobí, ale tu já stejně nemám. Max. teplota je 230°C, běžně peču na 200, takže mi to stačí. Třeba se ti bude líbit.

0
Obrázek uživatele Dalibor
před 5 lety Dalibor

Dle mého je nejlepší mísa z lidových trhů..jako třeba u nás buď Slavnosti vína,či Jarmarky vánoční a velikonoční.Keramika,tlustostěnná od paní z Luhačovic a peče  se v ní vesele a bez vymazávání už několik let.. :-)

0
Obrázek uživatele Dita
před 5 lety Dita

Dostala jsem k Vánocům od mamky zapékací misku. Koupila ji na Veselém kopci na jarmarku, je skvělá, teda zatím drží pohromadě :). Letos jsme měli více českých dárků, než dovozových a jsem za to moc ráda. 

0
před 11 měsíci Tereza

Já mám úchylku na skleněné mísy. Nejraději je nakupuji tady https://www.sklenene-talire.cz/misy/. V tolik barevných provedení a jsou opravdu kvalitní, již mám doma asi 6 kusů :-))

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 9 + 11


Přidat příspěvek