Obývací stěna

0
před 3 roky Klaudie

Ahojky všem :) Mám dotaz... Kam zajít pro obývací stěnu? :) Ráda bych šla najisto, abych nemusela ztrácet čas lítám po obchodech :D Díky moc za radu :)

0
před 3 roky Eva

Zkuste nábytek Jelínek http://www.jelinek.eu/nabytek/obyvaci-steny/kolekce-obyvacich-sten/ Prodávají opravdu kvalitní nábytek. Máme od nich obývací stěnu i sedačku už asi 3 roky a pořád drží a vypadá dobře.

0
před 3 roky JIřina

Ahoj, za mě jedině výběr na netu. Strašně to šetří čas. Je ale třeba vybrat stránku, která nabídne opravdu široký výběr a nabídne i aktuální akce. Za mě je to stránka biano - https://www.biano.cz/produkty/obyvaci-steny Doporučuji.

0
před 12 měsíci Karel

Nemáte prosím někdo zkušenost, jestli se dá do bytu dodatečně dodělat krbová vložka?

0
před 12 měsíci Michal

No jestli máte možnost to v bytě někde napojit na komín, tak určitě jo, pokud ne, tak můžete jít cestou lihového krbu...

0
před 12 měsíci Karel

Takovou možnost bohužel nemám no... Lihová krbová vložka, ta funguje jak prosím? to není potřeba na nic připojit?

0
před 12 měsíci Michal

Já jsem si ji koupil na chatu od firmy http://www.krby-bef.cz/, lihová vložka nepotřebuje být napojená na komín, ani žádný přívod vzduchu, takže ji můžete napasovat kdekoliv do interiéru.

0
před 11 měsíci donaaa

Když jsme si obývací pokoj s manželem zařizovali před rokem my, řekli jsme si, že jej chceme opravdu na úrovní, a tak jsme celou realizaci nechali na http://www.pwinterier.cz/ Díky tomu máme obývák, ve kterém se cítíme opravdu skvěle.

0
před 11 měsíci Mariana

cJá jsem si nechala udělat velký nábytek na míru. Udělali nám vizualizaci a vyladili jsme vše.

0
před 10 měsíci Alena

Jaký nábytek jste si nechali udělat?

0
před 10 měsíci Mariana

Kuchyni, vždy jsem chtěla přesně takovou, jakou si vymyslím. Nechtěla jsem být svázaná obchodním domem. A navíc skříně, ty jsme museli, protože máme vestavěné.

0
před 10 měsíci Alena

Kde jste si nechali udělat skříně?

0
před 5 měsíci Helča

Zrovna zařizujeme obývák a měla bych na vás takový dotaz. Nevíte kde by se dal sehnat nějaký levný taburet? Projela jsem hodně internetových obchodů a dost se mi líbí třeba ty, které mají tady https://www.emako.cz/taburety/ ale bohužel mi to příjde dost drahé. Představovala bych si něco levnějšího.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 - 2


Přidat příspěvek