Oblečení z Lidlu

0
před 2 roky Olina F.

Ahoj, zrovna si tak prohlížím Lidl leták a dost mě tam zaujalo to jejich oblečení - hlavně ty ceny. Když je to tak levné, tak si říkám, aby to taky něco vydrželo. Kupujete si tam někdo oblečení? Vydrží?

0
před 2 roky sharunka03

Já pár věcí doma mám a není to špatné,tak zkuste a uvidíte,do nějaké doby to mlžete vrátit ;-)

0
před 2 roky Mirina

Já mám oblečením z Lidlu celkem dobré zkušenosti. Ta kvalita za ty peníze není vůbec špatná. Například když jsem čekala svoji malou, tak mi hodně přišly vhod ty nadměrné velikosti, co tam prodávají. Jen škoda, že v nich neměli i třeba bundy. Tu jsem v té době potřebovala nejvíc. Nakonec jsem si ji ale koupila tady.

0
před 13 měsíci Klára

My kupujeme, trička apod. za pár korun a něco vydrží, takže za mě spokojenost. Teď jsem tady koukala do akčního letáku a dokonce prodávají i nadměrné velikosti.

0
před 12 měsíci sharunka03

Já bych si ráda koupila oblečení z Lidlu,ale nějak mě pak vizuálně odradí, mnohdy nevypadá stejně,jako z letáku,ale tak nějak moc usedle a barvy moc také pěkné nemají,vše je takové tmavé (modrá, fialová,žlutá) :-(

0
před 8 měsíci žaneta

Já teda v Lidlu oblečení moc nekupuji - sice je to levné, ale moc nevěřím, že to bude i kvalitní. MYslím si, že je mnohem lepší, když člověk dané oblečení koupí značkové, třeba i z druhé ruky. Já dost často nakupuji přes online second hand https://www.onlinesekac.cz/ a ta kvalita jde na tom oblečení dost znát, i když jsou ty věci dost často použité.

0
před 6 měsíci Petra

Ahoj, měla bych takový dotaz. Nevíte jak je na tom s kvalitou kojenecké oblečení z Lidlu? Právě nějaké sháním pro svého malého a to z Lidlu mě docela zaujalo svou cenou. Nebo si myslíte, že by bylo lepší něco takového koupit v obchodě, který se přímo na kojenecké oblečení specializuje? Jako třeba https://www.ptace.cz/Kojenecke-Obleceni-c17_0_1.htm Díky.

0
před 5 týdny Radka

Nevím, no. Já s oblečením z Lidlu nemám úplně nejlepší zkušenosti. Mnohem raději nakupuji třeba z Bonprixu. Tam se totiž taky dají sehnat docela levné a kvalitní věci. Zvlášť pokud člověk u nákupu uplatní slevový kupón z https://slevovykupon.net/ tak to může vyjít ještě o něco levněji.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 1 + 7


Přidat příspěvek