O webu

0
před 11 lety webmaster

Zde můžete připsat svoje názory, postřehy a nápady jak vylepšit tento web. Děkujeme.

0
před 10 lety kotisa

Nejlíp asi změnit doménu a název, tohle degraduje důvěryhodnost informací.

0
před 10 lety Viero

Mně se zdá doména dobrá a výstižná, ale možná jsem mimo, protože už změna proběhla. :-) Jinak tenhle web je jeden z nejužitečnějších, co se dají na českém internetu nalézt. Tleskám a přeji mnoho úspěchů v dalším fungování. Jen takový postřeh: Na řádku Ochrana proti SPAMU to po mně chce pořád stejný výpočet, a to 7 + 2. To mi jako moc dobrá ochrana nepřijde. :-)

0
před 10 lety Webmaster

Moc děkuji za chválu webu, moc si toho vážím a vidím, že ty hodiny a hodiny práce mají smysl. Ochrana proti Spamu zatím funguje vpořádku, žádný nevyžádaný komentář se tu neobjevil, ale díky za postřeh.

0
před 9 lety kenif

Dobrý den, jak se dá do diskuze vložit odkaz?

0
před 9 lety Miki

Je tu někde odkaz na nějaký výzkum nebo obecně informace odkud tenhle web čerpá? Já nic nenašel. Díky.

0
před 9 lety Webmaster

Dobrý den Miki, konkrétní zdroje jsou uvedené u "Éček dne", zde jsou odkazy na použité zdroje. Tyto jsou použity i na ostatní éčka v databázi, ale ještě nejsou tak hezky graficky zpracované jako je tomu u Éčka dne. Odkaz na jedno najdete např. na hlavní straně.

0
Obrázek uživatele sharunka03
před 5 lety sharunka03

Ahoj, jsem tu nová a potřebovala bych poradit. Ráda bych hodnotila potraviny a dávala jim hvězdičky za kvalitu, cenu, dostupnost. Když kliknu na seznam potravin, pak na určitou potravinu a chci ji ohodnotit nebo k ní něco napsat, dole se mi ukáže akorát věta zaregistrujte se nebo se přihlašte, přitom přihlášená jsem, tak jak to mohu provést? To musím nějakým jiným způsobem? Děkuji předem za informace.

0
před 5 lety Jana

Pravděpodobně bude chyba v prohlížeči, zkuste třeba Chrome, mě to v tom funguje bez problémů.

0
před 2 roky Petr Roman

Jako nechci vás urazit, ale je to celkem nepřehledný web. Zkuste si dát logické rozhození webu třeba jako to mají tady http://www.centrum.libros.cz/

0
před 2 roky Jakub

jj souhlas s panem Petrem. Doporučovaný web btw vypadá velmi pěkně a je velmi pěkně strukturovaný. Takže určitě máte pravdu. Jo a mimochodem - jaké jsou ty zážitkové jízdy?

0
před 2 roky Petr Roman

Díky =) jinak jsou to takové zážitkové jízdy, že nasednete například do tatry a projedete si terénní polygon na kterém se mimochodem učí jezdit třeba i vojáci před misí v Afghánistánu. =) Taková prostě sranda. Doporučuju

0
před 2 roky Lukáš

Zdravím a jsou teda lepší zážitkovky v tatře nebo v hummeru? O librosu jsem už slyšel, ale ve spojitosti s odečtem bodů. Ty zážitkovky ale vypadají taky dobře...

0
před 2 roky Petr Roman

No určitě za sebe můžu doporučit jednoznačně tu Tatru. To byl obrovský zážitek. Jako v hummeru jsme taky byli, ale to už bylo jak v klasickém autě. To už nebylo nic výjimečného. Kdežto v té tatře to byl fakt zážitek. :-D

0
před 2 roky Lukáš

Jsme trochu odbočili od tématu. Jak dlouho vlastně trvalo nakódovat takový web jako mají právě u librosu? A mají nějaký svůj administrativní systém, nebo mají něco komerčního?

0
před 2 roky Petr Roman

No tak to nevíme. Sám jsem to nedělal, takže vůbec netuším. Ale tak určitě tak nějak běžně. Už jsem viděl několik podobných webu, ale tento je podle celkem dost povedený - nahrává se celkem pěkně, je pěkně uspořádaný a pěkně přehledný. Jako za mě jednička. =) Myslím ale že má libros ještě nějaký web, ale to si nejsem jistý.

0
před 2 roky Lukáš

jj přesně. Je hodně dobře udělaný. Ten, kdo ho dělal, určitě věděl, co má dělat a kam má kliknout. =) Taky za mě povedená práce. Jinak bych ale tipnul, že trval zhruba 30 hodin čisté práce. Jinak si ale myslím, že když se librosu zeptám, tak že mi určitě řeknou. Tohle podle mě není žádná tajná informace. =)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 - 1


Přidat příspěvek