Nový výtah do panelového domu

0
před 5 měsíci Alena

Dobrý den, budeme v rámci rekonstrukce domu měnit i výtah a k dispozici je hodně variant s dost velkým rozdílem v ceně. Na co si dát při výběru pozor? A je cena to hlavní podle čeho vybírat?

0
před 5 měsíci Kuba

No nejsem vyloženě expert ale už jsem tohle řešil takže než ti tady budu plácat názvy značek bylo by dobré kdybyste tady napsala nějaké základní parametry toho výtahu.

0
před 5 měsíci Alena

Nevím co přesně patří mezi základní parametry výtahu... Do teď jsme měli ten klasický menší pro 4 osoby. Spíše než nějaké konkrétní typy by mě zajímalo třeba jaká značka se vám osvědčila a jaká ne

0
před 5 měsíci Mirek

Cena je určitě důležitá. Čím je nižší, tím jsou použity horší materiály a to se potom projeví na dřívějších opravách, které vás v konečném důsledku mohou přijít na víc peněz než výtah co stojí v základu víc peněz. Vemte si jako příklad značku KONE. Jejich výtahy nepatří mezi ty levnější, jenže jsou podstatně spolehlivější a proto i oblíbené nejen v ČR ale i v zahraničí.

0
před 4 měsíci Ondřej

Něco na tom bude. 6 let od instalace výtahu Kone a pouze několik menších, spíše údržbových oprav. Jinak naštěstí zatím žádná velká porucha co by vyřadila výtah z provozu.

0
před 4 měsíci Alena

Dobré vědět, Kone je shodou okolností jeden z našich favoritů při výběru. Akorát ještě čekáme na vyjádření posledních dvou firem které jsme oslovili

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 + 9


Přidat příspěvek