nové pneumatiky

0
před 11 měsíci donaaald

Ahoj, za pár týdnů vyrážíme s rodinou autem do Chorvatka, a tak mě napadlo, že bych před tím mohl koupit nové letní pneumatiky z https://www.pneuok.cz/ , aby se nám o něco lépe jelo. Myslíte, že by to mohlo mít zásadnější vliv na jízdu, mám je před cestou trošku zajet, nebo to není potřeba?

0
před 9 měsíci Anička0258

Ahoj, nový pneumatiky budou mít na jízdní vlastnosti auta určitě vliv. Já jsem ráda, že se o nic takovýho nemusím starat. Vše okolo auta zařizuje manžel a já mu plně důvěřuju. Letos taky kupoval nový pneumatiky. Přezouvá si je sám v garáži. Má tam kompresor a k narozeninám jsem mu koupila rozvod vzduchu https://www.kompresory-vzduchotechnika.cz/potrubni-rozvody/ , který má po garáži, tak mu to prý jde teď líp.

0
před 5 týdny donaaald

Taky letos plánujeme s přítelkyní roadtrip do Chorvatska a rozhodně nechceme nic podcenit. Vedle nových pneu tak přemýšlím i nad založením havarijního pojištění, kdyby náhodou. Už jsem si je srovnával přes https://www.top-pojisteni.cz/havarijni-pojisteni a jeho cena není nějak moc vysoká, takže se mi určitě vyplatí.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 - 2


Přidat příspěvek