Nové elektrokolo

0
před 2 roky Ondra

Ahoj, poradíte mi podle čeho vybírat nové elektrokolo?

0
před 2 roky Filip

Hlavně podle motoru, baterie a dojezdu... také jestli chcete městské kolo, nebo horské kolo...

0
před 2 roky Ondra

A jaký motor je nejlepší?

0
před 2 roky Filip

Já mám středový motor Bosch, s dojezdem cca 110 km mám horské elektrokolo podívejte se na http://www.moustache-elektrokola.cz/ prodávají to v obchodech https://www.cyklospeciality.cz/

0
před 12 měsíci Daniel

Nemáte náhodou někdo zkušenosti s elektro skútrem prosím?

0
před 12 měsíci Tom

Koupil jsem domů elektro skútr, jezdím na něm já a manželka, když potřebujeme něco vyřídit ve městě, před tím jsem měl benzínový skútr. Elektro má mnohem lepší akceleraci, a také daleko lépe brzdí.

0
před 12 měsíci Daniel

Jak daleko takový elektro skútr dojede? kolik stojí? a to když ho musím nabíjet, tak se musí přistavit k zásuvce?

0
před 12 měsíci Tom

Koupil jsem si elektro skútr n-sport za 75 tisíc korun od https://www.niuskutry.cz/, a nemusíte skútr přistavit k zásuvce, stačí když z něj vytáhnete baterku, kterou pohodlně dobijete doma.

0
před 6 měsíci Jakub

Můžete mi prosím někdo poradit, jak se za tu dobu změnil trh s eletrokolem? můžete mi prosím říct, na co si při výběru dávat nejvíce pozor?

0
před 6 měsíci Mirek

Hodně se to teď měnilo co se týče dojezdů, musíte tedy vybírat elektro kolo, které má co největší kapacitu baterie, pokud chcete slušný dojezd, vybíral jsem nedávno ekolo pro manželku, a pořídil jsem ji kolo s dojezdem přes 100 km za 35 tisíc korun.

0
před 5 měsíci Jakub

Tak 35 tisíc korun bych do toho klidně dal, poradíte mi prosím jaké přesně kolo bych měl vybírat? nejlépe alespoň od jaké značky?

0
před 5 měsíci Mirek

Já kupoval tohle kolo https://www.fitham.cz/lectron-citana-mx-14-ah-18-cerno-seda-2019, které máme tedy už prověřené, a funguje velice dobře, dojezd je relevantní, liší se to opravdu jen podle toho, jaký terén jezdíte.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 + 3


Přidat příspěvek