Nové dětské kolo

0
před 9 měsíci Monika

Ahoj, Vánoce jsou za dveřmi, a já bych chtěla udělat dětem radost a koupit jim nová kola, jelikož jsou ale moje děti menšího vzrůstu, tak bych potřebovala sehnat lehká kola, nevíte kam se zajít podívat?

0
před 9 měsíci Aneta

Já jsem koupila synovi pěkné dětské superlehké kolo WOOM v Praze v www.cyklospeciality.cz, jsou to specialisté na dětskou cyklistiku

0
před 9 měsíci Adam

Cyklospeciality jsou i v Brně, chodím si tam půjčovat koloběžku, koupil bych si svoji, ale nemám ji v bytě kam dát

0
před 9 měsíci Erik

Díval jsem se na ty jejich skládací kola a to je super, dát si to do kufru, zaparkovat na kraji města a vše potřebné si pohodlně objet

0
před 9 měsíci Martina

Já také koupila synovi kolo HEAD http://www.headsportshop.cz/kolo-head-ridott-i-26-mat-cernazluta-2017-d-543.html, s kolo je úplně v pohodě i když to není kolařská značka.

0
před 7 měsíci Kata

Moni, vyzkoušej cyklospeciality, já tam pokaždé vybrala kola pro mé děti

0
před 6 měsíci Sandra

Zdravím, myslím, že dětská kola vetšinou zas tak těžká nebývají.. my jsme naší Adélce k Vánocům koupili tohle - https://hrackyzadobrekacky.cz/detska-vozitka/detske-kolo-injusa-hello-kitty-16-ad2e - a je celkem lehké :)

0
před 6 měsíci Nina

Z cyklospecialit mám kolo já sám a jsem s ním maximálně spokojený, ale přijde mi, že jsou o něco dražší, tak si nejsem jistý, jestli má smysl u nich kupovat dětské kolo, ze kterého ti děti brzy vyrostou. My jsme brali minulý rok kolo pro kluky tady: https://www.a-market.cz/2547-detska-kola a musím řít, že jsme s nimi nadmíru spokojeni. Samozřejmě se dají najít i lehčí modely, ale co jsem tak pokukovala, tak jsou rozdíly v hmotnosti celkem minimální.

0
před 5 měsíci Síma

Prosím, kde jste kupovali kolečko pro děti ještě s pomocnými kolečky? Budu ráda za doporučení..

0
před 5 měsíci Dan

Simo, my jsme kupovli odtud: http://www.rajhracky.cz Ceny mají supr, výběr velký.

0
před 5 měsíci Sima

Dane děkuji moc, hned večer se na to podívám. Na eshopech bude určitě větší výběr.

0
před 4 měsíci Andrea

Budeme shánet na jar, zatím máme odrazedlo, ale po kole uz se koukáme. Urcite kouknu i na ty rajhracky, at mame inspiraci, treba vybereme taky tam.

0
před 4 měsíci Síma

Mají pekné kousky a kdyz máme doporucení, ze jsou kvalitní, tak do toho pujdeme.

0
před 3 měsíci Antoška

Zdravím, my jsme zrovna před měsícem vybírali jízdní kolo. Nakonec jsme ho pořídili za slušné peníze přez internet. Také to byl dárek a super dárek :-)

0
před 2 týdny HonzaS

Osobně mohu doporučit dětská kola Beany. Která jsou speciálně navržená pro děti. Mají super geometrii a jsou lehká, takže se jim na nich dobře jezdí. Vím to ze zkušeností mého syna, který si kolo moc pochvaluje.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 1 + 3


Přidat příspěvek