Nové auto

0
před 3 roky Ivo

Zdravím a přeji hezký den, rád bych se vás zeptal na zkušenosti s vašimi auty, případně jaký model byste mi doporučili? Celý život jezdím s Renaultem a rád bych u něj zůstal. Když jsem si dělal menší průzkum narazil jsem n atento obchod http://www.rpz.cz/renault/ a dost mě zaujal, máte někdo zkušenost? Díky Ivo

0
před 3 roky Marek

Nazdárek. No, já jsem spokojený se značko Škoda. Zrovna před měsícem jsem koupil Škodu Rapid http://www.autopodbaba.cz/skoda-rapid. Věřím, že mi bude dobře sloužit. Je to velice hbitý vůz, který okamžitě reaguje při změně řízení. Motor má velice dobře vyladěn.

0
před 3 roky Marcuss

Ahoj Ivo, také jsem život zasvětil Renaultu, teď už jezdím ve čtvrtém autě od nich a maximální spokojenost u všech aut. Mám teď Renault Kadjar, který jsem kupoval od www.rpz.cz/renault/ a pokud chceš spolehlivého a cenově dostupného prodejce, tak určitě zavítej k nim na prodejnu ;-)

0
před 3 roky Radek

Ahoj Ivo. Naprosto Vás chápu. Také jsem celý život jezdil Renaultem, naposledy jsem měl Scénica. Ten mě však od koupě dalšího odradil. Neskutečně poruchové a nespolehlivé auto. Dalšího bych už nechtěl. Prodal jsem ho a místo něj si přes https://www.truck1-cz.com/ koupil ojetou Octavii a s tou jsem moc spokojený.

0
před 3 roky Pepa

Poradíte mi někdo kvalitní zimní řetězy?

0
před 3 roky Honza

Mrkněte se zde, ale pohlídejte si rozměr kol, na které řetěz kupujete https://www.neumax.cz/snehove-retezy/

0
0
před 3 roky Daniel

Já jsem se díval na ten držák lyží na 6 párů co tam mají, to je super mám totiž auto pro 7 lidí a pořád řeším když jedem full, tak kam to nacpat

0
před 2 roky donlabuznik

Do úplně nového auta bych nešel, jen co odjedete z autosalonu, tak hned ztrácí část jeho ceny, což je podle mě ekonomická sebevražda. Raději si koupím ojetinu z Německa přes https://www.truck1-cz.com/ , kde mám jistotu, že auto je zajeté, servisované a nepředražené.

0
před 2 roky Jirka

Já když jsem si vybíral auto, tak jsem byl v několika bazarech u nás, ale nakonec jsem ho koupil v AAA auto, protože jsem dostal záruku na skryté vady auta a nárok na výměnu vozu do 7 dnů bez udání důvodů.

0
před 2 roky Dan

Taky jsem sei koupil auto v AAA auto a jsem s ním naprosto spokojený, jezdím s ním každý den a nikdy jsem neměl problém.

0
před 2 roky Patrik

Moje Bmw z AAA auto jezdí parádně, nikdy jsem s ním neměl žádný problém, jsem naprosto spokojený.

0
před 2 roky Jarek

Koupil jsem v AAA auto Volvo pro dcerku, chtěl jsem pro ní bezpečné auto. Dostal jsem výborné podmínky úvěru přímo v bazaru.

0
před 2 roky Vojtech

Vzal jsem si úvěr na auto přímo v AAA auto, mají mnohem lepší podmínky, než na spotřebitelském úvěru v bance.

0
před 2 roky Marek

V AAA auto jsem dostal možnost 7 denní výměny vozu bez udání důvodu po koupi.

0
před 2 roky Ivos Mrakava

Koupil jsem si v AAA auto starší Octavii a hned v ten den jsem tam sjednal úvěr a s autem odjel.

0
před 2 roky Filip

Mitshubishi koupené z AAA auto jsem koupil před 6 lety a dodnes jsem nemusel řešit žádnou závadu.

0
před 2 roky Daniel Pacan

Díval jsem se, že v aaa auto mají opravdu velkou nabídku automobilů s cenou kolem 100 tisíc, takže si vybere každý.

0
před 2 roky Milan

z bazaru nový auto, to se mi nezdá, já jsem rozenej škodovkář, a nejlepší pro mě je škodovku vybrat zde www.az-servis.cz, jednak po stránce cenové, tak i služeb vůči mně

0
před 2 roky Martin

Koupil jsem si v Olomouci v AAA auto krásné Bmw X6, opravdu krásné auto ve velice dobrém stavu.

0
před 2 roky Patrik

Ve své bance jsem dostal opravdu horší podmínky na úvěr, než když jsem to vyřizoval přímo v AAA auto.

0
před 2 roky Anička0258

Ahoj, manžel kupuje auta už jen přes https://autobazar.biginzerce.cz/ . Je s nimi spokojený, nakoupil tam už řadu aut a ještě neměl s žádným problém. Určitě si tam dobře vybereš i ty.

0
před 2 roky Tom

Pro mě byla možnost ojetého vozu jedinná možnost jak se dostat k autu, tak jsem zašel do AAA a za tři hodiny jsem odjel v novém autě

0
před 2 roky Martina

když jsem si kupovala auto, tak podmínka byla kožené sedadla.

0
před 2 roky Radek

to mám s Milanem stejné, na doporučení jsem vybral zde www.az-servis.cz

0
před 2 roky Jirka

Tak jsem dnes prodal mojeho mazlíka do AAA auto, divil jsem se, jak důkladně se tam auto kontroluje…

0
před 2 roky Milan Storba

Máme doma Mazdu 3 z AAA auto, která má najeto 298 tisíc, tak jak každý říká, že Mazdy reznou, tak já nemám ani známku na autě a to je to rok 04.

0
před 2 roky Martin

Máme doma Fabii a Golfa z AAA auto, na obouch autech už máme dohromady najeto přes 250 tis kilometrů a závady žádné.

0
před 2 roky Pavel

My máme doma Renault z AAA auto, vždy nás doveze kam potřebujeme a nikdy nás nikde nenechal.

0
před 2 roky Karel

Já jsem prodával do AAA auto a sám jsem byl překvapený, kolik věcí na tom kontrolují, než auto vykoupí

0
před 2 roky Neutrogena

když jsem si kupovala auto, podmínka byla kožene sedadla. Takže jsem si je pak nechala dodatečně potáhnout kůži a jsem moc spokojená . V tomto jsem chlap

0
před 2 roky Patrik

Po objetí asi 15 bazarů po Brně, jsem koupil Peugeot 407 sw v AAA auto, dostal jsem velice výhodný úvěr, mnohem lepší podmínky než v mojí bance.

0
před 2 roky Šimon

Nechal jsem si přímo v AAA auto zkontrolovat od známeho mechanika a nikdo nic neřekl, nevadí jim to, když si tam mechanika vezmete.

0
před 2 roky Marek

Já jsem s autem z AAA auto velice spokojený, najel jsem na něm už 60 tisíc kilometrů a bez závad.

0
před 2 roky Tom

Já jsem si vzal také s sebou mechanika přímo do AAA auto, kde s tím nikdo neměl vůbec problém, že tam auto celé prolezl, než jsem ho koupil....

0
před 2 roky Iveta

Velice chválím prodavače za jednání, který mi poradil ve všem v čem jsem váhala a pomohl mi najít vůz přesně pro mě

0
před 2 roky Andrej

já novase kupoval u azservisu v Brně(www.az-servis.cz), konkrétně Superba a po všech stránkách nákupu spokojenost, jak cena, tak vstřícnost personálu

0
před 2 roky Andrej

Patrik: jelikož jsem z Brna a jsem zažranej do škodovek tak jsem to neměl s výběrem moc složitý

0
před 2 roky Martin

škodovky to není moje, já když už tak jednak ojetina a jednak bávo

0
před 2 roky Kajka

Jo? To já nevím, my jsme teda jedině pro škodovku. Teď jsme si zrovna jednu koupili. Není sice nová, je z druhé ruky, ale určitě nám vydrží. Pokud nám ji teda někdo neukradne, což v našem místě bydliště není neobvyklé. Přemýšlela jsem o namontování nějakého bezpečnostního systému. Nemáte někdo zkušenosti třeba s tímto https://www.zeder.cz/. Díky moc za každou reakci.

0
před 2 roky Daniel Soukal

Hledal jsem Fabii pro manželku, chtěl jsem benzín, podařilo se mi sehnat v autobazaru AAA auto Fabii II v kombíku 1,4 16v, za 78 tisíc, opravdu krásné auto, taky jsem si přímo tam vyříil úvěr a pojistku.

0
před 2 roky Alena

Kajko, zatím ne, ale přísští měsíc jsme objednaní na instalaci. Taky nás to docela zaujalo, hlavně celkově ta bezpečnost vozu s tímto zámkem. Vy se chystáte taky nechat si to instalovat?

0
před 2 roky Tom

Potřeboval jsem koupit novou dodávku rychle a jedině v AAA jsem dokázal s pojištěným autem odjet za dvě hodiny a mohl jsem pokračovat v práci.

0
před 2 roky Aneta

Líbí se mi, že se v AAA dá na jednom místě vyřídit pojistka i úvěr na auto.

0
před 2 roky Erik

Přímo v AAA jsem vyřídil úvěr na auto i pojistku, a o přepis jsem se také nemusel starat.

0
před 2 roky Jirka

Když jsem kupoval v AAA auto, tak jsem si vyřídil úvěr přímo u nich a nemusel jsem to tak nikde složitě vyřizovat.

0
před 2 roky Pavel Ontelka

Překvapilo mne, jak rychle se dá vyřídit úvěr a pojistka přímo v bazaru AAA auto, takže v podstatě za dvě hodinky odjíždíte s autem domů.

0
před 2 roky Daniel

Našel jsem auto na stránkách AAA auto, zavolal jsem na jejich bezplatnou linku a auto si rezervoval na pobočce, kde jsem měl zkušební jízdu a pak už to šlo vše velice rychle, za 3 hodiny jsem byl s autem doma.

0
před 2 roky Ivos Drápela

Podařilo se mi v AAA auto narazit na Clio, které mělo najeto jen 18 tisíc kilometrů, takže pro manželku to byla jasná vobla, auto vypadá opravdu jako nové.

0
před 2 roky Martin

Líbí se mi, že při koupi se v AAA na zákazníka nějak netlačí, tak jak tomu bývá u jiných bazarů.

0
před 2 roky Karel

Mám auto z AAA, bral jsem si přímo u nich úvěr, vyšlo to daleko líp, než když jsem ho chtěl vyřídit sám. Navíc jsem ani přepis řešit nemusel, vše vyřídí.

0
před 2 roky Daniel Macháček

V aaa jsem byl spokojený s přístupem prodavačů, kteří se chovají k zákazníkům opravdu velice dobře a s výběrem auta vždy pomůžou.

0
před 2 roky Martin

Já mám auto z AAA už 5 let a 5 let mi skvěle slouží..

0
před 2 roky Norbert

já byl třeba zase více spokojený při nákupu novase Superba u azetka, jednak skvělá cena, profesionální přístup ke mně(ochota atd.) ale i velké plus je že mají i servis

0
před 2 roky Marek

Mě se na AAA auto fakt líbí, že poskytují záruku na skryté vady, takže fakt nemám strach si tam auto koupit.

0
před 2 roky Marek

Když jsem se díval po internetu po autech, tak na fotkách vše super, ale kde jsem přijel, tak to byla fakt rána oproti fotkám, pak jsem přišel do AAA auto, kde máte na jednom místě několik aut, takže si podle mne každý vybere, navíc ho tam hned i pojistíte.

0
před 2 roky Jirin

Prodával jsem do AAA auto Peugeot 407, který byl v dobrém stavu, ale i tak technik prohlídl celé auto, než ho převzal do výkupu.

0
před 2 roky Martin

Přemýšlel jsem o autu z dovozu, ale když jsem to pak všechno spočítal, tak se to už opravdu nevyplatí, už je to pryč. Navíc když si berete úvěr, tak v AAA ho vyřídíte přímo na pobočce, nemusíte nikde lítat.

0
před 2 roky Mirek Slovák

Líbí se mi, že v AAA mají tolik aut na jednom místě všech značek, takže si myslí, že si tam vybere opravdu každý.

0
před 2 roky Jiří Tomášek

Než jsem koupil svoje ojeté auto, tak mne to stálo opravdu hodně času, než jsem obešel všechny autobazary, když mělo dojít ke koupi, vždy se něco objevilo, až v AAA jsem se dočkal férového jednání ze strany bazaru.

0
před 2 roky Radek

Já mám s AAA taky celkem dobrou zkušenost. Když jsem u nich kupoval před rokem auto, tak vše proběhlo tak, jak mělo. Jediné s čím jsem trochu nepočítal bylo to, že na autě byly skoro úplně sjeté pneumatiky, takže jsem si musel z https://www.pneuok.cz/ koupit nové. Jinak vše v pořádku.

0
před 2 roky Jirka

Když jsem vybíral auto, tak mne naštvala moje banka, kdy mi nabídla horší úrok, než když jsem se ptal přímo v AAA auto.

0
před 2 roky Daniel

Když jsem koupil auto z aaa, tak jsem nechal hned vyměnit olej a rozvody, na autě už mám najeto 60 tisíc kilometrů bez problémů.

0
před 2 roky Jirka

Já co jsem hledal, tak jsem chtěl Octavii nebo Fabii, obešel jsem hodně bazarů a objezdil hodně inzerátů, nakonec jsem koupil auto v AAA auto, protože jedině tam jsem dostal záruku na původ vozu a na skryté vady, pojistku jsem vyřídil přímo na místě, a o přepis jsem se také starat nemusel.

0
před 2 roky Karel Černý

Také jsem objel několik autobazarů, než jsem si vybral auto a také musím říct, že v AAA se mi to zdálo asi nejlepší, co se týče stavu vozů a jednání.

0
před 2 roky Jirka

Také jsem spokojeným majitelem auta z AAA, bral jsem ho na úvěr a ani jsem moc nepřeplatil a díky tomu jsem si mohl koupit lepší auto, než na které jsem v té době měl, když jsem to zjišťoval ve své bance, tak tam bych tak výhodný úvěr nedostal.

0
před 2 roky Tom

Podařilo se mi sehnat fakt krásnou A8 z aaa auto, v kůži, jako nová jen za 280 tisíc, to jsem na inzerát nikde neviděl.

0
před 2 roky Milan Otruba

Já jsem tam kupoval BMW 525, najeto 160 tisíc km a pohoda, auto nevybydlené, nedobouchané a už rok a půl jezdí v pořádku.

0
před 2 roky Jirka

AAA je dobrý bazar, je vidět že si hodně hledí na kvalitu vozů, které nabízí, vše kntrolují než ho pustí do prodeje.

0
před 2 roky Janek

já kupoval nedávno novase v azetku v Brně, kam mj. dojíždím i na servisy za slušný peníz a jsem spokojený

0
před 2 roky Martin Otruba

Kupoval jsem v aaa mazdu 6 v kombíku, super rodinné a úsporné auto, za 4 roky co ho provozuji jsem nemusel řešit žádnou závadu.

0
před 2 roky Milan Páleník

S autem z AAA auto jsem velice spokojený, jezdím s ním už 6 let, a zatím jsem kupoval jen nové pneumatiky a měnil olej.

0
před 13 měsíci Nováček Ondřej

Jsem hodně spokojený, že jsem při koupi auta z AAA auto nemusel sám řešit přepis vozidla, že vše vyřeší.

0
před 12 měsíci Robert Vašek

S manželkou jsem v AAA koupil Mercedes, 10 let staré auto ve velice zachovalém stavu, jezdíme denně do práce, a auto jezdí skvěle.

0
před 12 měsíci Petr Kolousek

Prodal jsem do AAA auto naši fábii, než ho technik převzal, tak tam kontroloval opravdu hodně věcí, takže bych neměl strach si v aaa auto koupit vůz.

0
před 12 měsíci Robert

Koupil jsem zánovní Octávii z AAA auto, jezdím s ní už 4 roky bez problémů, úvěr už jsem zaplatil, vše proběhlo bez komplikací.

0
před 12 měsíci Erik Balák

Trochu jsem se bál, abych se u nákupu ojetého auta nenapálil, ale v AAA jsem dostal super podmínky, možnost 7 denní výměny vozu bez udání důvodů, záruku na skryté vady.

0
před 12 měsíci Lukášek

Vybral jsem si auto na webu AAA auto zavolal jsem a domluvil si prohlídku na pobočce v AAA auto, kde jsem si auto prohlédl, projel na testovací jízdě, a vyřídil úvěr přímo na pobočce.

0
před 12 měsíci Ondráček Petr

Vybral jsem si v AAA škodu fabii, která měla najeto 126 tisíc kilometrů, koupil jsem ji za 99 tisíc korun, teď má auto najeto skoro 200 tisíc kilometrů, za celou dobu proběhla jen pravidelná údržba vozu.

0
před 12 měsíci Tomáš Vémola

Do aaa auto jsem prodal svoje auto, než mi ho mechanik převzal, tak na něm kontroloval asi všechny důležití části automobilu.

0
před 12 měsíci Dejv

fábka se cenově více vyplatí koupit v azservisu v Brně, už zas takový rozdíl od ojeté tam není

0
před 12 měsíci Dejv

já zásadně ojetiny i nové pořizuji právě u nich, nejen kvůli ceně, ale i té kvalitě ojetin které tam mají

0
před 12 měsíci Martin

Přímo na pobočce aaa auto jsem vyřídil úvěr i pojištění, dokonce ani o přepis jsem se nemusel starat, vše zařídí.

0
před 12 měsíci Richard

Přímo při koupi auta jsem v aaa auto vyřídil pojištění i úvěr přímo na pobočce.

0
před 12 měsíci Tom

Objížděl jsem bazary, a nechávala si nacenit auto, v AAA jsem dostal nejvyšší cenu.

0
před 12 měsíci Strba František

Mám svého Fiata z AAA už 4 roky, a když to vezmu zpětně, tak jediné do čeho jsem za ty roky investoval jsou olej a pneumatiky.

0
před 12 měsíci Ondra

Já jsem se byl dívat po několika bazarech na Octavie, a musím uznat, že největší výběr mají v AAA auto.

0
před 12 měsíci Svrba Martin

Koupil jsem v AAA auto VW Touran 2,0 TDI, je to opravdu super auto, hlavně bezpečné pro celou rodinu.

0
před 11 měsíci Škvařil Zdeněk

Koupil jsem na úvěr, který jsem vyřídil přímo na pobočce v AAA auto Fiata, o přepis jsem se také starat nemusel, ani o pojištění.

0
před 11 měsíci Oldrich

Koupil jsem pro manželku v AAA auto krásnou Fabii v limitované edici Monte carlo, je to krásný vůz, bez jediného škrábance, byl jsem s koupí opravdu spokojený.

0
před 11 měsíci Erik

Koupil jsem z AAA auto Transportera, denně ho hodně vytěžuji ve firmě a auto pořád jezdí a nikdy mne nezklamalo, jen jsem vyměnil olej.

0
před 11 měsíci Zdeněk

S přítelkyní jsem koupil 6 let staré auto z AAA autobazaru, když jsem s ním přijel na výměnu oleje, tak mi mechanik říkal, že jsem koupil opravdu dobré auto.

0
před 11 měsíci Strouhal

Když jsem kupoval auto v AAA auto, tak jsem jel s jejich zaměstnancem na projížďku, jezdil jsem s autem asi půl hodiny, vůbec mne neomezoval, mohl jsem si auto pořádně vyzkoušet.

0
před 11 měsíci Denis Slavík

Líbí se mi opravdu vstřícný přístup v autobazaru AAA auto, sjednal jsem i přímo na prodejně úvěr i pojištění.

0
před 11 měsíci Sojina

Já teda taky hledám vhodné auto. O áčkách už jsem slyšel dost, že radši ne. Teď chci dát auto sem https://zahotove.cz/ tak jsem zvědavá, kolik mi za něj dají. Už je dost ojeté a taky je už nějaký ten škrábanec. Jinak jezdí parádně. Ale já už bych chtěla něco novějšího s větším kufrem.

0
před 11 měsíci Sypal Jaroslav

Počítal jsem to, a auto z AAA vychází líp, než teďka auto z Německa, a navíc sednete, a můžete jezdit.

0
před 11 měsíci Jirka

Mám BMW X5 z aaa auto, koupila jsem ho tam ve velice dobrém stavu, pojištění jsem vyřídil přímo na pobočce.

0
před 11 měsíci Vojtech

Dostal jsem k nákupu ojetého auta z AAA auto záruku na skryté vady, vyřídil jsem i úvěr přímo na místě.

0
před 11 měsíci Jura

Já jsem třeba s nákupem ojetého vozu v AAA auto spokojený, mají opravdu velký výběr, spousta aut kolem 150 tisíc.

0
před 11 měsíci Tomáš

Když jsem jel do AAA auto vybírat auto, tak jsem si s sebou vzal známého mechanika, nikomu to tam nevadilo, že mi tam auta prohlížel.

0
před 11 měsíci Igor

Vybíral jsem auto okolo 150 tisíc, když jsme přišel do AAA auto, tak jsem si dokonce mohl dost vybírat.

0
před 10 měsíci Valenta

Když jsem prodával auto, tak jsem přijel do AAA auto, kde jsem dostal vyplacené peníze na ruku.

0
před 10 měsíci Strnad

Musím pochválit prodavače z AAA auto, který se mi věnoval asi 3 hodiny ,než jsem si vybral auto.

0
před 10 měsíci Adamec

Chtěl jsem koupit málo jeté benzínové ojeté auto, v AAA je opravdu z čeho vybírat.

0
před 10 měsíci Martinek

Kamarád si koupil v Německu octávii za 150 tisíc, já jsem koupil podobné auto v AAA za 10 tisíc.

0
před 10 měsíci Richard

Když jsem prodával auto do AAA auto, tak jsem dostal přesně tolik co jsem si řekl, nikdo se mne nesnažil tlačit s cenou dolů.

0
před 10 měsíci Svozil Milan

Hledal jsem kvalitní ojeté auto, koupil jsem si Touareq z AAA auto, velice krásné bezpečné auto za dobré peníze.

0
před 10 měsíci Ivosek

Vezl jsem kamaráda do AAA auto pro fábii, když jsem tam přijel, tak jsem tam viděl opravdu nádhernou octávii, tak jsem si také nakonec koupil auto, úvěr jsem vyřídil přímo na místě, a staré auto jsem tam nechal na protiúčet.

0
před 10 měsíci Zukal Petr

S manželkou jse chtěl velké a spolehlivé ojeté auto, jezdíme s autem z AAA auto už dva roky, a jsem opravdu spokojeni, vždy všude dojedeme bez problémů.

0
před 10 měsíci Dvořka

Líbí se mi, že v AAA auto mají na prodejně opravdu velký výběr aut, vybíral jsem škodovku, a těch tam je opravdu hodně.

0
před 10 měsíci Navlačil Jiří

Vybíral jsem po bazarech Superba, co jsem to tak srovnal, díval jsem se i na zahraniční nabídky, tak stejně to v AAA vychází nejlíp.

0
před 9 měsíci Filips

S nissanem Navarou, kterou jsem koupil jako pracanta v AAA auto jsem najezdil už několik tisíc kilometrů, jediné co jsem musel řešit, vedle běžného servis, byla prasklá žárovka, takže s autem jsem velice spokojený.

0
před 9 měsíci Kuba Mlha

Šetřil jsem na auto opravdu dlouho, tak jsem chtěl koupit něco pořádného, co jsem to tak obcházel, a díval jsem se na auta, tak bych si asi nedovolil koupit auto z nějakého malého bazárku, v AAA jsem měl jistotu, že auto je papírově čisté.

0
před 9 měsíci Daniel

Byl jsem překvapený, že se s autem z AAA auto dá v podstatě během dvou hodin odjet, a to tam vyřídíte pojištění i úvěr.

0
před 9 měsíci Strupek

Mám starší octávii, kterou jsem koupil 4 roky zpátky v AAA auto, sám se na autě najel už 66 tisíc kilometrů úplně bez problémů.

0
před 9 měsíci Lukáš Majer

Já jezdím denně s autem z AAA auto, které jsem u nich bral na úvěr, který jsem vyřídil přímo na pobočce, a jsem opravdu spokojený.

0
před 9 měsíci Robert

Vybíral jsem auto pro manželku, a našel jsem na stránkách AAA auto inzerát na málo jetou fábii, kterou jsem si nechal převézt k nám do Brna na pobočku, a nic jsem za to neplatil.

0
před 9 měsíci Machálek Olda

Vybral jsem si na webu AAA auto opel astra, byl ale v Praze, tak jsem tam volal, a zařídil jsem si zdarma převoz auta do Brna.

0
před 9 měsíci Vojtech Pokora

Potřeboval jsem koupit auto pro manželku, měl jsem rozpočet 100 tisíc korun, za které jsem v AAA autobazaru koupil pěknou dvojkovou octávii s úsporným naftovým motorem.

0
před 9 měsíci Podhorna Aleš

Máme doma už druhé auto, koupené v autobazaru AAA auto, nikdy jsem nemusel ani na jednom autě řešit vážnější problém.

0
před 8 měsíci Patrik Vojtila

Když jsem se rozhodl pro nákup ojetého auta, tak mne jako první napadlo si auto nechat dovézt z Německa, jenže když jsem viděl, že ty ceny jsou tam stejné jako tady, tak jsem raději koupil ojeté auto v AAA autobazaru, kde mám nějakou záruku k autu.

0
před 8 měsíci Blažek Ondřej

Vybral jsem si auto v AAA auto, a zeptal jsem se jich, zda by nevadilo, kdybych si zavolal kamaráda mechanika, nikomu to tam nevadilo.

0
před 8 měsíci Filip

Já byl spokojený, že když jsem u AAA vybíral auto, tak testovací jízda mi trvala asi hodinu, a nikomu to tam nevadilo.

0
před 8 měsíci Vrána Filip

Nechal jsem si udělat nabídku úvěru ve své bance, pak jsem šel do AAA auto, kde jsem na auto dostal mnohem výhodnější podmínky.

0
před 8 měsíci Andrej

Já jsem po koupi ojetého auta z AAA auto nechal vyměnit olej, a udělal jsem nové rozvody, od té doby jsem na auto nemusel šáhnout.

0
před 8 měsíci Pavel

Když jsem vybíral ojeté auto, tak jsem navštívil několik autobazarů, jen v AAA auto jsem dostal záruku na skryté vady, a vyřídil jsem pojistku a úvěr přímo na pobočce.

0
před 8 měsíci Jarin

Potřeboval jsem rychle auto do rodiny, koupil jsem reanult scenik z aaa auto z Brna, s autem jezdíme už 4 roky, a vždy nás všude dovezlo.

0
před 8 měsíci Martin Pekař

Mam naftovou octávii z aaa auto, která má najeto teď už 420 tisíc kilometrů, a pořád krásně jede.

0
před 8 měsíci Jarek

do nového bych už nikdy nešel, když už, tak raději zánovní ojetiny z bazaru

0
před 8 měsíci Jirka

Když jsem vybíral ojeté auto, tak jsem se díval i na nabídky ze zahraničí, když jsem pak spočítal náklady, tak jsem šel koupit auto do AAA, kde to vychází daleko levněji, a navíc přijdete, zaplatíte a odjedete.

0
před 8 měsíci Andrej

Co jsem objížděl bazary po okolí, tak jsem se stejně vrátil do aaa auto, protože tam se dá koupit prověřené auto, se zárukou na původ.

0
před 7 měsíci Daniel Ošťádal

Já si musel koupit ojeté auto, protože na nové nemám peníze, a zadlužovat se nechci, vybral jsem krásnou dvojkovou octávii za 110 tisíc korun z AAA auto, auto jezdí každý den X kilometrů.

0
před 7 měsíci Oldřich Sekora

Hodně mi pomohlo časově, že jsem nemusel sám obíhat úřady a přepisovat auto v AAA auto vše vyřídí.

0
před 7 měsíci Jirka Oštípal

Podařilo se mi sehnat v AAA auto Superba s plnou servisní historií přímo ve škodovce, takže jsem koupil opravdu dobrý kousek.

0
před 7 měsíci Marák Ondřej

Potřeboval jsem koupit dodávku, objel jsem s kamarádem hodně inzerátů, ale jen v AAA se mi podařilo sehnat rozumné auto, a za rozumné peníze.

0
před 7 měsíci Mates

Od 18 let ( teď je mi 25 ) jsem jezdil ve felicii tehdy koupeno v AAA auto, prodal jsem ji ještě za 30 tisíc. Dnes jsem si v AAA auto koupil Octávii III, divil jsem se, že tam mají velký výběr těchto octávii kolem 200 tisíc korun.

0
před 7 měsíci Petr Bednář

Mám doma auto z AAA už 7 let, jezdí denně skoro 100 km, a nikdy nás nikde nenechalo, takže za mne velká spokojenost.

0
před 7 měsíci Zdeněk

Měl jsem trochu strach si kupovat ojeté BMW X6, koupil jsem ho tehdy z AAA auto, ale teď po 3 letech mohu soudit, že to byl velice dobrý kup, auto jezdí, a je velice spolehlivé.

0
před 7 měsíci Tomáš Koníček

Když jsem koupil passata z AAA auto, tak jsem počítal, že mne něco budu stát i nějaké opravy, ale když jsem dojel do servisu, tak mi mechanik řekl, že auto je úplně v top stavu.

0
před 7 měsíci Lubor

Já jenom doplním, abych se moc nerozčilovat při neděli, mám dva týdny novou bazarovou mazdu a parkuju venku a už se mi stihl někdo podepsat svými dveřmi a promáčkl mi lehce dveře u spolujezdce, jak to řešíte?? Stačí nějaká lišta? třeba něco takového? https://www.designove-zbozi.cz/kategorie/autodoplnky_324-1810/ nebo neřešíte a smířili se s tím, že skoro nový auto bude po roce parkování ve městě otřískaný tank? krytku na spz už jsem koupil lepší s kovem, protože prostě znáte to, na jednu ulici se musí vejít dvojnásobek aut než je její kapacita ..

0
před 7 měsíci Kamil

Hledal jsem ojeté Bmw X6 s malým nájezdem, a hlavně automatem, v AAA auto v Praze bylo opravdu z čeho vybírat, když jsem přijel na pobočku, auto jsem vybral, a úvěr vyřídil přímo na pobočce, o přepis jsem se také starat nemusel, vše za zákazníka vyřídí.

0
před 7 měsíci Venca

uplně s přehledem stačí jakakoliv zanovní ojetina, ty jsou za dobrou cenu(např v AAA)

0
před 7 měsíci Kuba

Já jsem do AAA šel s tím, že jdu kupovat ojeté auto, takže mi bylo jasné, že nemůžu hledat novotinu, vybral jsem 8 let starou dácii, která nám v rodině skvěle slouží.

0
před 7 měsíci Jakub

Přímo na pobočce AAA v Brně jsem vyřídil výhodnější úvěr na auto, než když jsem se na něj byl ptát v bance....

0
před 7 měsíci Ivos

Když jsem já vybíral auto, a navštívil jsem několik autobazarů, tak mne docela přecházel zrak, jaké plečky se někde prodávají. V aaa jsem sehnal 4 roky staré auto s nájezdem 86 tisíc kilometrů, takže auto skoro jako nové, a každý den jezdí bez chyb.

0
před 7 měsíci Jura

Mě se podařilo koupit v AAA auto Octávii první generace s výbavou Laurin a Klement, a nájezdem jen 66 tisíc kilometrů, nádherné a stylové auto, které skvěle jezdí.

0
před 7 měsíci Radim

Vybral jsem si opravdu pěkného Volkswagena, vybral jsem Sharana, protože máme početnější rodinu, úvěr i pojištění jsem vyřešil přímo na místě.

0
před 7 měsíci Volek René

Na jaře jsem koupil v AAA auto zachovalého Superba, se kterým jsem s rodinou procestoval celé léto, auto super sloužilo, a navíc jsem jezdil se spotřebou do 5 litrů.

0
před 6 měsíci Viola

Objížděla jsem s tátou bazary, a hledala jsem Golfa v co nejlepším stavu do 100 tisíc, nakonec jsem koupila v AAA auto, protože tam mají nejrozumnější ceny.

0
před 6 měsíci Kuba

My jezdíme se starším Opelem, kterého jsem koupil před 4 lety v autobazaru AAA auto, za celé 4 roky jsem nemusel řešit žádnou vážnější závadu.

0
před 6 měsíci Erik

Vybral jsem si na webu AAA auto Opel Astra, zavolala jsem tam a vůz si rezervoval po telefonu, když jsem přišel, tak tam stál nachystaný k předváděcí jízdě. S autem jsem byl spokojený, tak jsem přímo na pobočce vyřídil úvěr i pojištění.

0
před 6 měsíci Rudolf

Když jsem potřeboval rychle prodat svoje auto, protože jsem potřeboval peníze, tak jedině v autobazaru AAA jsem se byl schopný domluvit na přímém odkupu, a okamžitém vyplacení peněz.

0
před 6 měsíci Jiří

To já když tam vezl svoji fábii, tak jsem byl opravdu překvapen, kolik se na tom autě kontroluje věcí, než ho odkoupí.

0
před 6 měsíci Dejv

s áčky je odjakživa rozumná domluva jak v prodeji tak nákupu, navíc i perfektně dokáží poradit pro neznalé

0
před 6 měsíci Dejv

tak oni jsou jednička na trhu, takže se nedivím, že neodkoupí kdejaký vrak, tam si to pečlivě hlídají, ale o to větší důvěra, že to auto od nich pak někdo koupí

0
před 6 měsíci Jakub

Tak s autem z AAA auto mám naježděno už víc než 100 tisíc kilometrů, auto je 8 let staré, já ho vlastním 3 roky, a bez jediné závady stále jezdím.

0
před 5 měsíci Petr

Vybral jsem si na stránkách autobazaru AAA auto Škodu Superb, kdy jsem si domluvil prohlídku na pobočce, kterou mám kousek, auto tam bylo převezeno, já jsem nic neplatil. Když jsem přijel, tak jsem si mohl auto vyzkoušet, potom jsem tam na něj vyřídil úvěr i pojistku a spokojeně odjel.

0
před 5 měsíci Karel

Stálo mne asi půl roku, než jsem vybral dobré ojeté auto, které jsem si nakonec odvezl z autobazaru AAA auto, protože jsem zde dostal záruku na původ vozu, a také výhodný úrok na úvěr.

0
před 4 měsíci donaaald

Také jsem si nedávno koupil nové auto. V autosalonu mi k němu nabízeli i povinné ručení, ale to mi nepřišlo tak výhodné, takže jsem jej odmítl. Přes https://www.top-pojisteni.cz/povinne-ruceni jsem si totiž našel nabídku, která je téměř o třetinu levnější a ta mě oslovila daleko víc.

0
před 4 měsíci David

Se ženou jsem si pořídil rodinné auto vw sharan z Brněnské pobočky AAA auto, vyřizoval jsem na auto úvěr přímo na pobočce, a jsem s ním spokojený, moc nepřeplatím.

0
před 2 měsíci Jiří Koníček

Chtěl jsem koupit v autobazaru AAA auto renaulta za 50 tisíc, které bych zaplatil okamžitě. Pak mi ale prodavač doporučil si nechat spočítat úvěr na octávii. Vycházelo to dost dobře, tak jsem se raději rozhodl pro octávii na úvěr, a mohu tak rodinu vozit v mnohem bezpečnějším autě.

0
před 2 měsíci David Procházka

Líbí se mi rozdělení aaa auto, když přijdete na pobočku, tak tam mají rozdělené vozy dle cenových kategorií, takže jsem měl auto vybrané rychle, a všechny potřebné papíry jsem vyřešil přímo v autobazaru.

0
před 2 měsíci Martin

Hledal jsem možnost dovozu auta ze zahraničí, a dostal jsem pár nabídek na auta z Německa. Když jsem si to ale porovnal, tak cenově už to není vůbec zajímavé. A když si připočtu náklady s převodem na české papíry, a také všechny jiné poplatky za vystavení technického průkazu v ČR, tak jsem se raději rozhodnul pro ojeté auto z autobazaru AAA auto, kde jsem dostal i záruku na skryté vady.

0
před 2 měsíci Erik

K ojetému autu z AAA auto jsem dostal nejenom zimní pneumatiky zdarma, ale ještě také v ceně vozu pojištění Carlife, kde máte pojištěné na autě téměř všechny mechanické části.

0
před 2 měsíci Matěj

Když jsem potřeboval rychle prodat auto, tak jsem zajel na pobočku AAA auto, kde si ho jejich mechanik celé prolezl, a po hodině jsem se dohodnul na okamžitém odprodeji, s tím že dostanu peníze na ruku. Nakonec mne ještě jejich pracovník odvezl zpátky domů.

0
před 5 týdny Jirka

To máte pravdu, u nás to bylo to stejné při výkupu. Hodně si tam kontrolují, jaké auto vykoupí. A jinak v aaa jsem dostal nejlepší finanční nabídku na výkup proti jiným bazarům.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 6 - 6


Přidat příspěvek