Nová kuchyně

0
před 2 roky Klára

Holky prosím nemáte některá zkušenost s úvěrem na bydlení? Na rekonstrukci domu? Kam jít? Kde dostanu nejlepší podmínky?

0
před 2 roky Ivana

Ahoj, já jsem si brala na rekonstrukci domu úvěr od Modré pyramidy, dostala jsem ho na 15 let s velice dobrým úrokem.

0
před 2 roky Klára

Jaký úrok jste dostala? A jak dlouho to trvá? A platí se něco za vyřízení úvěru?

0
před 2 roky Ivana

Ne ne za vyřízení úvěru se nic neplatí, dávají ho až na 15 let a já mám roční úrok 4,99%. Stačí se podívat na jejich stránky, kde naleznete veškeré informace o úvěru na bydlení.

0
před 2 roky Fiona

myslite si, že to mužu použít i na financované nové kuchynske linky a celkovo na vybavení domácnosti?

0
před 2 roky Lada

nechal jste si nekdo udělat kuchyn v interiery4you v Praze? nebo klidně i něco jiného. Hodně dělají i interiery jako celek, takže uvítam jakoukoliv zkušenost

0
před 2 roky Jitka

myslíš toto? http://interiery4u.cz/vyprodej-kuchyni-z-expozice/ taky sjem se na ně už dívala a až kednou budeme dělat rekonstrukci, určitě se na ně obrátime

0
před 2 roky Lenka

Jak dlouho taková kuchyně na míru asi trvá?

0
před 2 roky Nikola

Ano, my od ncih kuchyni máme, máme byt kousek od tohoto kuchynskeho studia. Kuchyn jsme měli hotovou a namontovanou něco kolem 2 měsíců a to jsme si dost navymýšleli.

0
před 2 roky Lenka

To je super doba, čekala jsem třeba dvojnásobek. Díky moc za odpověd

0
před 2 roky Nikola

Když je kuchyn na míru, všechno záleží na konkrétních věcech a situacích, proto sama uvidíš.

0
před 3 měsíci donaaald

My jsme chtěli v kuchyni vážně promyšlené řešení, a tak jsme celý návrh a realizaci nechali na http://www.pwinterier.cz/ a myslím, že jsme rozhodně udělali dobře. Protože máme naprosto úžasnou kuchyň a navíc z mimořádně kvalitních materiálů.

0
před 2 měsíci Růža

Ahoj, jestli můžu mít jeden tip, tak pokud byste hledali nějaké vybavení do kuchyně (nádobí, hrnky atd) tak zkuste mrknout na Emako. Nedávno jsem ten obchod objevila a nestačila jsem se divit kolik toho tam mají. Teď naposled jsem tam například objednávala takovouto sadu hrnků: http://emako.cz/hrnky--salky--sklenice-a-stamprle/sada-porcelanovych-salku-na-stojanu--4-bile-salky-na-kavu-zdobene-modernim-designem/

0
před 2 týdny Patuša

Nemáte náhodou nějaké tipy ohledně výběru dřezu? Zrovna totiž nějaký vybírám a moc si nevím rady jaký materiál zvolit. Koukala jsem, že co se týče dřezů, tak docela dost užitečných informací mají tady http://drezy-kuchynske.info/ a právě podle nich by asi nejlepší volbou byl nerezový dřez. Co myslíte?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 12 - 1


Přidat příspěvek