Nosítko Babybjorn ONE

0
0
před 8 měsíci Vendy

Podle mě je tohle nosítko naprosto super. Sestra ho má a malá je v něm naprosto spokojená.

0
před 8 měsíci Brigita

Kde jste toto nosítko kupovali? Dá se někde zkusit?

0
před 8 měsíci Šárka

Za mě taky TOP nosítko https://www.babyconcept.cz/Ergonomicke-nositko-Babybjorn-ONE-Denim-Grey-Cotton-mix-d149.htm! Odpovídá všem bezpečnostním standardům, je ergonimické a dítě se v něm cítí dobře. Vložka je z bavlny, takže se mimi tak moc nepotí :)

0
před 7 měsíci Kačka

Hele, zdá se mi to, nebo je to nosítko Babybjorn větší, než ostatní nosítka? :)

0
před 6 měsíci Linda

Kačko, to se ti nezdá. Ono je opravdu větší, což zajišťuje skvělý komfort jak pto nošence, tak pro nosícího :) My ho máme. Před tím, než jsme si ho koupili, tak jsme zkusili nosítek hodně, ale žádné se manželovi nenosilo tak dobře, jako ten Babybjorn.

0
před 6 měsíci Kačka

Lindo a přesně o to mi jde... Já už se vyrovnám i s menšími nosítky, ale manžel chce taky nosit, taky chce malýho mít u sebe, a ta nosítka jsou mu nepohodlna a tím i malýmu...

0
před 6 měsíci Dáša

Kačko, no tak v tom případě si ten Babybjorn určitě kup. Ono je opravdu pohodlé jak pro tebe, tak i pro mimi :)

0
před 5 měsíci Eliška

Holky, děkuji všem moc za doporučení nosítka :) Teď jsem si ho objednala, moc se těším, až mi dojde... Jsem ráda, že jsem trochu otálela, protože teď ho mají za 3612,-Kč, jupiiii :) https://www.babyconcept.cz/Ergonomicke-nositko-Babybjorn-ONE-Denim-Grey-Cotton-mix-d149.htm

0
před 5 měsíci Janica

Eliško, ty jo... :) Ani jsem si nevšila... Ale díky moc za příjemnou zprávu. Já už teda nosítko doma mám, ale pro ty, co stále váhají a třeba jim právě dělala problémy cena, tak mají šanci nosítko koupit :)

0
před 5 měsíci Eliška

No, vidíš :) Ale všimla jsem si já a to je důležité a díky tomu to teď víš i ty :) Ajooo, ty už sis ho koupila, jo? A jaké sis teda vybrala? :)

0
před 4 měsíci Emili

Holky, ahooooj, taky jse koupila jsem ten Babybjorn One denim :) Přesně to, které jsi zde dávala. Ta akční cena je neskutečná i v porovnání s ostatními nosítky (Manduca, ...), takže jsem už naváhala ani minutku :)

0

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 10 - 1


Přidat příspěvek