Nivona

0
před 2 roky Alice

Dámy, je tu některá, co má doma kávovar Nivona? Jak jste s touto značkou spokojeni?

0
před 2 roky Enny

Alice, my ji doma máme a teda jako spokojenost veliká. Já jsem docela s výběrem váhala... Nakonec mi ale pomohli přímo pracovníci https://www.nivona-eshop.cz. Doporučili mi kousek podle mých požadavků a vážně se trefili. Takže za mě rozhodně s touto značkou neuděláš chybu!

0
před 2 roky Alice

No, tak to je skvělé! Díky moc za info. Já jsem se taky dívala na nabídku nivona-eshop.cz a musím říct, že to vypadá moc hezky. Ale taky budu muset zavolat na tu jejich podporu a poradit se s nimi, co a jak... Chci, abych byla fakt spokojená, když už budu investovat do kávovaru :)

0
před 2 roky Enny

Jasně, zavolej mu, to bude nejlepší. Já jsem to tak taky udělala a oni mi opravdu výborně poradili. Dokonce mi vysvětlili rozdíly mezi jednotlivými kousky, ta což jsem ráda, protože kávovar jsem nikdy před tím nekupovala...

0
před 2 roky Johana

Je, holky, to je přesně to, co potřebuji. Já bych si chtěla koupit kávovar, počítám tak kolem 20 tisíc. Problém je ale v tom, že já teda vůbec nevím, jaké koupit. V této cenové relaci je toho hodně, ale já nevím, zda se cena rovná kvalitě.

0
před 2 roky Šárka

Ahoj Johano, já ti řeknu, že v této cenové relaci určitě seženeš i kvalitní kávovar. Já mám kávovar, který mě stál taky tak nějak a jsem s ním spokojená. Mám ho z https://www.nivona-eshop.cz/, ale musím říct, že s výběrem mi pomáhal jejich pracovník, protože sama bych si nevybrala. V nabídce je toho tolik, takže já jsem dala na rady odborníků, abych měla jistotu, že koupím kousek, který mi bude maximálně vyhovovat.

0
před 2 roky Leona

Orava má dobrý a levnější kávovar. Používáme ho doma už nějaký ten měsíc a káva je z něj výborná.

0
před 2 roky Hana

Leono, prosím te, a který model máte? Má jich tato značka více, co tak koukám...

0
před 2 roky Leona

Model je to ES-250K, je to ten jejich menší.

0
před 2 roky Hana

Prosím tě, dívám se na něj a on je páková nebo i kapslový, čtu, že má nějak i na kapsle páku nebo co...

0
před 2 roky Leona

Jj, má páku, která má výměnné vnitřky. Jeden na mletou kávu, pak na takovou tu kávu v pytlíčcích a ještě i na kapsle. Ale jaké ty kapsle musí být netuším. Používám jen na mletou.

0
před 2 roky Hana

To vypadá fajn, už jsem si ho prohlídla detailněji. Tak jsme se pro něj taky rozhodli a koupíme ho.

0
před 2 roky Leona

Budete spokojení, dělá výbornou kávu.

0
před 2 roky Pluska

Pěkný den, prosím o info. Má někdo z vás doma tento kávovar https://www.nivona-eshop.cz/e-shop/nivona-nicr-759? Mě se moc líbí, ale nevím, zda mi bude vyhovovat. Jak jste s ní spokojeni vy?

0
před 2 roky Kubínová

Vynikající kávovar. My máme Nivonu v práci. Ta káva je tam neskutečně lahodná. Tak jsem si ji koupila domů. Koupila jsem ji jako dárek manželovi a doma jsme moc spokojeni. A ano, máme rovna tento model.

0
před 13 měsíci Fanka

Prosím tě, víš co by mě zajímalo... Já bych se chtěla zeptat, podle čeho jste se při výběru kávovaru rozhodovali? Je něco, na co si dát při výběru pozor?

0
před 12 měsíci Izabela

Ahoj, já to vidím stejně. Taky jsem vysazená na kvalitní kávu a tento kávovar ti stoprocentně udělá. Jinak i já mám Nivounu a jsem s ní nadmíru spokojená. Koupila jsem ji tady na tomto shopu https://www.nivona-eshop.cz/. Hele, mrkni na jejich web, teď mají akci na 30 denní vyzkoušení a v případě, kdy nebudeš sokojená, tak kávovar můžeš vrátit... Myslím si ale, že to se nestane :)

0
před 4 měsíci Jiřina

Ahoj, dívej, za mě jsou to velmi kvalitní kávovary. Doma tuto značku máme a jsme spokojeni. Taky jsem nevěděla, co a jak, ale pracovníci z https://www.nivona-eshop.cz/ byli strašně milí a ochotní a se vším mi poradili a hlavně mi pomohli vybrat kousek, který mi dokonale vyhovuje.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 6 - 4


Přidat příspěvek