Nezdravá společnost

0
Obrázek uživatele Dita
před 7 lety Dita

Jenom ve zdravém těle se nejlépe rozvijí zdravý duch a jenom zdravý duch plodí zdravou mysl. Proto dnes žijeme převážně v nezdravé společnosti.
-Revolta-

http://www.youtube.com/watch?v=y9ouVCrplic&feature=share

0
Obrázek uživatele Tomajzlák
před 7 lety Tomajzlák

Chce se mi z toho všeho brečet.

http://dokumentarni.tv/globalizace/konec-hry-plan-zotroceni-sveta-endgame-blueprint-for-global-enslavement

0
Obrázek uživatele Danah
před 7 lety Danah

Taková je smutná pravda: až lidi pochopí, že je vlády nenávidí a pracují proti nim, aby je zlikvidovali (třeba i přes kontrolu potravin a zdravotního systému, který je represivní až dost) najednou všechno dává smysl!

0
před 7 lety Dita

Já tomu nerozumím, protože stále nevím důvod, proč? Proč a proč, co z toho kdo má. No i když nepochopím chování zcela bezpáteřních lidí tak nemůžu asi pochopit ani toto.
Je to snad pro radost? nebo pro peníze,

0
Obrázek uživatele Jirka
před 7 lety Jirka

Taky nechápu proč politici všech západních vlád, možná s vyjimkou Izraele a Austrálie tak usilovně pracují na zničení vlastních národů.

0
Obrázek uživatele bartson
před 7 lety bartson

Znáte doktora Hnízdila?
http://www.youtube.com/watch?v=Ds3AQoIASMA
Za vše mluví poslední věta "v nezdravé společnosti nemohou být zdraví lidé."

0
před 7 lety jim

Kdyby se společnost zbavila úchyla zdražovacího surovce Č.R. Václava Klause a jeho příživníků vlád za 23 let.Byla by naše společnost,neokrádaná,nevyvraždˇovaná a zdravá v blahobytu.............

0
Obrázek uživatele Danah
před 7 lety Danah

Začala jsem dálkově studovat výživu a asi mi dá práci být politicky korektní, jak tak nahlížím do učebnic. Nebudu se ptát, co pro hladovějící Afričany dělají jejich vlády kromě toho, že apelují na bělochy a jejich solidaritu a otevřenou peněženku. Nebudu se ptát, proč je zákazník "informován" o složení potravin co nejmenšími možnými písmenky. Nebudu se ptát, proč se potraviny vozí z měst do vesnic, a ne naopak, jak to v dějinách lidstva vždycky fungovalo. Nebudu se ptát, proč se zamlčuje souvislost mezi kvalitou potravy a zdravím. Obávám se, že odpověď je vždycky PENÍZE, ZISK.

0
před 2 roky Heim

Vidím, že poslední příspěvek do diskuze byl přidán před dávnou dobou. Fajn, aspoň můžeme porovnat, jestli se něco změnilo- k lepšímu nebo k horšímu? Možná že výraz "Nezdravá společnost" je slabý, je to spíše nemocná společnost. Jak můžou v nemocné společnosti žít zdraví lidé? Těžko.

0
před 2 roky Anonym

Myslím si, že tuto společnost nezměnil ani odchod Václava Klause z postu prezidenta, vaše názory nebyly zcela přesně a na místě. Ať už se tady kdokoliv odkazuje na Revoltu, uvědomte si, že i on zradil sám sebe a udělal přesně to, proti čemu vystupuje. A proč? Byl ovlivněn masy.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 8 - 7


Přidat příspěvek