Náramky BodyID?

0
Obrázek uživatele Matulina
před 4 roky Matulina

Zdravím ve spolek Lidičky! Máte někdo nějakou zkušenost s náramky BodyID? Chodím sama běhat, tak jsem nad tím začala přemýšlet, protože mobil nenosím a žádné kartičky, jako je občanka nebo kartu pojištěnce taky ne. Náhoda je blbec, co když by se mi něco stalo?

0
Obrázek uživatele Tataracek1331
před 4 roky Tataracek1331

Kupovala jsem tento náramek mému příteli :) Viděla jsem internetové stránky na tento náramek a hned jsem si řekla, že je to dobrý dárek :) Už ho má a já jsem klidnější, když vyráží sám na kolo :)

0
Obrázek uživatele radim
před 4 roky radim

Spoléhám na to, že se mi nic nestane. Nápad je to ale dobrej. Spíš si psí známky připnu na klíče, který s sebou nosím, když jdu běhat, abych se dostal dom.

0
Obrázek uživatele marika83k
před 4 roky marika83k

To já klíčky sice nosím, ale jezdím dost často autem a už jsem několikrát lehce bourala, čekám, kdy se mi to vymstí úplně a štěstí už při mně stát nebude :-/ Zkoušela jsem už surfovat po netu, narazila jsem na bodyid.com tak se tím možná inspiruju a pořídím si to... člověk nikdy neví :-/

0
Obrázek uživatele radim
před 4 roky radim

Tam je šance, že vám to při bouračce utrhne ruku, takže náramek se nenajde, takže radši náramek na krk jako psům. Když vám bouračka utrhne hlavu, tak už ani nemá cenu náramek hledat.:)

0
Obrázek uživatele marika83k
před 4 roky marika83k

Dobře, lze to vidět i takto černě :D

0
před 3 roky Nikola

Také se přidám k diskuzi, sháním ocelové šperky.. náramky prstýnky... kdyby někdo věděl o obchodu či eshopu kde je dobrý výběr budu ráda.Navštívila jsem u nás dvě zlatnictví ale výběr byl doslova naprd :(

0
před 12 měsíci Daniela

Pokud by měl někdo zájem i o jiný typ náramku může se podívat na tuto stránku . :)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 + 5


Přidat příspěvek