Náladovost, záplavy

0
před 6 lety Blanka

Chtěla bych se zeptat zda máte také záplavy nálad, období plačtivosti nebo naopak agresivity.
Chci být příjemná, ale někdy mě opravdu nejde a vyjedu jak rozbuška kvůli maličkostem.
Jak jste na to vy se svým teploměrem náladovosti. Jste stejní nebo se měníte z hodiny na hodinu.

0
Obrázek uživatele karča
před 6 lety karča

Mám s tímto taky veliký problém, je to už v mé povaze. Jsem nervák, cholerik, výbušná, náladová. Připadá, mi, že skoro celý život se musím jen a jen ovládat. Nálady se mění během dne i několikrát... Vytáčí mě lidi blbci, to nejvíc ze všeho. Jelikož to ale o sobě vím a taky mám spoustu informací, jak správně reagovat, chovat se...snažím se ovládat. Někdy to ale nejde, zvlášť, když se to týká rodiny. Nad cizíma mávnu rukou a vytočím je třeba úsměvem. Jinak mám nepřekonatelnou potřebu řešit, když se děje nějaká křivda a člověka upozornit, když dělá něco špatně a vyžívá se v tom a neví o tom. Prostě mám asi nejspíš nadmíru vyvinutý smysl pro spravedlnost a je mi to na škodu. Přála bych si být flegmatik, co nic neřeší a žije svůj klidný život, to bych musela být ale nejspíš chlap:-))) Dobré rady, jak se chovat, ovládat, pracovat na sobě, vám dá i dobrý psycholog. Pak už to záleží na každém, jak moc chce na sobě pracovat. Mně to moc nejde:-(

0
Obrázek uživatele happy.lenulka@
před 6 lety happy.lenulka@

holky nevím, ale přijde mi že i toto se dá stravou upravit... já byla vždycky nervák, neklidná a skoro vše mě rozbrečelo a teď jím fakt vzorně a jsem kliďas, jen tak něco mě nerozčílí... ale to není jen o jedné věci... je to komplexní... člověk si hold musí vybrat zda bude jíst to co mu chutná, ale je to nezdravé, plné éček a tak, nebo zda bude jíst zdravě a cítit se skvěle... mě např. hodně pomohl přechod na vegetariánství. celý život jsem bojovala s tím, že jím mnou tolik milovaná zvířata, že to potřebuji a tak a najednou to nejím a nepřipadám si, že by mi něco chybělo, naopak můj jídelníček je pestřejší než kdy dřív.

0
před 6 lety Blanka

Děkuji za odpovědi. Já mám největší návaly náladovost ráno a postupně s večerem se zklidňuji.
Stravuji se celkem zdravě už několik let. Nejím potraviny nadupané chemií, a zeleninu mám z 70% doma vypěstovanou. Jen teď už je po sezoně a tak budu muset do obchodu. Je to jako by mě ovládala nějaká síla hormony či co. Zkoušela jsem se pozorovat jestli to nemá souvislost třeba s úplňkem nebo i s nástupem měsíčků, nic. Je to úplně jedno co je za den. Sladkému tako neholduji.
Karča také nemám ráda křivdy, nesnáším když někdo někoho pomlouvá za něco a sám dělá stejné věci.
Prášky ani žádné doplňky také neberu.

0
Obrázek uživatele Lucy
před 6 lety Lucy

Ja mám povahu niečo medzi flegmatikom a sangvinikom,výkyvy nálad nemám, pokial mám zlu naladu, tak sa uzavriem do seba alebo radšej nekomunikujem :)

0
Obrázek uživatele MartinSX
před 6 lety MartinSX


Ja zadne naladovosti vuci okoli nemam. Vic cti knizky a bud s lidma kteri jsou jako ja :D

Hele KARCA vyplas uz tu mouchu nekam :D

0
Obrázek uživatele MartinSX
před 6 lety MartinSX

Muj delfin na pujceni. :D

PS: vratit makrmenýho

0
Obrázek uživatele karča
před 6 lety karča

Martin - delfina si nech, vrazím ti tu fotku, ať tě ta moucha tak nerozčiluje a nekazí náladu:-))

0
Obrázek uživatele MartinSX
před 6 lety MartinSX

Me jedna moucha nerozcili, ale dekuji. To si ani nezaslouzim. :D

0
Obrázek uživatele Danah
před 6 lety Danah

Nemám velké výkyvy v náladách, jsem kliďas. Když mě něco rozhází, zjistím s potěšením, že si za to obvykle můžu sama.:-))) Sama se sebou jsem kámoš, domluva je snadná. o))Snažím se všecko špatné většinou zaspat a zapomenout, a říkám -"Vzbudte mě až na jaře" :-))

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 + 7


Přidat příspěvek