Na počátku bylo světlo...

0
Obrázek uživatele bartson
před 7 lety bartson

Mám tu pro vás dokument, který mnohému konzumentovi obrátí svět vzhůru nohama.

http://www.youtube.com/watch?v=bBEat4jgEvA

Ve zkratce budete seznámeni s tím, že se dá vlastně žít bez jídla a bez pití jen z příjmu slunečního záření, jídlo a pití defakto konzumujeme jen kvůli těmto látkám, ostatní je odpad. V dokumentu je to vědecky i medicínsky podloženo řadou důkazů a tisíce lidí už tak žijí a stovky let žili. Každopádně se to samozřejmě nehodí do stavu dnešní společnosti, něco takového se prostě nedá zpeněžit, toť vše. Další věcí je, že člověk který nepřijímá fyzickou potravu se dožívá delšího věku, jelikož se tělo nevysiluje zpracováním zbytků. Přeju příjemné pokoukání:)

0
Obrázek uživatele Jirka
před 7 lety Jirka

Jak Mahátma Gándí jsem vypadal když jsem vylezl z nemocnice, jednou mi to stačilo s 80 kily jsem spokojenej.

0
Obrázek uživatele Jirka
před 7 lety Jirka

I řekl Bůh: "Budiž světlo, ať sirky záhy nedojdou."

0
Obrázek uživatele bartson
před 7 lety bartson

No jako ty lidi v naprosto dokonalé kondici, leckajej atlet by jim mohl závidět, žádnej úbytek na váze, dokonce některý lehce přibrali, asi nedostatek pohybu při pozorování :D přijdu si jako alenka v říši divů:))

0
před 7 lety eva

Henri Monfort měl přednášky i u nás, např:
http://www.ceskatelevize.cz/porady/10000000054-henri-monfort/211251000470001

0
před 7 lety vlaštovka

Je dobré nikoho o ničem nepřesvědčovat, určitě je dobré dokument " Na počátku bylo světlo" shlédnout a udělat si úsudek sám. Ryzí materialista ho stejně nedokouká, takže toho nikdo nepřevědčí. Ale ono vlastně ani nejde o přesvědčení , jde o pravdu a PRAVDA by neměla být hlučně slyšet, ta tu prostě je a ten , kdo ji hledá , si ji určitě najde. Jako člověk hledající vím, že nejlepší na všechny choroby je půst. Toť vše.

0
před 6 lety jim

A na konci světa bude opravdu,ale opravdu jenom sám Jidáš Iškariotský lakomec,lhář,zloděj a multivrah pan president Č.R. Václav Klaus.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 1 + 12


Přidat příspěvek