Mýdlo s nanostříbrem

0
před 7 lety Martin

Jaký máte názor na toto mýdlo -
http://www.gadar.cz/zibis/eshop/0/0/5/200-MYDLO-S-NANOSTRIBREM
jde mi hlavně o složení jestli v tom není něco špatného - Sodium Tallowate, Sodium Cocoate, Aqua, Glycerin, Sodium Chloride, Sodium Hydrooxide, Tetrasodium Etidronate, Aqua Mineralis Therapeutica, Boric Acid, Prevacare ( Isopropyl Alcohol, Propyl Alcohol, Alcohol), Nano Silver.

0
Obrázek uživatele Danah
před 7 lety Danah

To mýdélko se mi docela líbí. Je vyrobeno klasickou cestou zmýdelňováním tuků. Rozhodně lepší než agresivní tekutá mýdla, která nemají svým složením nic společného s mýdlem a kůži drasticky odmašťují. Stříbro má antibakteriální účinky, to je fakt. Kdybych měla nějaký kožní problém, určitě si to mýdlo koupím. Pokud ne, je zbytečné ničit přirozenou mikroflóru na kůži a pro každodenní mytí bych zvolila nějaké šetrné mýdlo. Jen můj názor. :-))

0
před 7 lety pepa

Nanostříbro je velice toxický produkt, hromadí se v organismu, způsobuje podobné patologické změny, podobně jako vlákna azbestu. Vdechování způsobuje plicní záněty a fibrózu. Zjištěny byly i genotoxické účinky. Je znám případ, kdy při nadměrném požití koloidního stříbra zmodrala pokožka člověka.

0
před 7 lety

Pepo, přestaň to hulit, pak z tebe blijou takový kydy

0
před 6 lety žany

Nanostříbro a koloidní stříbro jsou dvě rozdílné látky. Nanostříbro nemá nežádoucí účinky a používá se běžně i v krytí ran nebo na chirurgických nástrojích.

0
před 4 roky Jirka

no není to nanostříbro ale koloidní stříbro ,jen pozor při nákupu nesmělo by se objednávat poštou aby se nepoškodilo poštovníma skenerama

0

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 7 - 5


Přidat příspěvek