Myčky nádobí

0
Obrázek uživatele karča
před 3 roky karča

Mám novou myčku a těžkou hlavu. Kromě mycího prášku (tablety, gelu, kapsle) je tam zapotřebí taky oplachovací prostředek, což je leštidlo, aby na nádobí nezůstávaly skvrny od vody apod..., který už zřejmě na nádobí zůstává po jeho umytí (?) Někdy už jej obsahuje kapsle. Prosím o info, někoho, kdo má zkušenosti s myčkou a s prostředky k jejímu provozu (ne odpůrce, kritiky, vyhrocené názory apod...), do jaké míry jsou škodlivé všechny tyto věci - gely, kapsle, leštidla..., zda se obávat o zdraví při používání myčky, popř. jaký druh prostředku je nejméně škodlivý, toxický. Příjdou mi všechny podobné, na žádný ekologický jsem nenarazila. Díky všem za každé info!

0
před 9 měsíci jarka

Ahoj poradite nekdo jestli tablety kapsle ci prasek do mycky je lepsi ?? Diky

0
0
před 8 měsíci Hana

Já jsem nejvíc spokojená s těmito tabletami https://www.topmarkt.cz/ekologicka-drogerie/claro-eco-tablety-do-mycky-2020-30ks-bio/ Tady je mají i za fajn cenu.

0
před 7 měsíci Evelina

Hano, ty schválně zkusím objednat. . . Díky za doporučení Snad se osvědčí i mě

0
před 5 měsíci Sandriskaa

Existuji dve moznosti: Bud budes pouzivat tablety 3v1 (4v1, 5v1, All in one, tekuty gel).
Anebo budes pouzivat: sul+lestidlo+obyc. tableta.
Ja pouzivam zasadne to prvni, ale musis na to mit nastaveni na mycce.
Nadobi to myje pekne oboji, jde spis o cenu, pro tve pohodli asi bude lepsi pouzivani toho prvniho a nemusis se o nic dalsiho starat a doplnovat. Ale je to jedno.

0
před 4 měsíci Hana

Dobrý den, já mám skvělou zkušenost s myčkou ze stránky https://www.covybrat.cz/nejlepsi-mycky-nadobi/. Skvělá cena a bezva výběr.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 8 - 8


Přidat příspěvek