Mrtvé moře - atopický ekzém

0
před 6 lety Majda

Dobrý den, uvažujeme o zájezdu do Izraele. Chtěli bychom okusit léčivé účinky tohoto moře. Máte prosím někdo zkušenost a radu, která by se nám mohla hodit ? Je dobré nakoupit např. kosmetické produkty s mořskou solí přímo v Izraeli. Také bychom rádi zvolili dobrou cestovní kancelář, protože pro nás je Izrael už daleko a chceme mít nějakou jistotu "za zády! Děkuji za rady či názory. Majda Krásová

0
Obrázek uživatele happy.lenulka@
před 6 lety happy.lenulka@

Mě osobně se na atopický ekzém osvědčilo jen změna životního stylu, změna stravy. Moře a tak pomůžou, ale jen na chvíli, pak se projevy zas vrátí ;-)

0
před 6 lety Eva Palánková

Naše známá měla synka s atopákem, zkoušeli úplně všechno a nakonec pomohly bylinky. Atopický ekzém už se nevrátil, kluk nemá žádné zakázané potraviny, prostě super. Kdyžtak mi napište, můžu Vám o tom napsat víc!

0
Obrázek uživatele info@
před 6 lety info@

Majdo, už je to asi pryč, ale podobné účinky, jak z Mrtvého moře, má voda v Podhájske na Slovensku. Jezdím tam už léta a moc mi to pomohlo.

0
Obrázek uživatele Jirka
před 6 lety Jirka

Dostávám tyhle masti z Izraele, ale na moje záněty vypadají líp ty s THC. Ještě jsem je vyzkoušel, musím se v lékárně zeptat na co jsou vhodné.

0
Obrázek uživatele Jirka
před 6 lety Jirka

Krémy Dead sea.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 9


Přidat příspěvek