Mladý ječmen/chlorella

0
před 9 lety flybee

Dobrý den, nemáte někdo dlouhodobé zkušenosti s pitím mladého ječmenu, případně užíváním řasy chlorella? Chtěla bych to vyzkoušet, ale když to zadám do vyhledávače, začnou na mě weby chrlit, jaký je to zázrak, všude píší to samé a vychvalují do nebe svoji značku. Beru to, něco na tom bude, ale ráda bych vyslechla i někoho, kdo se mi to nesnaží prodat :) Díky moc a krásný den přeji.

0
před 9 lety Dobruu

Dobrý den, mladý ječmen a chlorellu užíváme doma tři. Jsem mladý zdravý člověk a přesto jsem to chtěla vyzkoušet. Účinek nebyl nijak závratný, zhubla jsem asi tři kila a měla jsem moře energie. Někdy mě to opravdu nutilo chodit běhat a pokud jsem kuru použila před spaním,tak jsem pak nespala :)Manžel taky tvrdí, že má více energie a moje maminka taky. Takže pro mě to přínos určitě mělo. Teď čekáme rodinu, takže to nejsem schopná požít, max. polknout pár koleček chlorelly když mám zácpu. Pak chci co nejdříve začít znovu užívat, aby to měl malý v mateřském mléce. Všeobecně se zelené potraviny užívají k odkyselení organismu, to znamená změnit kompletně svou životosprávu. Zrušit hlavně stres, alkohol, kouření, polotovary, bílé cukry, uzeniny, skoro všechny druhy masa a některé mléčné výrobky a samo co nejméně éček :) Takže pokud chcete začít s těmito zelenými potravinami doporučuji překopat život styl a pozitivní účinky se 100procentně dostaví :)Tyto produkty beru přímo od obchoďáka z green ways a pokud je trochu schopný poradí vám pro vás i dávkování. Snad jsem aspoň trochu pomohla.

0
před 9 lety Jan

Dobrý den, já už jím a piju zelené potraviny cca 4 roky. Začal jsem s nimi kvůli únavě a zažívacím problémům. Po cca 2,5 měsících zmizela únava a po cca 3,5 měsících zažívací problémy. To, že člověk začne lépe spát už bylo u mě jen tak mimochodem. Mám i svého prodejce a to Zelený obchod, na stránkách je i diskuze a jiné zajímavé informace. Doporučuju značku Fresh.

0
před 9 lety flybee

Jsem vegetariánkou už déle, nekouřím ani nepiju a dá se říci, že se mi jakékoli problémy se zdravím vyhýbají. Ale zaujaly mne ty Vaše zmiňované energetické účinky, protože tu teď opravdu nemám a nevím, jak se opět dostat do "provozu". Tohle by mohla být cesta. Díky moc, stránky taky omrknu :)

0
před 9 lety Dita

Ta včelka je výborná. :))). Tomuhle vychvalování bych i věřila, samozřejmě to člověk musí brát trochu s rezervou, ale myslím že nebudou lživé. Je to 100% přírodní a rozhodně snad nemůže ublížit. Blahodárné účinky má například taky alo vera a hlíva ústřičná.

0
před 8 lety Danah

Milí uživatelé chlorely, můžu se vás zeptat, kolik kapslí nebo tabletek denně užíváte? Nakupovala jsem chlorelu od firmy SunChlorella, a to dávkování se mi zdá vysoko přehnané. Děkuji za odpovědi.

0
před 8 lety vercounek

no já užívala 3 x 6 tablet denně, ale četla jsem, že bohatě stačí dvě.

0
před 8 lety karča

Užívám chlorelu od Medicolu. Má se užívat 15 tbl. denně, možno ve dvou dávkách. Beru ale 2 x 5 tbl, i tak se mi to zdá dost. K tomu bych měla pít ten ječmen, ale vydržela jsem to chvíli, chuťově to už nedávám :-(

0
před 8 lety Danah

Dobrý den, díky mockrát za odpovědi. Tady se začíná na 5 tbl. denně a po týdnu má být 20 až 25 tbl denní dávka, což se mi zdá hodně. 1 tbl.je 200 mg. Mám výbornou zkušenost se spirulinou, od jiné firmy, a tu dávkuju max. 9 kapslí denně.

0
před 8 lety Renča

Dobrý den,
pokud užívat zelelé potraviny, tak určitě od firmy GW mají značku ICO je značka kvality je to 100% kvalita.Ječmen značky GW je sklízen když doroste do 20cm a je z něho vymačkané šťáva a sušené při teplotě 31C, aby se nestratili veškeré vitamíny a stopové prvky. Ostatní jsou spatně zpracovavávané a sušené celé výhonky a ne jen šťáva z něj a při vyší teplotě tím vše strácí a nemají učinek. Jsou to jen vyhozené peníze. Jinak chlorella se má brát v dávkách dospělí 20ks denně nejlepe rozložit do 3 dávek denně.Děti 5ks denně. Pokud jí užíváte chlorellu a ječmen současně dávku mužete snížit učinky zelených potravin se násobí tí mužete chlorellu snížit na 10ks.Pokud budete uživat menší dávky nemá to správný učinek jaký to má mít. Je zajímávé že mi lidé máme tendence si snižovat dávky, co už je dávno vyskoušené, aby to mělo ten správný efekt.0
před 8 lety Danah

Renčo, to není zajímavé, to je normální: protože prodejci dělají všechno proto, aby se kšefty hejbaly. Nasadí vysoké dávkování, abychom papali rychle a nakupovali často. Chápu,že doba je zlá a přežijí ji ty nesilnější firmy. Co je značka ICO, prosím? Není to IČO? :-))))))

1
před 8 lety Michelle

Já myslím, že Renča myslela ISO :-)Jinak GW užívám už půl roku a jsem opravdu spokojená. Hned po týdnu jsem cítila příliv energie do těla, mnohem lépe spím a skoro bych řekla, že věci už neřeším tak vážně jako dřív, jsem mnohem pozitivnější. Zažívání funguje skvěle, od mala jsem měla problémy. V dnešní době, kdy jsou všechny potraviny tak šizené a nutričně chudé jsem ráda, že tento deficit mohu takto doplnit. Komu na začátku nechutná, ten si rychle zvykne. První týden se mi pokaždé chtěla zvracet, ale teď už to mám vyloženě jako rituál místo kávy.

2
před 8 lety Julie

Dobrý den, mimochodem - pokud nějaká firma "získá" značku ISO, ještě to neznamená, že jeho výrobky/služba je 100% kvalitní (něco o tom vím, ISO mě živí ...).

0
před 8 lety Karen

Nechci, aby to vypadalo, že tady propaguju značku Green Ways (sama ještě nevím, kterou značku si vyberu), ale na těch certifikacích asi něco bude. Našla jsem stránku, kde je popsáno jaké "certifikáty jakosti" ječmen má. http://www.greenfit.cz/content/18-cerfikace-jecmenu .Asi jak řekla Julie, ISO není všechno, ale podlě mého názoru je to lepší než nic.

0
před 8 lety Monika

Mám velký problém " sníst " mladý ječmen. Ani nevím, jestli je varianta v tabletách.

0
před 8 lety Veronika

Někde jsem četla že mladý ječmen je na ředění krve,myslíte že je to pravda? V lednu jsem měla trombosu a plicní embolii(27let) ,příští týden mám začít vysazovat warfarin,a timhle bych se chtěla chránit.

0
před 8 lety Michaela

ahoj muze mi nekdo poradit prosim jak a kde prodam dve baleni Chlorely po sesti saccich.Koncim s uzivanim.je to od Green weis. Super kvalita

0
před 8 lety Ema

Ahoj, já užívám mladý ječmen a chlorellu pyrenoidosu dohromady už skoro rok a musím říct, že jsem spokojena. Začátky byly sice krušnější, trvalo mi zvyknout si na tabletky, ale teď jsem spokojená, že jsem vytrvala. Cítím se skvěle, energie mi nedochází tak rychle, jako tomu bylo dříve a celkově mám lepší trávení.

0
před 8 lety Lenka

Já bych si taky ráda vyzkoušela zelené potreaviny, dokázal by mi někdo poradit, kde se dají sehnat kvalitní? Stále slyším jen o GW, ale ráda bych se pobavila s někým, kdo má zkušenosti i s jiným prodejcem. Jaké jsou výsledky užívání atd.

0
před 8 lety Ela

I já mám 2 roky zkušenosti s ječmenem a chlorellou GW. Měla jsem možnost vyzkoušet asi 3 jiné značky a nakonec jsem zůstala věrná značce GW. Nakonec rozhodlo, že ječmen GW je odšťavněný, čili bez travní vlákniny a v neposlední řadě jsem ocenila i způsob, jakým tato společnost své produkty šíří.

0
před 7 lety Lenka

Ela: A nezkoušela jsi i od firmy www.zelene-zdravicko.cz nebo neslyšela jsi o nich? Jejich stránky se mi líbí, to jak to tam mají vysvětlené, že v případě zájmu se semnou sejdou a vše proberou.

0
před 7 lety Blanka

Lenka: Ano je to tak, já odebírám okolo půl roku od této firmy a co se týče komunikace s nimi, dodání produktů, vše probíhá tak jak má. Prodikty mi přijou také kvalitní, za celou dobu užívání jsem nepostřehla nic špatného, že by byly třeba nekvalitní nebo tak. Za sebe můžu vřele doporučit.

0
před 7 lety Lenulka

O této firmě slyším poprvé, jsou jejich přípravky kvalitní? Žádná umělá barviva a jiné věci? Uvažuji o tom, že začnu zelené potraviny také užívat, ale stále slyším jen o firmě GW a tak mě zajímají i názory na jiné firmy, které se zabývají prodejem těchto produktů. Opravdu je možné osobní setkání, kde mi o produktu dokážou říci všechny informace, dávkování a další?
Děkuji moc.

0
před 7 lety vašek

Prodělal jsem borelii na podzim minulého roku a byl jsem celkově velice oslaben, imunita v háji apod. Začal jsem od ledna užívat chlorellu a mladý ječmen a nechci to zakřiknout ale začínám se cítit ikdyž to užívám zatím krátce o hodně líp. jediné co mi trápí jsou bolesti kloubů a svalů! Můžete mi někdo poradit co na to nebo stačí chlorella s ječmenem a vydržet?

0
před 7 lety Blanka

Vašek: Ahoj, taky mám občas problém s klouby, ale u mě to vždy samo po čase odezní. Nevím, jestli je to chlorellou nebo nikoli. Ale osobně si myslím, že je zcela zbytečné rvát do sebe další prášky, jako jsou GS Condro-nebo jak se to píše. To si raději dám pár gumových medvídků, případně vápník. Ať se daří, hlavně zdravotně.

0
před 7 lety Marťa

Dobré poledne všem. Koukala jsem, co je tu už napsané aráda bych zjistila více o zelených potravinách, dá se někde něco přečíst? K čemu jsou dobré?

0
před 7 lety Irča

Úplně náhodou jsem zabrouzdala na tuhle diskuzi. Kolem sebe si všímám, že zelené potraviny nejsou ještě moc v podvědomí lidí, což mě překvapuje, když skoro každý přemýšlí nad tím, jak pomoc svému tělu, co přidat do stravy atd. Marťa: podívej se třeba sem http://www.zelene-zdravicko.cz/zelene-potraviny-svetova-vlna.php, je tam spousta zajímavých článků právě o zelených potravinách, které se objevily na webu.

0
před 7 lety Marťa

Děkuju moc Irčo, koukala jsem na to a je tam spousta článků, které stojí za to přečíst. A jak dlouho u tebe trvala ta detoxikace? To prvotní očištění těla?

0
před 7 lety Irča

Dobrý večer, ano, docela to obnovují a dávají nové a nové články, které se někde vyskytnou. Proto se mi jejich stránky líbí nejvíc, jelikož tam nemají jen to, co prodávají, ale snaží se o tom dát i více informací a důvodů, proč začít zelené potraviny užívat. U mě detoxikace trvala asi měsíc, nebylo to nic rapidního, žádné brutální zhorčení na pokožce nebo nevolnosti a bolesti hlavy. Jen jsem si musela ze začátku zvyknout na tabletky. Poté se mi začalo zlepšovat zažívání, vyměšování atd.

0
před 7 lety Vladka

Vašku, bolesti kloubů a svalů jsou stále příznaky řádění borelií, alespoň můj manžel to tak měl. Asi bych si nechala udělat test na borelie.

0
před 7 lety Iveta

Dobry vecer. Lecim se s crohnovou chorobou. Ma nekdo s touto nemoci zkusenosti s mladym jecmenem?

0
před 7 lety vašek

Vlaďko děkuji,test na borelii jsem si nechal udělat a je negativní, nicméně asi je to brzy nebo spíš běh na dlouhou trať?? Určitě se cítím o hodně lépe po užívání chlorelly a ječmene, jak to manžel vyléčil?

0
před 7 lety Lucie

Dobrý den,chtěla bych začít brát Chlorellu a ječmen chci se zeptat,zda nevíte,jestli se po ní i vylepší pleť,po několika letech sem vysadila HA a zhoršila se mi pleť na obličeji i na zádech a dekoltu,děkuji

0
před 7 lety Kadetza

Dobrý den, měla bych dotaz na účinky mladého ječmene a chlorelly, zda někomu pomohly vyřešit ženské probémy (výtoky, záněty, kvasinky apod.). Už několik let tyto problémy mám furt dokola a zkouším nějakou alternativu, něco jiného, než do sebe neustále cpát nějaká antibiotika a tobolky. Možná je problém s plísněmi v celém těle, tak si říkám že by zelené potraviny mohly pomoct, tak jestli s tím máte někdo nějaké zkušenosti, písněte prosím. Budu ráda za jakoulikov radu, informaci, Díky moc

0
před 7 lety p.lukasek@

pro Kadetzu - máte-li chuť vyslechnout pár informací a zkušeností, napište mi na meil - p.lukasek@email.cz
Pěkný večer.

0
před 7 lety Jarka

Lucie: nevím, jestli to patří přímo mezi známé účinky chlorelly a ječmene, ale mě se pleť zlepšila. Nebylo to tak, že bych už neměla žádné problémy, ale určitě jich bylo méně.
Kadetza:Jestli máš ženské problémy, není na škodu chlorellu vyzkoušet. Já stím problém nemám, ale kamarádka ano. Nemohla se zánětů zbavit, pořád také dostávala jen nějaké prášky, které neměly valné účinky. Nedávno mi říkala, že se to zlepšuje. Nevím, jestli je to možné, ale teoreticky asi ani, když se tělo kompletně detoxikuje. Asi také bude záležet, jak moc závažné to je.

0
před 7 lety Dani

Přeju hezký den,osobně mám asi dvouleté zkušenosti s ječmenem i chlorelou. Pro mne tyto potraviny znamenají hodně. Před pár léty jsem měla Hodgkinovou chorobu a byla hodně vyčerpaná. Po ukončení léčby jsem začala pravidelně brát ječmen a moje životní síla se vrátila, pak jsem ještě přidala chlorelu a do velké míry se ztratily problémy s opary,nachlazením. Velice příjemný vedlejší produkt jsem uviděla i na mé pleti a vráskách. Už nejsem nejmladší tak mne to hodně potěšilo. Teď beru jen chlorelu asi 20 tablet denně. Vyzkoušela jsem více výrobců a nevidím rozdíly v účincích. Když cítím že přichází chřipka nebo nachlazení dávku zvyším a jsem brzo fit. Všem vřele doporučuji. Dani

0
před 7 lety Hanka pH

Pro Jarku a Lucii: nevím, jak je to u ostatních chlorell, ale u Chlorelly sp., která je dezintegrovaná je první viditelnou známkou užívání působení na kůži a kožní deriváty. Mi se např. zlepšily nehty. Ty se mi neustále třepily a lámaly a nic nepomohlo. Při užívání Chlorelly sp. jsem během krátké doby zjistila, že potíže jsou pryč.

0
před 7 lety Leona

Krásný den všem, přes rok a půl užívám chlorellu pyrenoidosu v kombinaci s mladým ječmenem a jsem nadmíru spokojená. Stejně, jako tu píše Dani, tak se mi zlepšila pleť a to o hodně. Toho zlepšení na mém těle jsem pozorovala dost. Přestaly mi tolik vypadávat vlasy, ekzem se mi skoro ztratil a trávění už mi problém taky nedělá. Mohu sbaštit na cokoliv si vzpomenu a mé tělo to bez problému zvládne. Taky musím říct, že bez zelených potravin už si své ráno představit neumím :) Myslím, že není sebemenší důvod se bát vyzkoušení, přestat se stím přeci může kdykoliv. Jen je důležité to nezabalit hned po týdnu nebo dvou, je třeba optavdu vytrvat.

1
před 7 lety Zdeněk

Zdeněk,váha 118kg, výška 178cm
užívání chlorelly 3x4 tablety a ječmene 3x1 kávová lžička (1g) tři týdny.Menší únava, ztáta hmotnosti 4,5kg. Samovolné stahování vnitřních orgánů v břišní dutině. Doporučuji nechat si udělat krevní obraz a po 3 měících užívání znovu a podalších třech měsících opět. Pak se přesvědčíte, jak vás změna stravy a zelená strava ovlivnily.
Výrobky firmy Green Ways, cenová relace od zástupce firmy je nižší než uvádí zelené-zdravíčko.cz. Při odběru více balení, pokud se zapojítřeba členové rodiny, množstevní sleva.Vše vám ochotně vysvětlí kterýkoliv zástupce firmy.Pokud je tato strava od této firmy součástí jídelníčku našich sportovců-olympioniků, měla pozitivně ovlivňovat každého člověka. Jinak doporučuji navštívit webové stránky zelené-zdravíčko.cz, shlédnout videa a poslechnout si audia. Pak si porovnat podobné výrobky v tabulkách. Dalšími doporučenými weby jsou zelené potraviny.cz a Green Ways.cz. Už je jen na vás zda změníte svůj životní styl nebo zůstanete věrni nynějšímu stylu života.

0
před 7 lety Věrka

Zelené potraviy jsou součástí mého života již rok. Ačkoliv jsem tomu ze začátku moc nevěřila, teď jsem ráda, za jejich užívání. Cítím se celkově mnohem lépe, než před rokem a hodně věcí to u mě změnilo a tím dalo větší chuť do života. Když jsem začínala, tak mi kamarádka doporučila výše zmíněnou firmu zelené-zdravicko.cz a odtamtud já odebírám.Jsem ráda za doplňující informace, které na webu mají a stále nové se objevují, komunikace snimi je také v pořádku, tak jsem neměla sebemenší důvod měnit.

0
před 7 lety Markéta

Zdravím všechny..
Nedá mi to, abych nezmínila fakt. Není to nic proti ničemu, ale na stránkách zelené-zdravíčko.cz jsem nahlédla do srovnávacích tabulek Chlorelly. Sama mám balení od firmy Medicol a podle jejich údajů firma neuvádí nutriční hodnoty. Proč ale na mém balení uvedeny jsou ?? Pravda, asi tři chybí. A nutno podotknout, že vzhledem k nižší ceně to hodnoty vůbec nejsou špatné.

0
před 7 lety Edita

Užívám chlorellu a ječmen týden, tedy zatím žádný zázrak.Je to od GW a v tom vidím problém. Této firmě jde ne tak o prodej něčeho zdravého, ale především o výdělek, síť, šířit a rozšiřovat dál.Kdyby mě do toho nenavrtala známá, už bych ji poslala do .... Neuznávám šíření kde z mého objednávání a prodeje bere provizi ten nade mnou. Nutí mě šířit jen pro svůj výdělek!!!!

0
před 7 lety Iveta

Ahojky, já jsem před rokem vylezla z endoskopické ordinace s diagnozou ulcerozní kolitida, těžká anemie a s tím samozřejmě spojené exémy na kůži. Takže jsem začla užívat haldu prášku a kortikoidní masti a můj stav se moc nelepšil ba naopak. Strašák stomie, mě děsil čímdál více, už tak mi mé sebevědomí kleslo na bod mrazu a při představě, že sebou nosím ještě sáček s příměsí, děs v 25 letech...Takže jsem začla hledat alternativy a seznámila jsem se se slečnou, která mi řekla svůj příběh o tom jak se vyléčila z cronovy choroby pomocí chlorelly a ječmene od společnosti GW. Byla jsem sice skeptická a bála jsem se aby to nebylo ještě horší, jelikož mě upozornila na to, že detoxikace může ještě symptomy zvýraznit, ale moc na výběr jsem neměla, takže jsem do toho šla..První týden se exém zhoršil, chtěla jsem vše vyhodit,ale pak jsem tomu dala ještě týden, projevy se začly zlepšovat a necítila jsem se tolik unavená..Exém za měsíc zmizel, takže jsem vyklidila skříňku mastí a za půl roku jsem na hematologii zjistila, že krev je v normálu, ale cítila jsem se tak skvěle, že mě to vůbec nepřekvapilo, břicho mě přestalo bolet a na kontrolu jdu za 2 měsíce, takže doufám, že tam došlo také ke zlepšení..Takže všem co máte exémy nebo lupénky vřele doporučuji, jelikož vím jaký je to pocit, když na vás lidé koukají jako na malomocné..teď už tento problém nemám, a pro sebevědomí ostatních běžte do toho!!!!

0
před 7 lety Pavla

Ahojte, před rokem a půl jsem měla 95% příznaků únavového syndromu a dokonce jsem zkolabovala v práci a odvezla mne záchranka s podezřením na infarkt. Nic mi nezjistili. Vše bylo jenom vyčerpáním. 2 měsíce poté mi kamarádka doporučila mladý ječmen a chlorellu. Od té doby je užívám a také si více užívám života :-). Hodnotím jednoznačně pozitivně!!

0
před 7 lety Gabina

Já jsem si ted objednala z US na iherb.com za 4 dolary poštovného, je to mnohem levnější než v ČR (o 30-50%)!!! Našla jsem to v nějaké jiné diskusi o chlorelle a mladém ječmenu (myslim u celiakie, ale uz to nevim presne). Do tech 29 dolaru, ktere jsou jeste v limitu bez cla, se mi vesly prave jen ta dve baleni. Pripravku je tam tedy vice na vyber, k tomu popis i hodnoceni uzivatelu - budu doufat, že mi pomuze v hubnuti:-)...

0
před 7 lety p.lukasek@

Editě
Edito, to co popisujete není chybou firmy GW, ale Vaší známé. Tak, jak popisujete, se ve firmě nepracuje a pokud to takto Vaše známá šíří, hrozí jí ukončení registrace. Buď principy práce nepochopila a nebo porušuje etický kodex záměrně. Bylo by lepší, kdyby Vám někdo poskytl informace pravdivé. Je mi líto, že jste zklamaná. Přeji vše dobré, Pavel Lukášek, partner GW (p.lukasek@email.cz)

0
před 7 lety p.lukasek@

A pro všechny :-)
První setkání s firmou Green Ways bylo pro mně zcela jasné - podvod, nesmysly, nechci nezajímá...
To, co zelené potraviny udělaly se mnou, dětma, manželkou, maminkama a dalšíma lidma z našeho okolí, považuji bez nadsázky, každodenně za zázrak. Změnily nám život k lepšímu zásadním způsobem. Dnes jsem partner firmy a jsem hrdý na to, že dokážu lidem, kteří o to stojí nabídnout potraviny, které jim změní kvalitu života a rád sleduji jak se uživatelé zelených potravin před mými zraky lepší. Konkrétní zkušenosti rád poskytnu. Pavel Lukášek (p.lukasek@email.cz, 774893070)

0
před 7 lety Libuše

Já mohu chlorellu také všem vřele doporučit.Užívám ji asi 2 měsíce a první dny užívání byli velice zajimavé.Časté vyprazdnování,chut k jídlu,kterou jsem postrádala a nasledně přišlo více energie do mého těla.A chlorelu doporučuji také všem co mají deprese a různé psychické problemy.Mám také dotaz ke všem kdo chlorellu užívají.JAK NA VÁS PŮSOBILA CHLORELLA PO PRVNÍCH DNECH UŽÍVÁNÍ?DĚKUJI

0
před 7 lety kudrnka

Dobrý den,také jsem se začala zajímat o zdravější styl života a proto jsem take vyzkoušela chlorelu.Tento styl zkouším teprve 2 týdny,ale jsem spokojená.Se zažíváním jsem neměla výrazné problémy,ale chci si vyčistit svůj organismus.Zatim užívám chlorellu 3tabl 3xdenně a postupně chci dávku zvyšovat a časem přidat i mladý ječmen, Tak jsem zvědavá,jak to změní můj organismus.

0
před 7 lety Terka

Kudrnka: Myslím, že na pořádnou detoxikaci jste si vybrala to nejlepší. Mě zelené potraviny pročistily pořádně a teď? Netrápí mě vůbec nic, co dříve. Dobře to působí také jako preventivní ochrana, žádná nemoc mě dlouho dobu nedostala :) Mhu se zeptat, jakou chlorellu jste si vybrala?

0
před 7 lety Milada

Dobrý den,říkala mi velmi erudovaná lékařka,která navštěvuje i zahraniční stáže,jak je chlorela a ječmen zdraví škodlivý! Nový výzkum to prokázal!

0
před 7 lety Terka

A v čem má být mladý ječmen s chlorellou škodlivý? Já teda nevím, ale mě to se zdravotním stavem jen pomohlo a to je pro mě asi určijící. Trávení už mě netrápí a překyselení také odeznělo. Nedovedu si představit, že by se mi to zase vrátilo. Já beru chlorellu a mladý ječmen fresh od zeleného zdravíčka a nic škodlivého na sobě necítím.

1
před 7 lety Danah

Milada: Nazvala bych ten prispevek :-))Jako distributori leku nebudou nikdy mit zajem chvalit alternativni doplnky, protoze uznavaji jen tu svou jedinou spravnou pravdu, na ktere vydelavaji penize. :-)

0
před 7 lety Alka

Danah ,souhlasím.Dobře napsáno,pravdivě.

0
před 7 lety Marcela

Dobrý den, chlorelu jsem osobně vyzkoušela - jak tu už někdo napsal, jako přírodní neuškodí, ale žádný závratný efekt jsem necítila ... asi je to individuální, záleží na celkovém metabolismu člověka ... Taky souhlasím s Danah, co se týče užívání či propagace léků - na rozdíl od alternativních doplňků. Jako distributor českých bylinkových žvýkaček jsem se setkala s tím, že převážná část lékáren nechce tyto bylinkové žvýkačky (ačkoliv vliv bylinek na organismus je léty prověřen) - čím to asi bude? :-) ... ale prodejny zdravé výživy, které jsme s nimi seznámili, mají neuvěřitelný ohlas u lidí, jimž není lhostejné, zda dávají do těla chemii či zdraví neohrožující bylinky :-)

0
před 7 lety Iva

Dobrý den, moje dospělá dcera má velké problémy s atopickým ekzémem. Bohužel na čištění organismu přírodními preparáty reaguje velmi agresivním zhoršením ekzému, nemůže spát a většinou po 4 měsících vše musí ukončit. Většinou skončila v
nemocnici. Chtěla jsem jí navrhnout užívání mladého ječmene, ale mám obavy z reakce jejího organizmu. Máte někdo tuto zkušenost?

0
před 7 lety Ladislava

Měla by to být známka toho, že se tělo začalo čistit, ač to zní divně. Nejdříve se přitíží, někdo mívá i horečky, ty by měl nechat pořádně zaléčit a nespěchat z postele. Nejhorší je pokud se nedá nic dělat a musíte do sebe vzít prášek. Tím se zase zaneřadíte. Sama jsem tím prošla, ale v jiném případě, v nemocnici jsem teda neskončila, říkala jsem si že musím vydržet. Váš případ je bohužel horší. Hodně záleží na tom jak moc je tělo znečištěné. Četla jsem také příběhy, kde lidem po vyřazení mléka a mlěčných výrobků ze stravy se ekzém úplně ztratil nebo zmírnil. Hodně štěstí.

0
před 7 lety Dita

Iva, je mi líto vaší dcery, že má s ekzémem až takovéhle problémy. Souhlasím s Ladislavou a jen ještě dodám, střeva a játra potřebují čas na regeneraci a jak píšete, že dojde ke zhoršení je to známka toho, že jdete správným směrem, tělo se totiž zbavuje nečistot a to i přes kůži, proto se ekzém zhorší. Jakmile vydržíte tuto šílenou fázi, pak už bude jenom lépe. Bohužel regenerace organismu přírodní cestou trvá dlouho a výsledky jdou vidět až za dlouho.
Například já jsem se po braní HA (několik let) čistila ještě přes rok. Nejhorší byl první půl rok. Ze stravy je dobré vynechat mléko a lepek, to vám dnes řekne už kde kdo a je to lidmi s ekzémem prokázané.

0
před 7 lety Pavla

I já se musím přidat k zastáncům zelených potravin. Já i má rodina jsme dost nemocní a také nám lecco vadí, tudíž je těžké narazit na něco co by nám nezpůsobovalo nějaké vedlejší projevy. I ječmen a chlorellu jsme dlouho hledaly aby nám vyhovovala. Naštěstí jsme našli opravdu čisté a stoprocentní výrobky a nedáme na ně dopustit. Takže za mě určitě zelené potraviny ANO!:)

0
před 7 lety Radka

Iva: těžko se s ekzémem bojuje, člověk vyzkouší spoustu věcí, než najde něco, co mu alespoň trošku pomůže. Se synem jsem na tom byla podobně, jako ty s dcerkou, v nemocnici sice neskončil,ale šíleně trpěl. Měla jsem jednu malou výhodu, je to ještě dítě, tak nebylo těžké do něj narvat tuto chlorellu http://www.zelene-zdravicko.cz/chlorella-fresh.php, nejhorší bylo vydržet to období - 2měsíce - kdy se mu to ještě více zhoršilo. Pak ale přišlo zlepšení a s ekzémem se mu teď žije mnohonásobně lépe.

0
před 7 lety IvaK

Ahojte ráda bych se podělila o své zkušenosti. Užívám chlorellu přibližně rok a pocítila jsem změny k lepšímu. Nebývám vůbec nemocná, mám lepší metabolismus, cítím se plná energie :) Začínala jsem s malým množstvím, které jsem postupně zvyšovala. Dnes beru dvě tabletky za den a cítím se super :) Chlorellu si objednávám z awashopbrno.cz :)

0
před 7 lety p.lukasek@

Dobrý den všem,
J + CH mi změnily život tak zásadně, že se s tím nedá mlčet. Zelenáči pomohly mně, mamince, ženě, třem našim dětem i tchýni :-)
Není ale ječmen jako ječmen a chlorella jako chlorella. A tak doporučuji pouze a výhradně produkty Green Ways. Jo jo jsem partner firmy, takže rád pomůžu i dodám. A proč jsou pro mně nejlepší a proč jiné ne, to Vám rád řeknu, emailem nebo po telefonu. A nebojte, nejsem vnucovač, mým cílem je přívádět lidi na zelenou cestu a provázet je na ní. A tak přeji pěkný, třeba i zelený den :-) Pavel Lukášek, p.lukasek@email.cz

0
před 7 lety verca15

s těmito zelenými potravinami jsem se setkala u mé dobré kamarádky, na které jsem si všimla že má stále více energie a sama říkala že se cítí skvěle. Vysvětlila mi co za tím stojí, a kdo jiný než chlorella a mladý ječmen. Samozřejmě na její doporučení jsem si tyto zelené věcičky zakoupila i já. Užívám jejich zatím měsíc a cítím se lépe :)

0
před 7 lety Eliska

Zdravím, já taktéž užívám chlorellu. Doufám, že to není nějaká sugesce, ale také si myslím, že mám od é doby více energie. Celkově se cítím zdravější a vitálnější. Nakupuji ji ale zde: www.vitaminyamineraly.cz

0
před 7 lety Eliska

A teď nevím, proč je tam ten odkaz dvakrát... omlouvám se 

0
před 7 lety koralky-ivet

Zdravím, mé zkušenosti s chlorellou i s ječmenem jsou bohužel dost negativní..asi jsem ze začátku přehnala dávkování, ale rozhodilo mi to celé trávení - hlavně žlučník. Což je celkem paradox, vím, ale ve chvíli, kdy jsem přestala užívat tyto zázraky se vše dalo do pořádku. Zachránil mě ostropestřec a heřmánkové čaje;)

0
před 7 lety Miloš Kavický

Potvrzuji, že ne vždy to je bezpečné. Záleží na okolnosti disharmonie. A to platí pro každého. Jsou ale konstitučně jedinci, kterým to může být nevhodné skoro vždy. Záleží na množství a četnosti dávkování. 

0
před 7 lety phov

Zdravím. Už to budou 2 měsíce, co užívám chlorellu (denně doporučených 15 tablet, před jídlem). Nevím, jaký na mě má právě chlorella vliv, nicméně od doby (tj. též ca 2 měsíce), co jsem téměř vynechala živočišné produkty a výrobky z pšenice, mám mnohem lepší trávení a dokonce se mi snižuje váha. Co se energie týká, té jsem pár týdnů zpátky měla málo, byla jsem jak mrtvá. Teď se to srovnalo - jestli je to chlorellou či čajen s ginkem, těžko říct.

0
před 7 lety Miloš Kavický

phov:Srovnal to čaj s ginkem. Zeptám se. Měla jste žízeň spíše na studené nebo na teplé tekutiny?

0
před 7 lety phov

Miloš Kavický: To popravdě neumím posoudit, protože piju průběžně celý den a to čistou vodu nebo čaje, s tím, že čaje si dávám společně s jídly. Prostě ze zvyku. Nicméně napiji se spíš studeným nápojem, nežli teplým.

0
před 7 lety Miloš Kavický

phov:Problém únavy byl nejspíše jinde. K posouzení nutno více informací. Problém mohou mít ti, co s myšlenkou "více bude lépe", berou větší dávky.

0
před 7 lety roztomilymedvidek

Ja si davkuju zajimavou kombinaci,pouzivam toto: Chorela,Spirulina,Goji a Amalaki,pozoruji na sobe velke zmeny k lepsimu a uvazuju ,ze zaradim i mlady jecmen :)

0
před 7 lety Andrejkaa

Za mě tedy musím řící, že Green Ways patří mezi ty kvalitnější značky, nicméně, jak už zde bylo uvedeno, starají se zejména o svů vlastní výdělek v síti a proto mají tak přepálenou cenu. Místo toho aby cena byla 200 až 300Kč menší a tím i přívětivější pro zákazníky, tak ji klido napálej a provizi daji svým lidem, co je nabízejí prostřednictvím MLM. A právě cena a zákaznický přístup je důvod, proč jsem je přestala brát. Po čase jsem úplnou náhodou narazila (bavila jsem s o ječmenu s kamarádkou) na ječmen, který má stejného výrobce a je na chlup stejný (taky jde o šťávu) jako GW. Jenže protože nejde o MLM, mají cenu podstatně levnější. Radko, tímto díky za typ na můj nový ječmen - Ječmen Naturalis - http://greenfit.cz/mlady-jecmen/41-jecmen-naturalis-200g.html

0
před 7 lety Martina

Syn i já používáme chlorellu i ječmen několik let, už ani nevím, jak dlouho. Z legrace říkám, že bych bez ranní kombinace chlorella a ječmen "nevstala". Od té doby co je jíme neznám zažívací potíže (ale pozor je třeba skutečně přes den pít, jinak budete mít zácpu), spím jako mimino (zpočátku to bylo naopak, ale cca po měsíci se vše srovnalo) a mám dostatek energie. Syn měl atopický exem, který se pomocí chlorelly a ječmene za podpory spray Skincap (neobsahuje kortikoidy a je vážně úžasný) exemu uplně zbavil. Nedám na oboje dopustit.

0
před 6 lety Robur

Ahoj vsichni,ja sice beru uz 3 mesice zelene potraviny,ale ted jeste nebudu psat rozbor(chci pockat dele,at mam padne dukazy a srovnani). Jen bych reagoval na pani Andrejkuu a jeji nazor na firmu GW. Za me , to taky tak asi bude-jde jen o vlastni vydelek,ale presto kvalitni vyrobky. Ale pak pise,ze ta sama firma ma stejny vyrobek o par set levnejsi-jestli jsem koukal zpravne-tak to tak neni!,,,,Je mozna levnejsi od pohledu,ale tez ma mensi gramaz a taky pani nevi,ze pri koupi vice vyrobku je tam bonus,ktery tohle vse plne vyrovna!!!......Omlouvam zda to vypada jako poucovani. Takhle to nesmi vyznit, Jen pisi par informaci pro dalsi citatele aby nedoslo k omylu,ktery by mohl zavanet k nekalostem :-)   ps:snad je to srozumitelne.

0
před 6 lety roztomilymedvidek

Nedávno jsem si koupil od značky Medicol výrobek Green Trio (chlorela,spirulina,zelený ječmen).
Dávka na měsíc stojí 240kč což se mi zdá dobré..
http://www.zdravastreva.cz/page/92503.green-trio-zn-medicol/
Za ty peníze se mi to zdá i celkem kvalitní :)

0
před 6 lety i-am-vegetarian

Četla jsem na ječmen spoustu chvály a tak jsem se rozhodla zkusit ho taky asi před půl rokem. Snesla jsem prvních pár dávek, pak mi bylo tak šíleně špatně že jsem myslela, že umřu. Když to pak vyústilo v zánět močového měchýře přestala jsem ječmen pít a problémy byly do týdne pryč. Vím, že se říká, že se stav zhorší protože tělo se detoxikuje, ale já byla ráda, že žiju.. Mnohem líp mi sedly věci od Medicolu. 

0
před 6 lety Jirka99

Ahoj, na tomto webu je celkem podrobný návod jak užívat chlorellu, myslím, že by to šlo aplikovat i na ostatní zelené potraviny. Jak to tu tak čtu, tak dost lidí mívá ze začátku problémy. Na tom webu je právě popsáno, jak najíždět na plnou dávku, aby byly ty nežádoucí účinky co nejmenší.

http://chlorella.rebelia.cz/jak-uzivat.html

0
před 6 lety Dan

MEGA PLACEBO. Všechno co tu píšete je prostě jedno velké placebo. Proto se vám dělá dobře a né kvůli kusu trávy. Obchodníci z GW to vědí nejlépe.

0
před 6 lety roztomilymedvidek

Co je a není placebo si člověk vyzkouší celkem jednoduše sám na sobě, stačí jen trochu uvažovat a jde to poznat.
Chorellu a zelený ječmen si vychvaluje spousta lidí, znám i osobně, z vlastní zkušenosti vím co to dělá s mojím tělem, jak se fantasticky zlepšilo trávení a vitalita.

2
před 6 lety Martin Vozka

Aniž bych chtěl komentovat ječmen nebo chlorelu, tak se vyjádřím k placebu. Většinou se lidi z důvodu neznalosti vyjadřují o placebu pejorativně, ale placebo efekt je veskrze pozitivní záležitost. Protože vědci zkoumají zda je nějaká chemická látka účinná, či nikoli pomocí tohoto efektu, navozuje to v neználcích dojem, že placebo je jen oblbování lidí. Přitom naše tělo, pokud se nemusí prát s toxiny povětšinou zanesenými právě těmi vědci uznávanými chemickými látkami, má všechny obranné a podpůrné látky k dispozici v nejpřirozenější formě a v ideálním dávkování. Placebo právě pomáhá v těle nastartovat procesy bez použití chemie. A je to mj. jeden z důkazů o působení psychična na fyzikálno :-)

0
před 6 lety roztomilymedvidek

Souhlasím pěkně napsané :)

0
před 6 lety Hanka

A co říkáte na toto? Nepít prášek, během týdne si to vypěstovat v květináči a vypít čerstvé.. Mám doma i ten prášek, pro srovnání budu teprve zkoušet. Máte s tím někdo zkušenost? 

0
před 6 lety Alena

Zdravím, 
užíváme zelené potraviny už 3 roky. Nyní už celá rodina a to je nás 5. Značka GW. Myslím, že přestavovat nemusím, je toho tu dost. Záleží na jakého partnera společnosti narazíte. Každý má svůj přístup a někomu sedí to a jinému ono. Samozřejmě jsem na počátku taky řešila cenu, ale po registraci a možnosti produktu zdarma to už neřeším. Jasně, že jsem zkusila i nějaké jiné značky, na netu je toho dost. Ale chuť ani účinky se nadají srovnat. Měla jsem dost zdravotních problémů a nyní jsem zdravá ženská. Mám to potvrzené svým lékařem. Takže na produkty nedám dopustit. Mohla bych tak pokračovat dlouho. Ale výhodou je, že když si nevíte rady s dávkováním, máte od toho partnera, který vám má s tímto pomoci. Pokud to nedělá, našla bych si jiného. Je přeci za to placený! 
Držím palce všem, kdo se do toho dají ať s tou či onou značkou. Hlavní je úmysl a snaha něco změnit :-D

0
před 6 lety Baja

Ahojte.. môžete mi poradiť? Dostala som Chlorellu GW samozrejme bez letáčiku, tak zháňam ako sa dávkuje. Niekde píšu, že treba postupne zvyšovať dávku (od troch tabliet denne po osem tabliet denne), niekde zase, že 3x5tbl denne. Ako ste ich užívali vy na začiatku? Mám si dokúpiť aj jačmeň? ĎAKUJEM

0
před 6 lety atlantida

Baja a další: s tou chlorellou je to naopak...dávky nasaď velké a až se tělo trochu pročistí, stačí udržovat v menších dávkách (asi 5 tablet 2-3krát denně)...ječmen i chlorella jsou fajn...zlepšují se vvlasy, nehty, pleť, trávení i deprese...navíc to aktivizuje...firma GW je taky fajn, ale produkty jsou drahé, takže když nemám peníze, kupuju levnější ječmen a je to pořád lepší než žádný ječmen nebo než deprese z nedostatku peněz :-) 

0
před 6 lety eliska.metlova

Dobrý den, hodně slýchávám o Mladém ječmenu. V čem jsou jeho hlavní výhody? Na co pomáhá?

0
před 6 lety brola

Mladý ječmen obsahuje velké množství vitamínů, minerálů, enzymů... Je to "živý" produkt, nechemický (ovšem musíte si vybrat kvalitní ječmen, ne takový, který je vysušen, drcen i s vlákninou, kterou lidské tělo nestráví a vyloučí ji i s tělu prospěšnými látkami, které se na ni nabalí ve střevech). Vitamíny a minelály dostanete do těla ve zcela přírodní dávce - nemusíte brát Celaskon, pak B-komplex, hořčík atd., jak jsem to dříve dělala já, stejně je to bez významu, protože nejde o komplexnost vzájemně se podporujících složek, navíc je v doplňcích z lékarny mnoho pojiv a chemikálií, které tělo nevyužije nebo je jimi zbytečně zatíženo. V mladém ječmeni jde o podporu jedné látky druhou, tato suma látek zaručí, že je tělo využije skutečně plnohodnotně. Jedná se v podstatě o koncentrovanou zeleninu - jedna lžička ječmene nutričně vydá za dvě bio brokolice, což je v dnešní době o vitamíny chudé zeleniny ze supermarketů skvělá zpráva. Díky mladému ječmeni jsem se zbavila oparů, špatné nálady i únavy - chce se mi cvičit, nemám chuť na sladké tolik jako dřív. Je to elixír zdraví i energie nejen tělesné. Vaše tělo dostane do pohody, pomůže od překyselení, upraví trávení... Vřele doporučuji všem, komu není jejich zdraví lhostejné.

0
před 6 lety roztomilymedvidek

Já osobně chlorelu GW nedoporučím, za ty peníze nedostanete nic EXTRA, raději si za ty peníze koupím víc výrobků.

0
před 6 lety gabriel.nak

Mladý ječmen je plný vitamínů, stopových prvků a aminokyselin. Je to fajn na vitalitu, náladu, energii..Působí jako antioxidant a dodává do těla to, co mu chybí. Prospívá to trávení, odstranuje z těla toxiny, zabranuje překyselení, je to dobré proti zánětům, atd. Říká se mu taky elixír mládí :-)Opravdu to pomáhá.Jinak já taky nekupuji od GW. Kupuji na www.puntura.euJe to tam levnější a prodávají to i v krabičkách z recyklovaného papíru a ve sterilizovaných farmaceutických lahvích z tmavého skla. I to opravdu pěkně vypadá.Nejde mi o ten pěkný design, ale o ty tmavé láhve a kvalitu uvnitř.

0
před 6 lety eliska.metlova

Moc děkuji za cenné rady. Potřebovala jsem něco proti únavě a trávení a záněty mě také občas trápí. Zkusila bych to. Takže od GW nedoporučujete? Puntura říkáte? Tak já to asi zkusím. Také mě nejde o to jak to bude vypada, hlavně, aby to pomohlo. Děkuji, snad to pomůže.

0
před 6 lety Martina

Dobrý den, Máte někdo zkušenosti s nepravidelnou menstruací a mladým ječmenem? Já jen jestli to pomůže vyrovnat cyklus a pak popřípadě i otěhotnět. Už jsem zkoušela vše možné tak nevím, zda by to nebyly zbytečně vyhozené korunky. Děkuji moc.. :)

0
před 6 lety Lulu

Ahoj, chtěla bych začít s užíváním mladého ječmene a chtěla jsem se zeptat, jestli mátě někdo zkušenosti s tímto produktem od této firmy. :) http://www.zdravyden.cz/katalog/vsechny-produkty/mlady-jecmen/

0
před 6 lety Ivana

Ahoj,máte někdo zkušenost s výrobou  nápoje z doma vypěstovaného mladého ječmene? Nesmí přijít do styku s kovem,umělohmotný odšťavňovač nemám.Prosím o radu a děkuji.

0
před 6 lety Karlička

Zdravím. Chtěla bych se zeptat, koupila jsem si od BIO Detox mladý ječmen, už po druhé, ale tenhle mi připadá jiný vůní i chutě. Navíc voda nad sedimentem má zeleno oranžovou barvu (lehký nádech). Je to normální nebo to mám reklamovat?

0
před 6 lety Ivana

Já naprosto souhlasím! Porovnání kvalita x cena x přístup = Green Ways. Jediný problém muže být nákup jen od jedlíka nebo špatného prodejce, kteří nedají správné info. Já vím, že i lidem, kterým to dělalo hodně špatně se při opětovném pomalejší zavádění zdravotní stav minimálně zlepšil. 
Přeji všem pevné zdraví!

0
před 6 lety gabriel.nak

Ano bez BW by sen o tom ani nevědělo. Nenapasl jsem ani, že jen GW špatné, bral jsem od nich taky, a byl jsem spokojen, jen jsem se pak dozvěděl o Puntuře, a přijde mi, že oni to dotáhli ještě trochu dál. 
viz tmavé farm. lahvičky, sleva na sety, zákaznik se nemusí scházet s nějakym prodejcem, ale protě si pohodlně bojedna ze stránek, je to levnšjší atd. Prostě se po produktech od nich cítím lépe, ale kazdopádně nikomu nic nevnucuji, každý at si vybere, co mu vyhovuje.

0
před 6 lety gabriel.nak

*GW

0
před 6 lety Radek

Dobrý ječmen prodávají na www.supervyziva.cz Já jsem s nim hodně spokojený.

0
před 6 lety jiťa

Dobr ý den má někdo zkušenost z užíváním ječmene a chlorely z nízkou funkcí ledvin, zda se to dá brát i při takovém onemocnění.Děkuji J

0
před 6 lety hanka

Dobry den,
prosim o radu, jak pijete jecmen? Rano na lacno se mi pri piti zveda zaludek a ani nejsem schopna vypit celou sklenku.

Dekuji


0
před 6 lety mirgi

Ječmen od GW ma stejneho vyrobce jako ječmen Naturalis a to Organic By Nature, Inc., liší se pouze cenou a tá je u Naturalis za 200 g 749,-kč !

http://superpotraviny-naturalis.cz/zaruka-kvality-jecmene-naturalis

0
před 6 lety Eliska

Dobrý den,
jsem studentkou Vyšší odborné školy, oboru Diplomovaný farmaceutický asistent. Obracím se na vás s žádostí o vyplnění dotazníku, který se týká užívání chlorelly, spiruliny, mladého ječmene nebo mladé pšenice.
Informace získané tímto dotazníkovým šetřením poslouží ke zpracování mé Absolventské práce, jejímž tématem je  „Využití drog s obsahem chlorofylu“.
 Dotazník je anonymní a dobrovolný. Najdete ho na internetovém odkazu níže. Stačí vyplnit a zmáčknout tlačítko odeslat.
https://docs.google.com/forms/d/1E27SrDkRDfQGvkwipaKY53f8WwZ0PicynYKXKxumeJ8/viewform?c=0&w=1&usp=mail_form_link
Předem děkuji za ochotu a spolupráci 

0
před 6 lety Nikola

Dobry den, Chtela jsem se zeptat zda nekdo pri uzivani mladeho jecmene zhubl? Chci zacit s jecmenem ,ale mam 47kg nemuzu uz zhubnout vice:( Moc dekuju

0
před 6 lety Markéta

Ahojky! Na detox je perfektní tree3chlorella. Nemusíš se bát ani užívání, protože se berou jen dvě tobolky denně a obsahuje i zel. čaj ;-)

0
před 6 lety faki

A co třeba chlorella z Třeboně. o tom se tu snad nikdo ještě nebavil. máte s ní zkušenosti

0
před 6 lety faki

jj  já to četla, no mne bylo divné, že se to včechách údajně pěstuje, prý snad na to mají patent, i webovky mají takový pofiderní, ale vlastně se o tom nemluví... celý to na mne působí divně, tak dík za osvětlení, no já asi zůstanu u své kombuchy

0
před 6 lety Lenkha

Ahoj holky,ahoj všem.Jsem moc ráda,že jsem našla tuhle diskuzi.Sama se hodně zajímám o přírodní potravu,kosmetiku a vše,co se točí kolem bio věcí.Když se bavíte o chlorele,spirullině a vitamínech,loni jsem si kopila od jedné paní z netu (která má svůj blog o těchto věcech http://www.leya-bee.blogspot.cz">TADY) chlorelu,zelený ječmen a pšenici a musím říct,že to změnilo můj život.Jaterní testy ukázaly kompletní zlepšení - očištění,ledviny mi začaly pracovat,jak mají,přestala jsem po x letech brát varfarin a loristu,což doktora překvapilo a povolil mi to,o pleti a vlasech ani nemluvím,..pro ně to byl čistý zázrak a co se týče energie,...nutilo mě to se hýbat,zhubla jsem 25 kg,můj imunitní systém se změnil k nepoznání a metabolismus se rozeběhl,jak má.Paní dělá skvělou přírodní kosmetiku,míchá směy čajů ze své zahrádky,čisté přírodní šamponky a pleťová mléka jsou dokonalá.Používá šisté bylinky,její levandule je vysušená tak dobře,že mi silně voní i po roce v uzavřené dóze. Pardon,moc jsem se rozepsala. Hledala jsem jak pro sebe,tak pro mamku a sestru něco přírodního,opravdu čistě přírodního,ale všude jsou přidané tenzidy,chemie,silikony a jiné chemické přídavky.Používám jen mléka,tinktury a vše,co se týče kosmetiky a všechnoo se mi během roku změnilo k nepoznání. Příroda opravdu není blbá,jak píše a je jen škoda,že to všechno neprodává veřejně.Já měla velké čtěstí,že jsem ji potkala náhodou u nás v Tescu a přemluvila ji.Je moc milá a i když má za sebou těžké ztráty blízkých a 2 těžké nehody,přesto se snaží radit a vyrábět,jakmůže.Ale už dost.Jen jsem chtěla k tématu říct,že mi chlorela a ječmen s pšenicí moc pomohly a cítím se moc dobře.Snad jsem jen alespoň malilinkato poradila a pomohla vem,kdo váhají. Změna se neprojeví za týden,nebo měsíc,chce to čas,zvláště jedná-li se o přírodu.Výsledek ale stojí zato.Mějte se  pškně. Lenka K.

0
před 6 lety Lenkha

Omlouvám se za ten odkaz.Moc to neovládám :-)

0
před 6 lety Vendula

Ahoj, Lenkho a jakou značku ječmene/chlorelly jsi používala?

0
před 6 lety Sunriska

Na konkrétní výrobce či dodavatele si každý musí přijít sám. Jen těžko lze ukázat na jednoho, který nabízí ječmen/chlorellu za solidní cenu, a zároveň kvalitu. Hodně firem těží z toho, že lidé těmto produktům důvěřují a vkládají do nich veškerou naději, že se zlepší jejich zdraví. 
Může někdo ze zde diskutujících potvrdit, že po konzumaci zelených potravin se vám zlepšilo trávení, cítili jste se lépe (víc energie, atd..)? A bez toho, aniž byste jakkoliv upravili svůj jídelníček či změnili svůj životní styl?
Jen by mě to tak zajímalo. Nemá cenu psát a vychvalovat konkrétní značky, správce vám to stejně smaže..;)

0
před 6 lety jirka

Zdravím. Pominu-li reklamy prodejce či výrobce na Chlorelu,které mají za úkol jen zvýšit prodej svého produktu,je zajímavé číst zkušenosti lidí s jejím užíváním. Jsou u každého jiné. Taky nechápu,že někdo koupí produkt,kde není určeno dávkování. Já mám např.uvedenou doporučenou dávku 6 až 12 tablet denně. Pobavilo mě, že ji někdo-nick DOBRUU- používá jako projímadlo. Já nejsem tlustý ani hubený a Chlorelu jsem dostal na detoxikaci. Nevím jak moc jsem toxikovaný a pozorovat zelené hovínko po 8 tabletách denně je jistě zajímavé. Ale o detoxikaci říct nic nemohu a zvýšení energie jsem na sobě nezpozoroval. Za to jediný zaručený ůčinek byl ten,že mi užívání způsobilo zácpu na vysekání majzlíkem. A to Kdykoliv jsem dávku zvýšil na 8 tablet. Nyní užívám 4 tablety denně bez dalších pozitivních čí negativních ůčinků jen pro to,že jsem si ten zázrak koupil. Toť vše. Rozdílné účinky jsou asi proto,že lidé jsou taky rozdílní. Zaručené účinky jsou jen prodejní taktika

0
před 6 lety Ajík

Ahojky, vše zelené je přikládáno k detoxikaci, toto bych brala spíše jako reklamní tach,..je fakt že chlorofil v zelených listech, jako třeba v řasách, v těle je rozkládáno na mono sloučeniny a přenašeče vzruchů v buňkách, což se projevuje v rychlejším přenášení informací, a po té k antioxidaci buňky, či množení buňek, nazvané obnovováním, zelené barvivo a vše zelené je dobré, má to i vytamíny skupiny B, a nejdůležitější je zásaditá reakce,která nezatěžuje organismus ječmen ho odkyseluje, a málo kdo ví, že jsou v zelené i mikrobiotika.Mám odskoušenou chlorelu a dost mi snížila cukr v krvi, 100% odskoušené.

0
před 6 lety Vendula

Ahoj, Sunrisko. Reaguji na tvé otázky: Ano, trávení se mi zlepšilo bez jakékoli změny jídelníčku. Měla jsem před zkouškovým obdobím, takže jsem ječmen začala pít v době, kdy jsem neměla čas ani energii měnit to, co jím. Už od začátku místo max. 1x za den chodím na wc i 3x za den. No a jím a piju opravdu pořád stejně :-)

0
před 6 lety Martina

Ahoj Hanko a ostatní,mladý ječmen klidně pij při jídle či po něm.Zbytečně se netrap a nestresuj tím,kdy ho piješ a kolik.Je potřeba vždy zvážit,zda zelenými potravinami člověk řeší již konkrétní problém nebo zda má ZP pro jejich vitamíny a minerály.Dávkuje se pak právě dle toho.U prevence nejsou dávky nijak vysoké.A další podstatné-je lepší začít chlorellou a následně pak ječmenem v Tvém případě.Martina

0
před 6 lety Martina

Ahoj všem,dávky produktů GW mladého ječmene a dávky cjlorelly je nutné,pokud začínáte,brát postupně anásledně zvyšovat podle stavu vašeho těla.Cena je pro dávku MJ 4,60Kč a pro Chlorellu 0,87 Kč.To je myslím naprosto přijatelné:-).Každopádně já tak měsíčně ušetřím za lékárnu pro děti i nás s manželem a on za Nutridrinky:-).Má zkušenost-nejdřív jsem vše zkoušela a sledovala na sobě,pak v rodině a poté mohu poradit,bez toho bych toto nemohla:-).Martina PS:Placená za to nejsem,jen mě to baví a vše je podložené lék.studiemi:-).

0
před 6 lety Nikola

Ahoj, dnes jsem si pořídila od GW mladý ječmen a chlorellu. Ječmen bych chtěla pit dvakrát denně , jaké dávkování chlorelli by jste mi k tomu doporučili ?? 
Děkuji 

0
před 6 lety patulka

Minuly tyden mi byla zjistena zvysena funkce stitne zlazy. Je mi 22 a snazim se vyhnout chemii. Zvazuji koupe jecmene a chlorelly,plus samozrejme homeopatika. Ma nekdo zkusenost s vliv jecmene a chlorelly na stitnou zlazu???☺

1
před 6 lety Martin

jirina26 - hezke pane majiteli obchodu za propagaci, ale to snad nemuze nikdo brat ani vazne ... to same pro Jakub, tedy fuj ...

0
před 6 lety syllvia1

Dobrý večer, jsem ráda, že jsem objevila tuto rozsáhlou diskuzi o zelených potravinách. Také jsem si na internetu přečetla, kolik přímo "zázračných" účinků na náš organismus mohou mít a začala jsem přemýšlet, že si je také pořídím, i když nejsou právě za malou částku... Chtěla bych se jen zeptat, jestli užíváte zelené potraviny, jaké z nich jíte, případně kombinujete? Dočetla jsem se něco o mladém ječmeni, chlorelle a spirulině a moc nevím, jaký je v nich rozdíl, případně jakou surovinu bych měla do začátku preferovat...

0
před 6 lety GreenVital

Syllvia1: Každý z nich má jiné složení, a vzájemně se doplnují. Většinou se píše že se má kombinovat chlorella a mladý ječmen. Že se účinek nesčítá, ale násobí :-) Tak asi tak..

0
před 6 lety alzbeta.66

Syllvia1: Doporučuji přečíst tento článek http://www.zelenyobchod.cz/otazky-a-odpovedi/#otazka1 Jinak já osobně užívám chlorellu, spirulinu a piji i mladý ječmen. Jak píše GreenVital, učinky se násobí... :)

0
před 5 lety Bina

Právě mám doma poslední dávku zeleného ječmene na zítra ráno, brala jsem ho od srpna, i s chlorellou, než došla. Najela jsem na tuto diskusi, protože řeším, co dál. Probírám půlroční účinky: přibrala jsem (už mám několik kilo nadváhu), pleť není rozhodně lepší, se zažíváním stále nemohu být spokojená, tak fakt nevím... Napsala jsem si všechny ty lidmi uvedené mailové adresy, projdu si to, a když tak si zajdu do některé místní prodejny se zdravou výživou.

1
před 5 lety Tralala

Otázka je, jestli Váš životní styl není v nerovnováze jako takový, chlorella a ječmen nejsou všelék, kdo to trvrdí, je idiot.

Mně osobně pomáhá čistit organismus a s atopickým ekzémem, také mi tyto přípravky pomohly od pálení žáhy a na větší aktivitě také něco je. Každopádně se mi v průběhu času změnily i stravovací návyky, moje teorie je, že jak jsem dostal své tělo do lepší rovnováhy a "vyčistil" jej, při požití některých potravin ze "starého" jídelníčku jsem silně pociťoval jejich negativa: těžká stravitelnost, zpomalení organismu, nekvalitní suroviny. De facto jsem přestal jíst kuřecí a vepřové - ale ne striktně -, naopak jsem přidal zeleninu a spíše asijskou kuchyni a cítím se fresh, Hlavně 20kg dolů. Pro mne ječmen a chlorella byly jen dílkem do skládačky a možná prvotní impulz, že dosavadní životní styl je chybný. Na rok jsem je vysadil a před týdnem jsem je začal znovu užívat. Ječmen mi chutná a mám to jako raní rituál a místo snídaně.

0
před 5 lety Viki

Dobrý den, chlorellu beru nyní 7. den. Při výběru jsem se řídila tím, co radili na Tukožroutu (http://tukozrout.cz/tag/chlorella/) včetně toho, kdy se chlorella nesmí brát. Rozhodla jsem se pro Chlorellu Greenways, ale podle toho co píšou v tom nějaké velké rozdíly nejsou - základ je chlorella a pak se to liší v dalších přidaných látkách a velikosti balení.

0
před 5 lety Ivana

Dobrý den, dávám si 2x denně zelený ječmen a už druhý týden mám po x letech pořádnou rýmu a kašel..je to důsledek detoxikace??Děkuji

0
před 5 lety Wenda

může to být projev. od jaké firmy máš?

0
před 5 lety Tom Z.

Dobry den,chci se prosim zeptat.Mam uz nekolikalete problemy s unavou,casto jsem nemocny a i traveni me casto trapi,podle lekaru je to vec psychiky.Dost mi na vse pomahaji doplnky stravy a ted pred tremi dni jsem se rozhodl pro tree3chlorella od simply you.Co me hned prekvapilo,tak davkovani jen dve tablety denne,coz vychazi 1g denne,neni toto malo?Vsude totiz az 5g denne,tak nevim,jestli to mam brat podle navodu na obalu,nebo podle toho co jini doporucujou. Dalsi vec je to s cim jsem,ale pocital,ze mi je z chlorelly nevolno od zaludku,ale nezvracim,jak ale vetsina tady pise,tak to pry prejde,tak snad to tak bude i u me.Co me,ale prekvapilo,ze 20 lidi rekne jen GW a dalsi,ze Naturalines a Fresch je to same a levnejsi:),tak mam v tom zmatek.Jeste jedna otazka prosim,co je lepsi kombinovat chlorellu a jecmen,nebo chlorellu a spirulinu?dekuji za odpoved

0
před 5 lety Toe

Tom Z. : Je pěkné, že lékaři berou v úvahu psychiku a nesnaží se něco rozvrtat. :D Takových moc není.. Jinak s tree3chlorella zkušenost nemám, ale obecně platí, že "když dva dělají totéž, není to totéž" .Na gramáž si nelze hrát, záleží co v každé tabletě je, kolik toho je a jakým způsobem to vzniklo. To je potřeba si vyhledat a porovnávat. S dávkováním není sranda.Tyhle zelené věcičky mají někdy fakt drsné účinky, tak ybch bral v úvahu návod od výrobce/prodejce...

Co se týče GW, tak je to prosté..Skutečně konkurence v podobě Naturalis nabízí totéž, odebírá CH + J od stejných výrobců, tedy naprosto stejné produkty...akorát gramáž je jiná. Pokud si to přepočítám na stejnou, tak mi vychází u Naturalis cena o nějakých 400 Kč méně a především jejich politika je příjemnější - lze volně zakoupit na jejich e-shopu nebo u partnerů...GW jede špinavou politiku, přímo znemožňují volný prodej v kamenných a netových obchodech a jedou jen přes své armády dealerů...I v této diskuzi si lze všimnout, že tu nejsou ani tak spokojení uživatelé, jako spíše překupníci, co se snaží někoho uhnat a něco na něm vydělat. :) GW se rpsotě vydělávají an nevědomosti a především si uvědomují, že zoufalí lidé s nějakým dlouhodobým onemocněním budou ochotni zaplatit velké částky za kousek zdravíčka...
Kvůli pochybnému způsobu prodeje a přepáleným cenám jsem přešel právě k Naturalis...navíc se nemusím bavit s nějakým fanatickým uctívačem GW a trpět nějaké oslavující žvásty a haleluja GW je spása a kdesi cosi...
Je dobré si udržet zdravý rozum a nenechat se napálit. :)

Co se týče kombinací, tak osobně preferuji kombo chlorella + ječmen.

0
před 5 lety MarieKoch

Také souhlasím s kombinací chlorella a ječmen. Ale pokud je Tomovi z chlorelly, kterou bere, špatně, měl by zkusit jinou značku. Já beru chlorellu od Green Pearl, ale jen v polovičním dávkování než je na obalu doporučené.
K tomu zelený ječmen Provitalfit, který si míchám jen s vodou. Ty předtím jsem musela míchat s džusem, abych to byla schopná vypít. Po objevení ječmenu Provitalfit jsem pochopila, že rozdíly ve kvalitě ječmenů jsou obrovské. Tento je fakt kvalitní, nepáchne, protože není zapařený ani s plísní po cestě lodí. Je dovážený letecky. Způsob dovozu je u ječmene asi prvořadý. Přečtěte si o tom něco. Možná budete překvapený.

0
před 5 lety Tom Z.

Děkuji za odpověd,nakonec jsem dnes koupil ječmen od Naturalis a paní ve zdravé výživě mi potvrdila,že to je to samé jako GW.Chci se ješte prosím zepat,můžu na lačno vypít ječmen a k tomu chlorellu?

0
před 5 lety sylva

chlorella jemne nedrcena se telem vylouci bez ucinku.jesli,ze jsme zatizeny toxiny a kovy musime pozit s chlorellou i kapky cesneku medvediho a korianr,jinak se nic nedeje.pro stravitelnost chlorelly si kupte Enzym celulaza.pozor.doplnte stravu o mineraly selen.zinek, Mangan,germanium a jine a caje. pouzivam ledvinovy a caj na jatra,hermankovy.nezapomente i  na mineraly..rybi olel s  EPA 18 procent a DHA 12 procent.v dobe odtoxikovani jezte tuky zvireci a rostlinne.60 procent mozku je tuk.detoxikace je rapidne ubira.je to to nejdulezitejsi je doplnovat.par lzic sulnecnicoveho oleje a pupalkovy.pomer sl.5 lzic a pup.1.smichete a se salatem jezte.musim rict je to klase a to jsem to vzala jen jednou do pusy.ani nemam problemy.u mych deti  to same najednou jako by byli stastny.za dve hod.byl poznan rozdil v chovani.muj syn 6 let agresivne reagujici je za dve hodky tu tam-pryc

0
před 5 lety sylva

pouzivam bio chlorella pyrenoidosa od Sanatur.v tabletach

0
před 5 lety Petr

Ahoj Tome, přeji Ti  dobrou chuť a samozřejmě můžeš zapíjet chlorellu ječmenem.Píšeš, jak je pro Tebe důležitá kvalita a přitom jsi si vybral Naturalis. Protože jsi studoval, tak tady uveď na základě jakého důkazu jsi dospěl k názoru, že Naturalis je to samé co GW. Opravdu mě to zajímá.

0
před 5 lety Toe

Čichám zástupce GW a nenápadnou manipulaci.. :)

Já myslím, že vše je snadno dohledatelné..kdo je kdo..Kdo výrobce, kdo obchodník.Jakým způsobem kdo prodává a za kolik. :)
Nebudeme hrát divadlo...

doufám, že překupníci od GW budou féroví a mluviti pravdu, jistě má GW nějaký kodex..snad se nebudeme snižovat na úroveň Šmejdů z předváděček...

0
před 5 lety Petr

Tome, nevím co čicháš..... :-D                         ... a nevím co myslíš tou nenápadnou manipulací.Požádal jsem Tě jasně a Ty píšeš, že si myslíš.......      Myslí si hodně lidí, spoustu věcí, ale skutečnost bývá jiná. Mě zajímá na základě jakých důkazů jsi přišel k tomu, že Naturalis je to samá co GW. Buď konkrétní a neschovávej se za fabulace. 

0
před 5 lety HAluz

Iveta : Perfektní příběh. Čím víc se o těchto příbězích bude mluvit tím dřív lidstvo pochopí o co tady běží a zatrhne to !

0
před 5 lety lucie

Zdravím, premyslim  také o chlorelle a jecmenu....porad přemýšlím ale jakou značku,podle toho co jsem tady četla,tak  je GW nejkvalitnější,ale taky je hodně dráhy,je nějaká jina značka která se vyrovná kvalitě a cena bude nižší ??? Děkuji moc za odpovedi

0
před 5 lety Markéta

Zdravím ! Používám chlorellu přes dva roky . Je potřeba aby byla desintegrovaná a každý výrobce vám odpoví jestli je nebo není . Musí , jinak nefunguje tak jak má a ostatní vámi projdou a obarví stolici a vy si myslíte jak se čistíte . Desintegrovaná chlorella je schopná tělo čistit a odstraňovat kovy . Mám vrozenou vadu očí a musím nosit dioptrické brýle , po roce a půl se mi pravé oko zlepšilo o půl dioptrie . To hovoří za vše . Kupuji 750 tablet za 430 kč od Health link , která je desintegrovaná . Hezký den .

0
před 5 lety Zdeňka

Zdravím! Také si kupuji Chlorelu od Healt linku (250tb za 159kč), nebo od Naturline za 160Kč 100tb - ale větších a forte. Oboje je skvělá volba, zhubla jsem po ní 5 kg za 2 měsíce, mám více energie, mám lepší pleť, lépe funguje vyprazdňování. 1x jsem si koupila od dražší firmy a opravdu nepozoruji žádný rozdíl mezi levnější a dražší variantou, tak nevím, proč bych měla platit několikanásobně víc.

0
0
před 5 lety benesovaivona

Dobrý den, máte prosím někdo zkušenost se značkou Exotic Herbs?

0
před 5 lety Tom Z.

Ahoj chci se někoho prosím zeptat.Beru už měsíc na lačno zelený ječmen  Naturalis a Tree3chlorellu od simply you a cítím určitě více energie a zlepšení imunity,ale mám problém v tom,že mě ječmen a chlorela drázdí v žaludku.Co mi by prosím v tomto problému mohlo pomoci??Nebo mám zkusit jinou firmu?

0
před 5 lety Slunew

výměna firmy nepomůže, zkuste to brát s nějakým jídlem - sice malinko snížíte účinnost, ale měl by se zlepšit ten žaludek...

0
před 5 lety Tom Z.

Diky zkusim.

0
před 5 lety Toe

Petr : Haha. :) Líbila se mi ta úderná pasáž typu "Píšeš, jak je pro Tebe důležitá kvalita a přitom jsi si vybral Naturalis." Nemám nic v ruce, sláva GW, všichni jsou podřadní....Důkaz je takový, že to uvádí spousta prodejců zelených potravin i sám výrobce to prásknul. GW žádnou exkluzivitu nemá a ani nic netvoří,. to je prostě fakt. Snad téměř 50% chlorell na trhu je to samé...Pár se jich ještě najde z Číny sem tam Japonsko.

0
0
před 5 lety Iveta

Krásný den všem přeji, podělím se s vámi o mojí zkušenost s mladým ječmenem a Chlorellou. Před 3 lety jsem si koupila ječmen a začala ho užívat. ( nevím už co to bylo za značku) .Chuť tedy nic moc, ale ohromilo mě, že jsem pocítila příliv energie a taky mě přestala bolet hlava. Asi o rok později jsem jej koupila znovu a k tomu Chlorellu pro mě i pro syna. A to od www.vylecse.cz a to mě fakt hodně pomohlo. Měla jsem zažívací problémy a ty už nemám. Dokonce bych řekla , že vnímám více chutě potravin. Synovi se úplně perfektně spravila pleť a asi tou detoxikací má krásnější vlasy. Oba jsme pocítily ohromný přísun energie. Před tím jsem chodila spát v 21:30 a vstávala kolem 7 ( stejně jsem byla unavená) . Teď chodím spát  23:30  a vstávám v 6 ráno opravdu odpočatá. Nevím zda je to tím , že to bylo v BIO kvalitě. Nyní jsem si všimla, že firma má ječmen v akci takže jdu opět do toho a později napíšu nové poznatky :) Posílám odkaz pokud by měl někdo zájem o ten slevněný.http://www.vylecse.cz/detoxikace/49-mlady-jecmen-bio-green-young-barley.html

0
před 5 lety Standa

+Slunew Výměna firmy pomoci může. V jedné diskusi se nějaký biochemik zmínil, že svou „chlorellu“ přinesli do laboratoře a podrobili analýze. A s překvapením zjistili, že výrobce nejspíš usušil žabinec, který narostl na nějakém čínském návesním rybníčku. Chlorelly tam bylo asi 5%. Převažovaly jedovaté sinice. (Ale možná že byly v BIO kvalitě s certifikátem.)

Žel značky těchto šmejdů se neuvedl.

0
před 5 lety Slunew

To Standa - ale to je pak o falšování - resp. množství výrobku, ale pokud to beru tak, že mi nedělá dobře chlorela, tak mi nebude dělat dobře nejspíš od žádného výrobce...takto to bylo myšleno...jinak samozřejmě, pokud si místo "řasy" kupuju "seno", tak to je ale o něčem jiném :)

0
před 5 lety Richard

Jak Vám chlorella nedělala dobře? Je to poměrně silný antioxidant, takže v těle se začnou dít velké věci. Jinak někde jsem četl test bio vs nebio, a rozdíl byl pouze asi 3% obsažených účinných látek (tím myslím vitamíny, minerály...), ovšem cena je minimálně dvojnásobná.
Jinak jsem na závodech někde vyhrál mladý ječmen od Greenways, když jsem ho dopoužíval, tak jsem si řekl, že si jej koupím znovu, ovšem když sem viděl tu cenu, tak mě málem jeblo :-D, tak jsem koupil podle ceny na heurece tento http://hlavnezdrave.cz/stitek-produktu/mlady-jecmen-2/ a je to lautr to samo co tam za pětinásobek.

0
před 5 lety Standa

Richard: Ona Bio certifikace je v případě sladkovodní řasy spíš cesta, jak zvýšit prodejní cenu. Myslím si, že i ta 3% jsou jen náhodná fluktuace. Bio-Chlorella se pěstuje ve slunných nádržích s pramenitou vodou, ne-bio-chlorella se také pěstuje ve slunných nádržích s pramenitou vodou. Rozdíl je jen v množství papírů, certifikátů a kolků na pěstitelově stole.

Mnohem významnější je způsob sušení a zpracování. Sušení lze provádět levně a rychle horkým vzduchem (podobně jako se suší mléko) nebo pomalu za nízké teploty rozprašováním do suchého vzduchu. Většina látek se zachová při obou postupech, ale některé nestabilní enzymy horko zničí.

Další zpracování lze provádět pouhým lisováním, mikronizací, ale také lisováním do tablet společně s plnivy.

0
před 5 lety Pavla

Dobrý den,
užívání tria chlorella spirulina ječmen od Mediconu mi po dvou týdnech způsobilo strašlivou vyrážku v obličeji. Obličej mám celý popupínkovaný, zarudlý a hrozně to svědí. Máte někdo podobnou zkušenost? Případně tip, co s tím mám dělat? 
Moc děkuju za radu, vůbec nevím, co s tím.

0
před 5 lety Slunew

u většiny přírodních preparátů, když se začne tělo čistit, tak se zhorší kožní projevy - takže zkuste vydržet - obličej omývejte šetrně třeba heřmánkem - klidně čajem z běžného obchodu a uvidíte zda se to srovná, rozhodně se nemalujte a nepoužívejte žádný make-up aby kůže mohla volně dýchata ještě víc se nezanítila...pokud by do 14 dnů nebylo vidět zlepšení - zcela vše vysadit, počkat další týden a pokud i pak se to nezlepší, tak bych to viděla na kožní....

0
před 5 lety Pavla

Já jsem to brala 14 dní, prakticky od 3.dne se začaly objevovat pupínky a dneska mám obličej úplně opuchlý a rudý. Nevydržela jsem a vysadila před třemi dny, protože to svědění je k nevydržení. Zatím se to ale vůbec nelepší, stále se mi objevují nové a nové pupínky :(( také to vidím na to kožní...

0
před 5 lety Richard

Chlorella a spirulina jsou silné antioxidanty, vyrážky jsou důkazem toho, že fungují :-) dostávají z těla ven toxické látky, kovy a jedy a to i přes kůži. 

0
před 5 lety Standa

+Pavla Spíš než na čištění těla bych to viděl na alergii. Vyrážka není důkazem, že něco funguje.

Zkus vysadit. Zmizí-li pak vyrážka, zkus to po čase zase nasadit. Pokud se objeví znovu, je to prakticky jasné.

0
před 5 lety pavel4.l

Flybee: Osobně jsem nikdy neměl takové viditelné problémy, které bych potřeboval tímto způsobem řešit a které bych mohl dát jako příklad, ale s chlorellou mám jen dobré zkušenosti. Spíše jako příklad uvedu moji kamarádku, která se po dlouhodobém užívání chlorelly společně s mladým ječmenem zbavila atopického ekzému. Další kamarádka měla z chlorelly takový detox, že se jí uvolnilo nadměrné množství bilirubinu a celá zežloutla, po čase se to ovšem spravilo a cítí se lépe než kdy dříve. Myslím, že to opravdu je velmi dobrá věc. Možná však stačí odšťavnit pár zelených rostlin (kopřivy, pampelišky,...) a budete mít to samé. Tyto produkty jsou dobré pro lidi, kteří se s tím nechtějí doma dělat :) A jak už tu je jednou v diskusi odkaz, tento web je poměrně zajímavý svým podáním a popisem užívání (popis různých detoxů): http://chlorella.rebelia.cz/ Případně další informace a osobní zkušenosti seženete určitě na specializovaných facebookových skupinách (ať už rawfood, nebo přímo zelené potraviny - tam se tím lidi zaobírají). Přeji hezký den :)

0
před 5 lety Kajda

Ahoj, mohu ho jen doporučit...užívam cca rok zelený ječmen a letos v létě jsem ani jednou neměla sluneční vyrážku a přechody na jaře a na podzim zvládám podstatně lépe než před užíváním.

0
před 5 lety Blanche

Ahoj, prosím co říkáte na výrobky firmy Topnatur? Zelený ječmen 150g za 169,-kč...tak nějak. Prodávají i Chlorellu a Spirullinu a další výrobky - viděla jsem je v drogerii DM.
Díky za radu!:o)

0
před 5 lety Petr

Blanko, jednoduchá rada, která platí všude. Jak můžeš mít kvalitní šunku, kilo za 120 Kč, když kilo masa stojí 180 Kč. Cena u těchto potravin určuje kvalitu. Budeš pít ječmen s vlákninou, i když na obalu najdeš napsané něco jiného. ;-)

0
před 5 lety Jitka

Nedávno jsem si koupila balení chlorelly značky Royal Pharma a počítáním jsem zjistila,že balení neobsahuje přesné množství jako je udávané na obsahu balení. Byla jsem velice nespokojená s touto značkou chlorelly a proto bych tuto značku nikomu nedoporučila.

0
před 5 lety oskareta

Ahoj, ja jsem kupovala Green Ways, ale skrz cenu jsem přešla k Royal Pharma a spokojenost, chlorella má na mě ty stejné účiny (dle viditelných projevů) jako u GW.

Jity? a kolik tam chybělo tabletek? Myslím, že není dobré hodnotit kvalitu suroviny (což vzhledem k čínským chlorellám je nejdůležutejší) podle počtu tabletek v balení...ale díky za info příště taky přepočítám :-)

0
před 4 roky Markéta

Náhodou jsem narazila na tuto diskuzi. Bohužel z vlastní zkušenosti můžu říci, že za některé moje zdravotní problémy může Chlorella a Ječmen.

Moje kamarádka přišla s tím, že účinky těchto potravin jsou úžasné, sama je používala asi 3 měsíce. Cítila podle svých slov více energie a byla ve větší pohodě. Na základě toho jsem je vyzkoušela také. Nejdříve jsem vyzkoušela levnější variantu a poté jsem přešla na GW. Musím říci, že tablety i nápoj chutnaly lépe, ale to bylo asi vše. Více v pohodě jsem se necítila a přišlo mi, že vše funguje úplně stejně.

Asi po roce užívání byla moje kamarádka hospitalizována se zánětem slepého střeva. Ona vše přikládala prostě detoxikačním účinkům a říkala, že to bylo spíše vyřešení jejího problému s bolestmi břicha a že to prostě takhle funguje.Přišlo mi to trošku zvláštní, ale nějak jsem to neřešila.

Moje překvapení bylo o to větší, když jsem i já asi do roka od užívání těchto přípravkou skončila v nemocnici se zánětem slepého střeva.Já měla ihned jasno, tablety a nápoj jsem vyhodila a začala jsem pít bylinkové čaje a více se zaměřovat na svoje tělo a pocity. A dnes se cítím nabitá energií a v pohodě a nemusím k tomu pít nebo jíst zelené doplňky stravy.

Moje kamarádka, ale naopak podlehla radám poradkyně a brala chlorellu a i ječmen nadále.Bohužel její trápení pokračovalo - záněty i bolesti břicha a doktoři nevěděli, proč tomu tak je. Až poté, co byla asi po třetí v nemocnici, usoudila, že za to možná mohou tyto potraviny a přestala je užívat. Dnes je již skoro půl roku zdravá a v pohodě i bez nic!

0
před 4 roky Jitka

Někde jsem se dočetla, že by se neměl užívat sušený ječmen, ale pouze šťáva z ječmene. Dostala jsem od syna k vánocům sušený ječmen (ne sušenou šťávu) a teď nevím, jestli mám zbytek vyhodit. Pokud jen nebude mít dostatečné účinky, ale neuškodí, doberu ho. Pokud by mě měl nějak poškodit, vysadím ho. V tom článku psali, že může poškodit zdraví, ale nepsali jak. Proto jsem na vážkách. 

0
před 4 roky Slunew

bohužel všechny tyto na jednu stranu "zdravé" věci, obsahující enzymy a některé vit.či min.látky mají tu "špatnou" vlastnost že snižují vstřebatelnost některých živin a pokud nemáte střeva úplně v pořádku a nemáte stravu dostatečně bohatou na živiny, tak se může stát, že vám začne něco chybět a to může třeba vyvolat sníženou imunitu či nějaký zánět, protože tělu budou chybět některé nutrienty pro správné fungování....u zdravého člověka s nutričně bohatým jídelníčkem k problémům nedojde - tak to skutečně pročistí díky vláknině a nakopne díky enzymů a to, že se trochu omezí vstřebávání min.látek a vitamínů úplně v tu chvíli nevadí.... prostě nic není pro všechny plošně - vždy velmi záleží na výchozím stavu organismu a přidružené stravě a pohybu...

0
před 4 roky ala8

Musím říci, že z užívání chlorelly mám dobrý pocit. Probíhá u mě sice zatím detoxikační období, ale právě proto, že vidím, jak se tělo čistí, tak mám dobrý pocit, že to opravdu funguje.

0
před 4 roky hanna

Dobré odpoledne všem, zelené potraviny jsem začala užívat nedávno na popud kamarádky, která mi říkala, že ji to pomohlo na pleť a překyselení. A já začínám pozorovat zlepšování zažívání.

0
před 4 roky kajja9

Ahoj myslíte si, že právě zelené potraviny by mi mohli pomoci i proti exzému? Už s ním bojuji celkově dlouho a už jsem z toho nešťastná.

před 4 roky akinom

Příspěvek byl schován správcem. Vysvětlení: Nevhodný příspěvek

0
před 4 roky merlinn

Jak dlouho už zelené potraviny užíváte? A co jste na sobě pozorovala nejvíce? A kde bych si je měla pořídit?

0
před 4 roky Jurášek

četl jsem tu, že vám kombinace zelených superpotravin pomáhá s léčbou ekzému. Já naopak celý život (33let) takové problémy neměl, ale jakmile jsem začal brát Chlorellu a Aloe vera, tak se poprvé v životě u mě ekzém objevil, už rok se ho nemohu zbavit. Je to můj jediný zdravotní problém, který jsem si přivodil zdravými potravinami :o) Tak upozorňuji i na takové možnosti. Jak říkají inženýři..pokud to funguje, nehrabej do toho. :o)

0
před 4 roky Jana Spáčilová

Beru chlorellu již skoro rok a účinky jsou opravdu vidět. Zbavil jsem se sezonních nemocí jako chřipka, rýma pod. Je třeba ale říct, že účinek se dostaví po delší době, určitě nelze očekávat, že po pár chlorelách se budete cítit o mnoho lépe. Je taky třeba dbát na správné dávkování. Celkem zajímavé info naleznete na www.chlorella.cloud.

0
před 4 roky Slunew

vzhledem k tématu této diskuze, můžu poprosit o vyplnění následujícího dotazníku? je pro mou studentku - díky https://docs.google.com/forms/d/1cYRcEJypHFu8lMHPJKihPaRtgckgMWdncKUf7AUDxZA/viewform

0
před 4 roky Kamila N

Já dávám na únavu sky dog na únavu, když pracuji dýl nebo tak. Nemám problémy, takže nic neberu z těchto ostatních věcí. Imunita je bez problému.

0
před 4 roky alla

ahoj já jsem trpěla zácpou a hodně špatným trávením. Zaměřila jsem se především na to trávení, jelikož jsem si říkala, že to s tím bude hodně souviset a po tom, co jsem se zmínila kolegyni v práci o mém probému, tak se do mě pustila, že by mi mohly pomoci zelené potraviny, tak jsem zvědavá, jak mi pomohou.

0
před 4 roky zezulla

Zdravím já měla vážnou formu ekzému a nepomáhalo mi vůbec nic. Pak jsem dostala detoxikaci mého těla, na to jsem si vybrala zelené potraviny od zeleného-zdravicka, chlorellu a mladá ječmen a ekzém je pryč. 

0
před 4 roky Jana

Mě taky trápí v tomto čase únava. Asi po zimě, že tělo je unavené, tak si taky pomáhám, ale některé ty přípravky na energii mi nedělají dobře, tak zkouším pořád nové

0
před 4 roky Jana

Mě taky trápí v tomto čase únava. Asi po zimě, že tělo je unavené, tak si taky pomáhám, ale některé ty přípravky na energii mi nedělají dobře, tak zkouším pořád nové

0
před 4 roky Slunew

Bkomplex a vit.c 

0
před 4 roky Kamila N

No sky dog z vitabody.cz co beru já, tak nakopne na dlouho. Pomůže překonat únavu a díky němu se soustředím x hodin v kuse.

0
před 4 roky Jana

To ti tak šlape? To musí být hodně silné.

0
před 4 roky Marta

Chlorellu jsem brala jen chvili a mělo to ucinek ale to se nemuze v tak velkem mnozstvi aby to mělo nejaky ucinek brat dlouhodobe. Ted jsem narazila na kapky cbdex-kapou se pod jazyk a obsahuji konopi a pomohly mi hodne.

0
před 4 roky Lenka

Dobrý den,já beru ječmen a chlorellu asi 3 týdny od GW a až od včerejška mám šílený průjem, křeče, zvracení. Piju 2x denně ječmen a 3x denně 10tbl chlorelly. Nevím, co bude dál, co mám jíst, vůbec se mi do dalšího pití nechce.Musela jsem si vzít dovolenou,jelikož jsem nebyla schopna fungovat v práci.
Tak mě zajímá, jestli má někdo takové zkušenosti. Okolí mě straší, že mám střevní virózu, ale na ty já vubec netrpim.
Tak bych ráda za nějaký názor.
Děkuji Lenka

0
před 4 roky marta

Ty mam také vyzkousene, obcas mam problemy když si dam tezke jidlo a vzdycky mi pomuzou. Taky doporucuji

0
před 4 roky Kamila N

Je to dvakrát silnější než nějaké drinky. A když jsem potřebovala fakt energii tak jsem si dala i dvě tablety a to teda bylo.

0
0
před 4 roky jana

aha super diky

0
před 4 roky Dáda

četle jsem jen vrchní přídpěvky staré 5 let, užívat preparáty jako je chlorela při kojení je holý nerozum, uvědomte si, že je hlavně z Číny. plno hliníku, chudák miminko. http://mynatureproduct.com/studie-obsahu-tezkych-kovu-v-chlorelle.html

0
před 4 roky Ála

Lenko, nevím, jestli máte tyhle problémy po ječmeni a chlorelle od GW. Já to užívám třetí týden a naopak je mi dobře, dobře spím, cítím se lépe, mám plno energie, jen s tou chlorelou musíte opatrně a začít po menších dávkách, musíte si to vyzkoušet. Třeba je to opravdu střevní viróza :-).

0
před 4 roky jonna89

Kamarádka si kupovala zelené potraviny za účelem, což byly problémy s překyselením a trávením. A co jsem s ní mluvila naposledy, tak říkala, že se všechno začalo zlepšovat.

0
před 4 roky hlavnezdrave.cz

Dobrý den,

rád bych přidal svých pár názorů a zkušeností:

Álo: Na 99% procent po 3 týdnech užívání určitě nemůžou mít tyto přípravky takový efekt. Pokud jste je nikdy neužívala, tak se tělo nějakou dobu "učí" je vůbec trávit a využívat, což se ve většině případů uvádí jako měsíc, než začnou mít nějaký pozitivní vliv. Tělo se naučí s nedostatkem něčeho fungovat a stejně tak se poté musí naučit to efektivně využívat.
Lenko: Velmi podobná odpověď, pokud je to pro Vás první zkušenost s těmito doplňky, s největší pravděpodobností jde o "předávkování", tedy ve smyslu, že jste tělu sice dala něco zdravého, ale neumí s tím zacházet a využít to. Platí že daleko lepší je brát menší dávky dlouhodobě než krátkodobě velké množství.
Dáda: Vzhledem k účelu článku, odkazů z něho vedoucích a neuvedení odkazu na zdroj nemůžete brát informace v něm obsažené moc vážně. Samozřejmě že chlorella se pěstuje téměř všude v umělých nádržích, a všechny potraviny putující do EU musí projít náročnými a poměrně drahými testy a schvalováním zdravotní neškodnosti atd. Když už je v článku zmíněno množství těžkých kovů, škoda že není uvedeno, v jakém množství. Předpokládám že jde o 1kg, což vzhledem k dávkování cca 3g/den a vlivu na organismus je množství zanedbatelné, když přihlédnu k dalším potravinám a jedům, které do sebe dobrovolně tlačíme a za některé ještě i platíme.

0
před 4 roky mariee77

Ahojky chtěla bych toho pro své zdraví, co možná udělat nejvíce!

0
před 4 roky alenna78

 Zlepšila se mi i pleť, na které jsem trpěla na akné. Když se podíváte sem http://www.zelene-zdravicko.cz/ zjistíte mnohem více.

0
před 4 roky Michala

Nejlepší co jsem zatím vyzkoušela http://www.vitabody.cz/skydog-5-tablets

0
před 4 roky Petra

A to je nějaká super potraviny Michalo?

0
před 4 roky Veronika

Holky, abych řekla pravdu, je mi celkem smutno z toho, co tady čtu. Vidím zde spoustu užitečných informací, osobních zkušeností či od srdce psaných a upřímně myšlených dotazů, Ale čím dál tím častěji se tu setkávám s "dotazy" typu: "podívejte se na web zelene-zdravicko.cz. Je to super" atp. Je jasné, že pán či pani, který/á tohle píše je osoba zainteresovaná s tímto obchodem. Nikomu nechce pomoci ani poradit, jen si chce napakovat své kapsy. A už kvůli tomu u nich nenakoupím.. Kde jsou ty časy, kdy fóra opravdu poradila... 

0
před 4 roky Michala

Nee jsou to tablety na energii. Hodně mi pomáhaly při zkouškovém a zvládala jsem se učit celý den i večer.

0
před 4 roky alla8

Dobré dopoledne, tak to jsi už pěkně zaběhnutá. Jí jsem si vybrala tuto chlorellu a dokonce ji už objednala http://www.zelene-zdravicko.cz/chlorella-fresh.php. Trošku se bojím toho detoxikačního období.

0
před 4 roky karoll

Ahoj já jsem toho hodně četla o zeleném ječmenu a chlorelle a všude se uvádí, že pozitivní účinky jsou k vidění po 2-3 měsících.

0
před 4 roky hlavnezdrave.cz

karoll: V podstatě máte pravdu, tělo se napřed musí naučit ty prospěšné látky využívat a začleňovat. Stejně tak jak se učí bojovat s různými jedy. Pokud budete mít nějaké dotazy, neváhejte se ptát, pokud budu moci, rád poradím.

0
před 4 roky malinna

Zdravím já to taky řeším pomocí zelených potravin. Užívám mladý ječmen i s chlorellou a jsem spokojená, zmizely mi závažné problémy.

0
před 4 roky martinkka

Zdravím, myslím, že je na každém z nás, jakou si zvolíme detoxikaci a jestli si vůbec nějakou zvlíme, ale každého z nás trápí nějaké problémy, ať je to špatné trávení, zácpa, překyselení nebo jiné věci. 

0
před 4 roky Jana Spáčilová

Ahoj, tak jsem vyzkoušela kombinci chlorelly, kterou užívám dlouhodobě, ještě zelený ječmen - cca 2 měsíce od Green ways. Je teda docela drahý, ale zdálo se mi to nejlepší varianta, možná by příště stačia nějká levnější varianta. V každém případě se mi snížili migrény :-) Našla jsem ještě nějaké info a srovnání zde zelenyjecmen.cloud

0
před 4 roky Šárka

Dobrý den, chci se zeptat zda má někdo zkušenost s tím, že mladý ječmen působí dobře proti akné. Byla mi dána rada že ho mám začít pravidelně užívat a že mi vyčištění organismu pomůže s akné. Je v tom něco pravdy??

0
před 4 roky bertta

ahojky ja jsem měla taky ze začátku obavy, jestli by mi opravdu zelené potraviny mohli, tak pomoci, jak jsem si všude možně o nich přečetla a nakonec jsem je začala brát první dva měsíce byli těžké, byla to pořádná detoxikace, která mému tělu pomohla.

0
před 4 roky breaky

Ahojky chci se zeptat jak reagovalo telo po vysazeni jecmene po delsi dobe uzivani?

před 4 roky Aneta

Příspěvek byl schován správcem. Vysvětlení: Reklamní příspěvek

0
před 4 roky zanda29

Dobrý den chtěla bych se Vás zeptat zda někdo nemáte zkušenost s tímhle mladým ječmenem http://netobchodak.cz/doplnky-stravy/49328-biomedica-mlady-jecmen-2x200g.html nerada bych vyhodila peníze. Můžete mi prosím poradit? Děkuji 

0
před 4 roky leonkka

Ahoj já beru jak chlorellu-konkrétně chlorellu pyrenouidosu a mladý ječmen.Co se týká dávkování, tak začínáš postupně a zvyšuješ.

0
před 4 roky Maria

Pozor, na zarucene pozitivni informace, siri je zde hlavne prodejci,jejichz produkty jsou nekolikanasobne predrazeny a daji se koupit v lekarne o mnoho levneji.

0
před 4 roky Jana

Zdravím, má někdo zkušenosti s obchodem empower supplements? Jejich produkty jsou momentálně levné, ve slevě a podle popisu i velmi kvalitní

0
před 4 roky Petr

Pro všechny, kteří řeší kvalitu a cenu. Přikládám odkaz na článek dTestu. pozorně si ho přečtěte a pak se zamyslete nad tím co si kupujete. S ječmenem je to bohužel stejné.   http://spotrebitele.dtest.cz/clanek-5250/v-consumer-reports-zkouseli-jak-snadne-je-pripravit-vlastni-potravinovy-doplnek?&utm_source=novinky160815&utm_medium=email&e_id=126432&a_id=3160Na světě je pouze 5 míst kde se pěstuje, proto není těžké prověřit kvalitu. Ale stojí to čas i peníze. Opravdu si myslíte, že lidé, kteří tyto produkty nabízejí přes eshopy osobně jednali s majiteli nebo si nezávisle prověřují kvalitu. Nebuďte slepě důvěřivý anonymním nálepkám a neověřitelným informacím na netu. Na kolik si ceníte svého zdraví?

0
před 4 roky Petr

Pro všechny, kteří řeší kvalitu a cenu. Přikládám odkaz na článek dTestu. pozorně si ho přečtěte a pak se zamyslete nad tím co si kupujete. S ječmenem je to bohužel stejné.   http://spotrebitele.dtest.cz/clanek-5250/v-consumer-reports-zkouseli-jak-snadne-je-pripravit-vlastni-potravinovy-doplnek?&utm_source=novinky160815&utm_medium=email&e_id=126432&a_id=3160Na světě je pouze 5 míst kde se pěstuje, proto není těžké prověřit kvalitu. Ale stojí to čas i peníze. Opravdu si myslíte, že lidé, kteří tyto produkty nabízejí přes eshopy osobně jednali s majiteli nebo si nezávisle prověřují kvalitu. Nebuďte slepě důvěřivý anonymním nálepkám a neověřitelným informacím na netu. Na kolik si ceníte svého zdraví?

0
před 4 roky Denisa

Já jsem již vyzkoušela řadu zelených potravin. Některé byly dobré, jiné nikoli. Měla jsem dokonce i dost diskutované zelené potraviny od GW. Chuťově byly OK, účinky též nebyly špatné. Ale ta cena a ten zákaznícký přístup. Hrůůůza!!! Pak jsem objevila zelené potraviny, které se dají koupit klasicky na eshopu, nikdo mi nic nevnucuje a navíc jsou podstatně levnější. Já jsem je koupila zde: http://greenfit.cz/mlady-jecmen/41-jecmen-naturalis-200g-8594182800142.html , ale dají se koupit i jinde - dokonce i v různých krámcích. Měla jsme je už několikrát a pořád super. 

0
před 4 roky Tomík

Mladý ječmen skutečně funguje - jen často ta chuť je hrozná, ale dá se zvyknout. Kvalita mezi výrovky bude rozhodně výrazná a proto si myslím, je dobré objednávát z prověřených zdrojů. Sám jsem ječmen cca 2 měsíce užíval a zlepšilo se mi zažívání spolu se střevním zánětem. nakupuji výhradně zde: http://www.perfektnipostava.cz/zeleny-jecmen-recenze/

0
před 4 roky Petr

Deniso a Tomíku Ječmen Naturalis = Ječmen Mortalis. :-) Otázka je, co pro vás znamená prověřený zdroj. Znamená to, že jste byli u nich doma a pomáhali jim s vážení ječmene do krabiček? :-) Podle čeho určujete kavalitu? Podle toho, že si jej můžou na přes vaše odkazy lidé koupit? Mimochodem, že je Ječmen Mortalis levnější než  Ječmen Green Ways neznamená, že s něj nemá distributor více peněz než GW. Marže se počítá od velkoobchodní ceny. U velkoobchodní cena můžu napsat, že ještě odráží kvalitu výrobku, maloobchodní nikoliv! Ta už reaguje jen na cenu na trhu. Proč je to tak? Protože spotřebitelé nejsou schopni poznat rozdíl v kvalitě mezi levnými výživově nehodnotnými často těžkými kovy znečištěnými produkty a "drahými" vysoce kvalitními a čistými produkty. Mnozí prodejci toho využívají kupují nejlevnější produkty a po té je označí jako "prémiový" produkt od stejného dodavatele jako má Green Ways. Neříkám, že to dělají všichni, ale jako v každém odvětví se tu objevují lidé s různou sílou "etiky". Někteří jsou více zaměřeni na poskytování hodnoty pro své zákazníky a jiní na maximalizaci zisku pro sebe.
Proto jsem výše uvedl odkaz na článek d testu, jak jednoduché je založit si a rozjet svou značku "prémiového produktu". A nyní přidávám odkaz distributora chlorelly, který si dal tu práci, aby zjistil co prodává. http://www.chlorellafactor.com/ Toho by se 98% distiributorů "zaručených" zelených potravin v ČR nikdy nedoplatilo!

0
před 4 roky kami

Dobrý den, cena GW je proto vyšší než jiné zelené potraviny. Protože když si namícháte 2dc GW a 2dc jiné značky musíte vypít mnohem více abyste dosáhli stejných výsledků. To samé u řasy GW sníte 10 řas a jiné značky musíte př.20 takže si každý musí rozmyslet kvalita cena. Pro mě je lepší s vzít pět řas než dvacet abych dosáhla stejného množství vitámínu v těle. Neublíží ani jedna ale vzledem k efektivnosti určitě RW vede. O tom že někdo na tom vydělá je to jak v každém řetězci a když to někomu vadí může se zaregistrovat a brát jen pro sebe a známe. Jinak pro ty kdo nebrali a váhaji zda odpovídá cena kvalitě.  umíchejte si ječmen z RW a jiný a ten rozdíl poznáte hned to mi věřte. Kamarád se jednou ulakomil a tak jsme to srovnali no mazec jiná chut jiná barva  hnus ale co to měl nevím. Všem hodně zdraví.

0
před 4 roky Rejna

Opravdu je to tak dobré, jak se všude říká? Kolik to třeba tak stojí, kde se to dá koupit?

0
před 4 roky Evik

Dobrý den, užívám mladý ječmen asi rok a chlorellu několik posledních dní na detoxikaci (obojí od GW). Mohu potvrdit blahodárné účinky, od  přísunu energie přes lepší spaní a trávení jako takové. V této velmi rychlé době plné stresu a nekvalitních potravin se musíme starat sami o sebe a tohle je, podle mě, to nejlepší co můžeme udělat. E.

0
před 4 roky Věra

Rejno, mrkni třeba na Parfums, tam to také prodávají a ceny tam uvidíš, není to nějak drahé a je to fakt dobré.

0
před 4 roky Rejna

Díky už to vidím a rovnou to asi objednám a vyzkouším to.

0
před 4 roky Tira

Sama na ty obchodní řeči také neslyším, ale ono to asi s těmi zelenými potravinami fakt bude tak, že jsou prostě užitečné. Vždyť třeba zelené bylinky (na jaře) jsou tradičním receptem na zdraví. Tak ty "nové" zelené potraviny budou třeba jen nově objevené. Jinak doporučuji tento "nezávislý" článek - nejde o obchodní sdělení, ale výsledky ověřené vědeckými studiemi. To by mohlo být užitečnější než to obchodní plácání...

0
před 4 roky Věra

Není zač, určitě vyzkoušej, pak můžeš napsat jestli ti to pomohlo také.

0
před 4 roky vackova.ma.rie

Dobrý den, chlorellu užívám v tobolkách Tree3Chlorella. Nemůžu si ji vynachválit. Je to opravdu kouzelná řasa, která umí zázraky s tělem. Mám spoustu energie :-)

0
před 4 roky Daniela

Ahojte, nepoznate nejakeho dealera Green Ways z Prahy? Diky! Inak velmi chvalim, pouzivam zeleny jacmen od cca Oct2011, je to super vec, dobra na imunitu, udrziavanie vahy, vyliecilo mi to odkyslenie aj migreny a tlak... k tomu som zmenila aj stravu a zacala cvicit ale myslim ze jacmen velmi pomohol.

0
před 4 roky Daniela

oprava: "odkyslenie mi vyliecilo aj migreny..."

0
před 4 roky Pavlína

Aktuálně jsem našla na internetu skvělou recenzi doplňku stravy Chlorella Pura, kde jsou všechny informace o složení, užívání, účincích atd.

0
před 4 roky Hanka

Ahoj Danielo, nejsem sice z Prahy, ale kousek od Prahy, a jezdím tam. Pokud byste potřebovala, můžeme se sejít, nebo jestli potřebujete pouze produkty, mohu je přivézt či poslat po známém. Jsem uživatel dříve náhodný, po zkušenostech pravidelný a dnes nadšený z výsledků. Cítím se lépe, než před 10 či 15 lety. Užívám obojí a velmi mi to pomohlo na moje zdravotní problémy, že jsem se zaregistrovala, což má i svoje výhody. Nad občasnými kritikami Green Ways jen kroutím hlavou. Je to společnost, která si maximálně zakládá na kvalitě produktů. S tím stojí a kdyby to tak nebylo, tak by padla. Je zde na trhu asi 15 let a rozrůstá se. Skoro bych měla strach užívat od jiných dodavatelů, byť se na internetu dušují, že mají TOP kvalitu. GW je výhradním odběratelem ječmene z Utahu, kontroluje si pěstitele, tak nevím, kde ho v Utahu berou ti ostatní. Chlorella z Thaiwanu je považována za nejkvalitnější na světě a GW si opět hlídá pěstitele. A laboratorní výsledky z každé zásilky ječmene či chlorelly mluví samy za sebe, nemluvě o vzorovém čistém balení v ČR a distribuci čerstvých produktů proškolenými poradci GW.

0
před 4 roky Petula

I já jsem kdysi konzumovala ječmen od GW. Ale jelikož je dost drahý, vyzkoušela jsem pár dalších. A světe div se, obevila jsem ječmen, který chutná úplně stejně. A při podrobnějším prozkoumání jsem zjistila, že se jedná o ÚPLNĚ STEJNÝ JEČMEN JAKO JE GW - JEDNÁ SE O JEČMEN NATURALIS. Dá se koupit různě, ale já na něj narazila ne e-shopu http://greenfit.cz/mlady-jecmen/41-jecmen-naturalis-200g-8594182800142.html

0
před 4 roky tomino

ahoj lidičkz,muzu kombinovat jecmen s goji??? dik a fajn den

0
před 4 roky Marcela

Dobrý den, dovolila bych si reagovat na větu, že Naturalis je úplně stejný jako Green Ways. Doma mám zelené potraviny od obou firem. Chuťově se ale velmi liší. Pokud zavřu oči a podáte mi je, tak na 100% určím, který je od Naturalis a který od GW. Také se mi původně zdály potraviny od GW drahé, tak jsem pátrala na internetu po stejné kvalitě a proto objednala Naturalis. Ale tělo si vyloženě řeklo o GW. A abych měla kvalitu za výhodnou cenu, vyřešila jsem to registrací a stala jsem se partnerem GW. Nyní baštíme tyto zelenáče celá rodina včetně zvířátek. Jsem plná energie a tak jsem si za dva večery vytvořila na toto téma webové stránky: zelenyjidelnicek.webnode.cz. Přeji všem hodně zdravíčka.

0
před 4 roky adelkanov65

Já jsem zkusila Naturalis. Žádný efekt jsem na sobě nepocítila, tak jsem to přestala kupovat. Navíc jsem před cca týdnem četla článek o tom, že vědecké výzkumy nepotvrdily účinky těchto "superpotravin" a že se spíše jedná o placebo. Tak nevím, co si o tom všem myslet...

0
před 3 roky Mari

Dobry den, beru Chlorella Green Ways, a chci se zeptat jestli nema nejake spatne učinky pro muže,co se týká impotence atd.? mate s tím někdo zkušenosti?

0
před 3 roky Tomík

Vidím, že mnoho lidí tu píše, že zelené potraviny jsou placebo. Ale tak to opravdu není. Když je něco placebo, tak to fakt znamený, že vám bylo podáno něco bez nutričních hodnot. Zatímco, když se podívate na výživovou složku zelených potravin, tak si mujsíte všimnout, že obsahují velké množství vitamínů a minerálu. Některé i hodně bílkovin/sacharidů/tuků. Tudíž se nemůže jednat o placebo efekt.

0
před 3 roky Mavin

No když to čtu, tak to mají snad i v NASA jak je to dokonalè. Nevim no 100lidí tak i chutí že!

0
před 3 roky Marek

Moje máma užívá Chlorellu a je spokojená, říká, že se cítí dobře, nevíte kde ji prodávají levně? chtěl bych jí koupi nějaký balíček na Vánoce

0
před 3 roky Hanka

Já ji objednávala pro mámu na Vánoce z tohoto espohu, našla jsem ji tu nejlevněji https://www.fitness4u.cz/detoxikace/

0
před 3 roky Viola

Dívala jsem se na ty spalovače tuků u nich, nevíte jak to funguje?

0
před 3 roky Lenka

Fungují dobře, já je užívám už pů roku a zhubla jsem díky nim 20 kg :-) ale samozřejmně musíte cvičit, jedině pak dobře fungují

0
před 2 roky jan.potocka1

Zdravím všechny :) přečetl jsem si zdejši diskusi o zelenem ječmenu a musím se přidat k těm kteří mohou potvrdit účinky, mě osobně mnoho pomohl se zažíváním. Objednávám zde https://www.debi.cz/detoxikace-organismu-a-podpora-imunity/98-mlady-jecmen-zeleny-jecmen.html mají i tablety které jsem začal preferovat https://www.debi.cz/doplnky-stravy/99-mlady-jecmen-tablety.html

0

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 10 - 6


Přidat příspěvek