Máte zahradní krb?

0
před 2 roky Hanule

Ahoj, hledám inspiraci na zahradní krb (sic letos možná už trochu pozdě :D ), když hodíte fota, co máte, tak budu ráda :) A klidně i něco zajímavějšího ve stylu těhle http://www.flamen.cz/cz/produkty-rozcestnik/designove-zahradni-krby/ - ať to není jenom cihlová klasika :) Díky moc, Hanka

0
před 11 měsíci Marek

Zahradní krb tedy nemáme. Máme klasickou krbovou vložku v obýváku. je to naše hlavní topení a topíme dřevěnými brikety, které jsou nyní již v akci na http://ecotop.cz/drevene-brikety/. Ještě dnes udělám už asi objednávku :-).

0
před 9 měsíci Karla

Ahojky... u domečku máme takový menší domeček, kde nám přespávají návštěvy... Chceme tam udělat krb, doteď jsme topili přímotopem... Jaká vložka by byla nejlepší? Domeček má rozměry 4x6 m.

0
před 9 měsíci Ondřej

Dobrý den, jakou vložku uvažujete? Teplovzdušnu nebo teplovodní?

0
před 8 měsíci Petr

My jsme po delší vybírání nakonec zvolili terakotový zahradní krb odsud: https://www.a-market.cz/2516-venkovni-krby a to hlavně proto, že nám ani tak nešlo o nějaké větší grilování (od toho máme gril na dřevěné uhlí), ale spíše jsme chtěli, aby nás krb zahřál během chladnějších večerů a my jsme mohli vklidu sedět u ohně.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 + 8


Přidat příspěvek