Malování dětského pokoje

0
před 7 měsíci Hanka

Jakou barvou mi doporučíte vymalovat nově řízený dětský pokoj?

0
před 6 měsíci Tom

Hodně se teď používá barva do interiérů, která čistí vzduch, není dražší, než klasická barva.

0
před 6 měsíci Hanka

Barva do interiérů, která čistí vzduch? To mne hodně zajímá, kde jste ji sehnal?

0
před 6 měsíci Tom

Ano přesně tak, u nás se prodává barva do interiéru, od Holandského výrobce barev https://svk-barvy.cz/sps-cisty-vzduch/392-sps-clean-air-matt-4l-8711429671833.html , která dokáže čistit vzduch, a držet tak příjemné klima v celém domě nebo bytě.

0
před 3 týdny Irena

To záleží na vás, jaká se vám líbí. Každá barva je pěkná. My máme celý byt barevný. Vůbec se mi nelíbí, když má někdo celý byt bílý nebo šedý a ještě v něm má bílý nábytek. To je pak takové smutné a studené. My máme v každé místnosti jinou barvu a člověk, když k nám přijde, tak má hned lepší náladu. Barvy člověka úplně rozveselí. Malování bytu nám nedalo vůbec žádnou práci. Obrátili jsme se totiž na malíře z https://www.vyresmito.cz/malovani-bytu , kteří nám byt vymalovali rychleji a hlavně lépe, než bychom to udělali my sami.

0
před 2 týdny Alena

Nevím jestli mi někdo pomůžete, ale třeba ano. Taky se to dětského pokoje týká. Vymalováno už máme, ale teď bychom rádi do pokojíčku dokoupili nějaké pěkné osvětlení. Co jsem se tak dívala, tak špatně nevypadá třeba to, co mají tady https://www.emako.cz/osvetleni-do-detskeho-pokoje/ Nemá někdo zkušenost? Díky.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 4


Přidat příspěvek