Magda

0
před 3 roky Magda

Nějaký e-shop kde se můžu nechat inspirovat nějakýma kreativníma věcma na tvoření? Kde budou na prodej nějaké pomůcky apod. Děkuji. :)

0
před 3 roky Martin

zkus stejkra cz 

0
před 3 roky Magda

Děkuji..ale nehledám e-shop s kancelářskými věcmi a drogerii..ale kde seženu třeba něco na tvoření malování atd. :)

0
před 3 roky Martin

Martin, na stejrkovi seženete všelico..jen je třeba se proklikat těma kategoriema..myslím, že tam najdete vše co potřebujete....mají tam i věci co by člověk neřekl že se normálně prodávají..třeba nějaké pírka a takové blbůstky ;)

0
před 3 roky Magda

Aha..tak to jsem si nevšimla, to se omlouvám, mrknu na to :)

0
před 3 roky Martin

Jojo, v pohodě..jak říkám..je třeba se tím proklikat...webovky mají sice nic moc..ale člověk tam nakoupí vše co potřebuje a nemusí lítat všude po obchhodech :) Nakupuji tam pravidelně..mám dílnu pro děti

0
před 3 roky Magda

Aha, super :-) Takže co se týká dodací lhůty, tak jsou spolehlivý? Jestli mám třeba u nich ještě něco objednat a dojde mi to do Vánoc? :-)

0
před 3 roky Martin

Já s dodací lhůtou nikdy neměl problém, i co se týká komunikace, tak jsou velmi pohotový..jestli Vám to stihne přijít do Vánoc si netroufám..zkuste jim napsat :-)

0
před 3 roky Honza

Záleží jestli mají věci na skladě, pokud ano..tak i kdyby to měl pošťák k vám zavést na oslovi, tak by se to mělo ještě stihnout :))))

0
před 3 roky Magda

:D hahaha..oki, tak já jím zkusím i tak pro jistotu napsat..na skladě to sice mají..ale jistota je jistota, ať to neobjednávám třeba zbytečně, to by mě naštvalo :)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 1 + 3


Přidat příspěvek