M&M reality zkušenosti

0
před 2 roky Martin

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s touto MM realitní kanceláří? Sháním nějakou spolehlivou realitku, kvůli prodeji baráku po mých rodičích a velmi často se střetávám s touto. Tak bych chtěl zjistit co nejvíc osobních zkušeností od lidí, který s nimi spolupracovali a mohli by mi dát nějaký přínosný typ i na někoho konkrétního třeba. Díky.

0
před 2 roky Forax

Zdravím, konkrétního makléře vám přesně neporadím, mají těch kanceláří spousty. Nicméně my jsme si přes m&m reality kupovali byt v Praze a všechno klaplo. Takže s nimi mám dobrou zkušenost.

0
před 2 roky kačka

Souhlasím s Forax, s těmi makléři to není tak jednoduché. Každopádně mm reality jsou velká realitka se jménem která si nemůžu dovolit nějaké fo pa. Dcera si přes ně pronajímala byt pár let nazpátek a všechno jim dobře dopadlo.

0
před 2 roky Martin

Jasný, jasný…chápu. Nicméně vám děkuiu za vaše zprávy. Já jsem tu MM realitku už oslovil přímo na jejich pobočce kde se mě ujal jeden makléř a příští týden máme schůzku, tak tam uvidíme jak se bude dál pokračovat. Ono to stejně asi nebude tak rychle jak jsem si zprvu myslel. Ale jsem rád, že se mi o to někdo postará.

0
před 2 roky Hlaváček

Nám pomáhal i hypoteční poradce z m&m realit, přes jejich realitku jsme si našli byt a abychom ho mohli koupit tak jsme využili i toho specialistu.

0
před 2 roky Adéla

S MMkami mám dvě zkušenosti při prodeji. Při prodeji bytu po babičce vše proběhlo naprosto v pořádku a rychle, poradili se vším. Takže spokojenost. Pak po čase přišel i dům z dědictví a to bylo v jiném regionu a to, co předváděli při prodeji...děs a hrůza. Tak hrozně to zdržovali, že jsem musela jít s cenou rapidně dolů, ikdyž kupce měli více než půl roku za tu původní cenu, ten mě pak kontaktoval sám....takže asi záleží, na jakého experta makléře narazíte....za mě bych už si teď raději za 1500,- zaplatila právníka, který ti se vším poradí a ty to prodáš sama. Realitky jsou lidi, co nic neumí a chtějí rychle přijít k penězům. Někteří neví ani základní věci...Protože když je to dědictví, nedaníš to, tak se neokrádej o peníze navíc, co by jsi nechala realitce. Kdyby to dědictví nebylo, je to jiné prostě...

0
před 2 roky Patrik

Ono to je asi dost o lidech. Já jsem si sehnal velmi zkušeného makléře s dlouholetou praxí z m&m reality , který se mi věnoval na full time a dobře. Takže pro mě to byla dobrá zkušenost.

0
před 2 roky Martin

Tak mám po schůzce a teda mám z toho velmi dobrý pocit. Makléř je mi sympatický a víceméně hned nastolil jak by ve mělo probíhat a že to bude otázka chvilku…celý ten prodej, tak uvidíme ….

0
před 2 roky kvido

přes M&M reality jsem také prodával a vše ok…I je dobré kolik mají kanceláří, že je člověk může oslovit téměř kdekoliv

0
před 2 roky Marek

Já jsem na někoho konkrétního tip ani nechtěl, těch kanceláří mají takovou fůru že je podle mě lepší dát na první dojem z makléře i schůzky celkově. S MM reality mám zkušenost docela dávnou, cca 5 let co jsme prodávali byt pro prarodičích. A za mě vše dobré.

0
před 2 roky František

Souhlasím s vámi Marku. Pokud někdo hledá makléře tak by se měl koukat pod jakou je společností a dát na dojem schůzky. Taková realitní společnost jako MM reality snad ani nemůžou zaměstnávat někoho nespolehlivého. Když jsou vlastně všude vidět.

0
před 2 roky Karel

Tak podle mě vám musí ten makléř sednout i lidsky. To člověk pak pozná hned, jestli bude pokračovat v nějaké spolupráci nebo ne. Já přes MMka pronajímám byt a jsem spokojený až s druhým makléřem od nich.

0
před 2 roky LLL

Já mám teda opačnou zkušenost, nikdy více! Služby přesně odpovídají lidem, které nabírají. Berou i lidi se základkou...proti tomu až tak nic nemám, ale vůbec nemají přehled o věcech ohledně prodeje nemovitostí. Narazila jsem na dva makléře a nestačila jsem se divit...co je daň z nemovistosti, jak dlouho potrvá přepis katastrupřepis energií,atd... prostě nic neporadili. Jen mi sdělili, kolik procent si vezmou od nás za prodej a kolik od klienta. Asi tak. Radši si pozjišťovat info a prodat sám.

0
před 2 roky Hynek

Tak co člověk to jiná zkušenost možná je to i tom na jakého makléře narazíte. Já mám u M&M reality dlouholetého kamaráda, který mi dost pomohl když jsme chtěli kupovat byt. Od začátku do konce s námi vše diskutoval a zařizoval, takže pro mě to byla velká pomoc.

0
před 2 roky Sváťa

Přeju hezky den, měl bych na vás otázku. Když oslovím nějakého makléře z MM reality budu mít informace o celém průběhu? Řekne vám kde budou inzertovat vaší nemovitost? Jaká bude provize ? Chtěl bych mít informace předem, máme v plánu prodávat byt.

0
před 2 roky Tony

To vám všechno ten makléř poví. Hlavně oni to mají strašně rychle všechno. My když jsme pronajímali přes m&m reality, tak přišel realiták k nám, udělal cvak cvak byly fotky, pak je hodil na net a během chvíle to všechno bylo. A info předem ani nemusíte mít, on vám všechno poví od toho tu schůzku máte. Já mám dobrou zkušenost.

0
před 2 roky Sváťa

Super, díky za zprávu. V týdnu budu makléři volat, tak jsem alespoň o něco chytřejší.

0
před 10 měsíci Boris

Ahoj, mohl bych se jen zeptat? Chceme pouze začít pronajímat byt, který jsme zrekonstruovali po prarodičích a přemýšlíme o MM realitce, akorát mě zajímá jestli se o všechno postarají oni, jako focení, zveřejnění, prohlídky, smlouvy atp..Děkuji.

0
před 9 měsíci Karel

To je jejich pracovní náplň. Najdou vám spolehlivé nájemníky a o všechno se postarají.

0
před 8 měsíci Marcela

Dobrý den, měla bych dotaz. MM reality mě zajímají a chtěla bych vědět pár informací. Jak dlouho cca trvá než se nemovitost prodá? Nebudu muset na schůzky se zájemci chodit já sama? A jak vás kontaktují potom? díky

0
před 7 měsíci P.lka

Tak nemovitost se prodá podle zájemců, v jakém je stavu, lokalitě a podobně to vám většinou dokáže odhadnout ten makléř, který v dané lokalitě funguje. Veškeré prohlídky, smlouvu i přepis vám zařídí makléř. A nás makléř z m&m reality nás vždy kontaktoval telefonicky. To záleží na vaší domluvě.

0
před 7 měsíci Marcela

Děkuji za informace. Zpráva mi pomohla. Máme u nás ve městě jejich pobočku, tak ji navštívím a vše s nimi proberu.

0
před 3 měsíci JanečkovaM.

Tento týden jsme akorát podepsali smlouvu s makléřem z m&m reality na koupi bytu, tak se z toho těšíme, že už se konečně budeme stěhovat. Na víc tedy musím pochválit jeho snahu o co nejrychlejší proces.

0
před 2 měsíci Marty

My jsme přes ně byt prodávali, celý ten průběh jsem si představoval mnohem komplikovaněji než ve skutečnosti byl. I u nás byl ten průběh docela rychlý, hned jak našli kupce tak to šlo ráz na ráz.

0
před 3 týdny Chris

jo taky jsem to čekal horší, vůbec jsem neměl ponětí jak vlastně prodej bytu vypadá a co všechno se musí zajistit, ale s touhle realitní kanceláří to bylo v pohodě, i jsme si dobře sedli s makléřem který nás měl na starost.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 + 11


Přidat příspěvek