Liposukce

0
před 3 roky Lea

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jaký je rozdíl mezi klasickou liposukcí a liposukcí bodytite ? Chtěla bych tento zákrok podstoupit, ale to jsem ještě nevěděla o liposukci bodytite. Zajímalo by mě jestli se tu najde někdo, kdo ji podstoupil a něco mi k tomu napsal ?

0
před 3 roky Dany

Podle mě je bodytite lepší v tom, že se ti tuk v těle rozpustí a potom ho jenom odsají a ještě ten den můžeš jít domů. Takže tě to ani nějak neomezuje protože to nebolí, můžeš se hned hýbat. Já jsem na tom byla půl roku zpátky v yes visage a už tam mi říkal doktor že klasická liposukce se už ani moc nedělá.

0
před 12 měsíci Janina

Když je tu řeč o liposukci, tak můžu vědět, kde jste si ji nechaly dělat ? Chtěla bych ji podstoupit v Brně, tak budu případně ráda za doporučení kliniky.

0
před 9 měsíci Jana

Ze své pozitivní zkušenosti můžu doporučit liposukci body-jet. Je to zjednodušeně liposukce vodním paprskem, má být méně bolestivá a více šetrná. Já se zákrokem 100% spokojenost, žádné problémy a výsledek více než fajn.

0
před 9 měsíci Nikola

O tomhle jsem nikdy neslyšela. V čem je teda rozdíl od té klasické liposukce a kde jsi na ni byla?

0
0
před 9 měsíci Nikola

O liposukci uvažuju už nějakou dobu, rpotože kromě problematických stehen jsem všude hubená a stehna jsou jediné místo, kam se mi tuk usazuje :(. Pokud je zákrok šetrnější a méně bolestivý, začínám o něm vážně uvažovat. Jak dlouho jsi po zákroku byla ,,mimo,,?

0
před 9 měsíci Jana

Zákroku se určitě bát nemusíš. Lékaři na klinice jsou špičkoví a šikovní. proto jsou taky tak vyhlášení a slavní. Moje zkušenost je navíc fakt dobrá a jinak bych nedoporučovala.

0
před 9 měsíci Nikola

Koukám se na jejich fotky před a po a nějaká videa, úžasné, co jde a tělem udělat. Děkuji za doporučení

0
před 5 měsíci Eliška

Ahoj holky, prosím vás, uvažuju, že bych na liposukci někdy po Vánocích šla...alemám z toho obavy. Kvůli bolesti, tomu, aby to po zákroku vypadalo pěkně. Opravdu to po zákroku nejde poznat a dá se to vydržet?

0
před 5 měsíci Jana

pokud máš takový strach, doporučuji osobní konzultaci...určitě ti poradí i znecitlivění a věci okolo, myslím, že tě celkově uklidní, já to tak měla.

0
před 5 měsíci Eliška

Určitě bych se ráda k nim objednala a zeptala se, jestli by se i pro mě hodila ta varianta liposukce vodním paprskem.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 12 - 3


Přidat příspěvek