Likvidace krys

0
před 6 měsíci Ivan

Vážení, rád bych vás požádal o radu, jak nejúčinněji a nejrychleji vyhubit krysy? Jedná se o potvory, které se nám vyrojily ve sklepě bytového domu... Myslíte, že je reálné to zvládnout svépomocí nebo objednat deratizéra?

0
před 5 měsíci Julie

Hele, já jsem taky uvažovala nad deratizerem, ale nakonec jsem ještě zkusila tento gel http://www.stoppest.cz/redukce-hlodavcu/total-gel-profesional-universal-230g/ a ten mi pomohl :) Stojí kolem 2 stovek, což je nic oproti deratizatorovi, který odvede tu samo práci, jako tento gel :)

0
před 5 měsíci Ivan

Julie a už jste ten gel použila? Jak se s ním pracuje a jak je účinný?

0
před 4 měsíci Julie

Ivane, předně je třeba uvést, že je opravdu důležité správné použití gelu. Zde návod -  Do zaklapávací pastičky i do klícky, 3-5cm gelu. Pokud gel používám správně, tak opravdu funguje. Před aplikací musí mít gel pokojovou teplotu, tzn. v noci nechat doma a jít ráno aplikovat. Pokud máte další dotazy, klidně se ptejte :)

0
před 3 měsíci Ivan

Julie, vy s tím gelem máte zkušenosti? Na hubení krys jste ho použila? Jak je s uhynutím krys? Za jak dlouho ten gel začne působit?

0
před 3 měsíci Julie

Dobrý den Ivane, ano, já se stoppest gelem pracuji poměrně často. Mě se osvědčil nejvíc ze všech těch gelů a přípravků, co jsou na trhu na hubení. Jinak působí během několika dní. Krysa ho pozře a povětšinou gel působí v době, kdy už se ve sklepě nevyskytuje, takže se nemusíte mít strach...

0
před 3 měsíci Karl

Mám nainstalovaný odpuzovač hlodavců a funguje

0
před 2 měsíci Ivo K.

No, tak mě ten odpuzovač teda nikdy nezabral. To jsou prostě vyhozené peníze. Na ty hlodavce jedině nějaký účinný přípravek. Ten gel od stoppest, co se tady doporučuje, ten je nejlepší!

0
před 2 měsíci Erika

Ale no jistě... Ten odpuzovač, to je to samý, jako odpuzovač komárů, kun a podobně. Všechno to krásně zní, slibuje to výsledky, ale žádné nepřináší. Jinak, - co je to za gel?

0
před 4 týdny Jarmila

Ano, jak píše Erika, všechno slibuje výsledky, ale skutek utek. Sama jsem zkusila nespočet zázračných odpuzovačů a nic z toho. Ovšem ten Stoppest gel, ten mě teda velmi mile překvapil. Díky němu jsem konečně krysí problém zlikvidovala. Jinak je to tento gel http://www.stoppest.cz/redukce-hlodavcu/total-gel-profesional-universal-230g/ a mohu ho rozhodně jen doporučit!

0
před 4 týdny Ellena

Jarmilo, já jsem četla, že s tím stoppestem je třeba si dát pozor na správné použití, aby gel fungoval, jak má... Můžeš sem kdyžtak napsat, jak jsi postupovala, abychom dosáhli stejných výsledků?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 + 5


Přidat příspěvek