kvalitní školníá batoh

0
před 2 roky Emina

Chceme synovi koupit nový školní batoh. Máme pár tipů, ale nemůžeme se rozhodnout.

0
před 2 roky Amélie

My nedáme dopustit na www.thebag.cz.

0
před 2 roky Alexandra

Batoh je určitě velice duležitý- my kupujeme vždy jenom v speciálních prodejnách, ale také je třeba zvážit kvalitní postel a matrac. Doporučuji- https://www.matracetropico.cz

0
před 2 roky Emina

A který konkrétní Amélie máte?

0
před 2 roky Amélie

Koupili jsme ergobag pro kluky.

0
před 2 roky Emina

Ještě si ergobag pořádně prohlídneme v obchodě.

0
před 2 roky Norika

Taky jsme kupovali nový školní batoh pro syna do druhé třídy a vybrali jsme https://www.thebag.cz/produkt/skolni-batoh-ergobag-prime-blue-stones/. Díky hrudnímu popruhu a bedernímu pásu dochází až z 50% k přenosu celkové váhy z ramen na pánev.  Díky tomu se batoh stabilně umístí na zádech a páteř není tak namáhaná.

0
před 2 roky Danuška

Jestli toto máte opravdu Noriko vyzkoušené, tak to je pro mě velmi pozitivní zpráva a určitě o ergobagu budu uvažovat.

0
před 2 roky Norika

Samozřejmě, že syn ergobag nosí, přece si nebudu vymýšlet. Opravdu jsme s ním maximálně spokojeni. Syn si nestěžuje, že by ho bolela záda.

0
před 2 roky Kajuša

Na batohy od thebagu čtu samé výborné recenze, asi se na něho zajdu podívat do obchodu ať ho vidím.

0
před 2 roky Norika

Na trhu je spoustu firem co nabízí batohy, každý si může vybrat jaký chce. My jsme zvolili ergobag, přestože nepatří mezi nejlevnější. Ale batoh má nastavitelné ramenní popruhy a díky nim vydrží více jako rok.

0
před 9 měsíci Elis

Uvažujeme o koupi batohu pro syna do 3.třídy. Myslíte, že už je to pro takové děti vhodné, nebo ještě zůstat u aktovky.

0
před 9 měsíci Petra

Máme doma tenhle www.baagl.cz/baagl-skolni-batoh-freestyle syn si ho vybral sám. Uvádí, že je vhodný od 3.třídy a na zádech sedí moc hezky.

0
před 9 měsíci Zuzka

Jee, u vás taky frčí superman? Tak to bude u nás taky jasná volba.

0
před 9 měsíci Jana

Čauky. Můj syn jde letos do první třídy a já bych měla taky dotaz ohledně aktovky - konkrétně jestli náhodou někdo nemáte zkušenost s aktovkami od této značky: https://www.bagmaster.cz/katalog/aktovky Prý je to česká značka a co jsem se tak dívala, tak dělají celkem pěkné aktovky a hlavně za přijatelné ceny. Zajímalo by mě ale jak jsou na tom s kvalitou, jestli se náhodou ta aktovka třeba za rok nerozpadne. Máte někdo zkušenost? Díky.

0
před 8 měsíci Sandrina

My letos kupovail školní batoh pro dceru, jde do první třídy. Trvalo dlouho než jsme vybrali. Nakonec jsme pořídili tento: https://www.thebag.cz/produkt/skolni-batoh-ergobag-prime-purpurovy-2019/.

0
před 8 měsíci Janča

Ten je teda perfektní. Zašla jsem ho se synem omrknout do obchodu. Pak jsme objednali na netu, protože barvu kterou chtěl neměli.

0
před 7 měsíci Klára

Pěkný den, tak my jsme konečně vybaveni. Mám šikovného prvňáčka. Jako celá výbava nám dala zabrat, ale jsme hotoví :) Jen teda ještě chybí sáček na obuv. Odkud máte vy?

0
před 2 měsíci Kamča

Nějaký lepší školní batoh budu muset našemu synovi asi taky brzy pořídit. V září totiž půjde na střední a ten, co nosí do školy teď už je docela ve špatném stavu. Doufám ale, že se na tu střední vůbec dostane. Prý se hrozně bojí, že nedá přijímačky. Přemýšlela jsem tedy, jestli by nestálo za to, aby si je vyzkoušel nanečisto. Koukala jsem, že něco takového je možné třeba přes https://www.to-das.cz/

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 3


Přidat příspěvek