Kvalitní sex

0
před 6 měsíci Elena

Čau, chci se zeptat. Jak dlouho podle vás trvá kvalitní sex?

0
před 4 měsíci Alice

No, to záleží :) Jde hodně o náladu a vůbec naladění :) Jinak sem tam apetit podpořím chlap pilulkou. POužívá ty od Amante a super. Sex je po nich senzační.

0
před 3 měsíci Nikča

My naštěstí doma problém nemáme, ale od Amante beru pilulka já sama. Beru od nich ty https://www.amante.cz/amante-love-and-beauty/. Jsou na zvýšení libida a jsou senzační.

0
před 2 měsíci Karel

Chlapi jak řešíte problémy s erekcí? občas se mi stane, že ho nejsem schopnej postavit.... už několikrát jsem se kvůli tomu cítil opravdu trapně. Díval jsem se i po prášcích na erekci, ale nabídka je opravdu velká, takže nevím podle čeho vybírat?

0
před 2 měsíci Jirka

Ano to máte pravdu, že je jich opravdu velká spousta. Když jsem měnil práci, a dodělával jsem náš rozestavěný dům, tak jsem měl s erekcí také problémy, a proto jsem se poptal po kamarádech, a dostal jsem typ na prášky na erekci, které opravdu fungují. Vyzkoušel jsem, za noc jsem manželku opravdu zničil.

0
před 2 měsíci Karel

Opravdu? až tak dobře to fungovalo, že jste vydržel řádit tak dlouho? kolik jste za ně dal? a kde bych je mohl koupit?

0
před 2 měsíci Jirka

Účinek přetrvává až 24 hodin podle návodu http://www.supererekce.com/8-viamax , já prostě vždy můžu celou noc, a kolikrát chci, ale na každého to může fungovat různě dlouho, jak to vyzkoušíte, tak uvidíte !

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 5 - 3


Přidat příspěvek